Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

Jo Putlute tai jau pavare........ Toks perdetas rupestingumas buna kai velai mamyte pagimdo ir nesiojasi tada su vaikeliu kaip vista su kiausiniu. Manau, tai tik mano nuomone o as galiu ir klyst ax.gif , kad taip saugodama zaloja savo vaika verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborge @ 2007 07 18, 10:04)
Jo Putlute tai jau pavare........ Toks perdetas rupestingumas buna kai velai mamyte pagimdo ir nesiojasi tada su vaikeliu kaip vista su kiausiniu. Manau, tai tik mano nuomone o as galiu ir klyst ax.gif , kad taip saugodama zaloja savo vaika verysad.gif

Aš vaikelio sulaukiau vėlokai, plius po 3 metų bandymų. Teoriškai turėčiau tik po sijonu pakišusi laikyti ir niekam prisiliesti neleisti, bet yra atvirkščiai - kažkaip man labai smagu, kai mažylė bendrauja su žmonėmis ir nejaučiu jokio pavydo. Greičiausiai ne amžius čia lemia, o mamos charakteris ir galbūt per didelis savęs sureikšminimas.
Atsakyti
As savo vaika duodu tam pas ka vaikas pats eina...
o va kai buvau nescia labai daug kas norejo pilva paliesti, o mane kaip elektra nupurtydavo.........
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:13)
tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti(tuo labiau,kad niekas manes nepalaike kol laukiausi(man 19m.)

blink.gif Nu ir požiūris. Manau, kad kiekviena nėštukė rūpinasi savo pilveliu ir gimusiu mažuliu... Tikrai nesveikai perdėtas rūpinimasisi, gaila vaiko bus po 18 metų, kai norės su panele į pasimatymą nueiti, o mamytė jam primininės kaip ji juo rūpinosi kai buvo kūdikėlis, kaip mylavo, o dabar jis pas kitą mergą lekia... Brrr... Reiktų atsipalaiduoti truputį.
O vyro sesės nereikėtų lyginti su bobulytėm drebančiom rankom ir troleibuse sutiktais nepažįstamaisiais - tokiems svetimiems žmonėms niekas neduotų savo vaikų čiūčinti. O vyro sesė svetima??? g.gif

Na aš savo vaiką daviau ir duodu visiems pasidžiaugti, juk vaikai yra maži spinduliuikai ir putlute nebūk godi, pasidalink bent jau su artimaisiais tuo džiaugsmu unsure.gif Nu nesuprantu tokio požiūrio - pagimdžiau aš, tai vaikas mano ir niekam dabar nebeduosiu... Brrrr... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausriux73 @ 2007 07 17, 18:30)
na as manau jei tikrai laikysit vaika prie saves jis gali pradet bijot zmoniu.nesakau kad vaika reikia duot belekam laikyti,bet jau pazystamiems kodel gi ne smile.gif

drinks_cheers.gif pritariu... gal vėliau reikės palikt auklei ar mamai, tai nepabus vaikas, bijos žmonių... Iš dalies suprantu, kad savo leliuką norisi globoti, bet tik palaikyt ant rankų pora minučių - tikrai nieko tokio nenutiks mirksiukas.gif
Atsakyti
nu tikrai,nematau nieko blogo duoti saviems palaikyti maziuka.savo vyro sesei vos tik atejo daviau.net neprase atnesiau ir padaviau-oi kiek dziaugsmo zmogui tai sukele.juk ji ir saugo ji,tikrai neismes ar nenuskriaus biggrin.gif nemanau kad neduosiu ir atsilankusiems draugams-jei tik noro tures biggrin.gif kelios minutes kitu gleby vaikui zalos nepridarys,o juk ir pati bunu salia thumbup.gif va neramu buvo tik prosenelei duoti,senas zmogus tikrai gali nenulaikyti,o ir maniskis dar mazas labai.tai tik paciupineti leidau lotuliukas.gif o siaip nereikia is vaiko stabuko daryti blush2.gif
Atsakyti
Manau, kad is ties problema ne vaiko davimas ar ne kitiems, o tai, kad ji raso, kad jos niekas nepalaike del vaikelio kai laukesi.
Jei jums kaltu 9men.-kam tau tas vaikas? Gyvenima susigadinsi?-ar tam zmogui duotumet vaikeli palaikyt? - as tai gal net ir i namus neileisciau
Vaikai duodami geranoriskiems zmonems, kad jais pasidziaugtu. O ne nepazistamiems ar kurie linkejo/linki blogo
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2007 07 24, 12:05)
Vaikai duodami geranoriskiems zmonems, kad jais pasidziaugtu. O ne nepazistamiems ar kurie linkejo/linki blogo

Na, ką aš žinau - man anytėlė oi, kiek "kiaulių" yra pakišusi ir nervų suėdusi, bet vis tiek ji močiutė, tai kaip neduosi anūkės ant rankų paimti. Nesiruošiu mažei įteigti savo nuomonės apie artimiausius gimines. Tegul su laiku pati supranta, kas yra kas. O gal jos santykiai bus kuo puikiausi.
Atsakyti
tikrai nesuprantu mamu kurios perdetai sako neeeee.as tik uz tai kad vaikas bendrautu ir nebijotu sau artimu zmoniu.pvz mano dukra 11 men bet ji net pati parduotuvej ka nors turi pakybinti pasnekinti pasisypsoti ir istikro as labai dziaugiuosi kad vaikasbendrauja o ne bijo zmoniu
Atsakyti
jei vaikucio nekeisi niekampaimt i rankas,jis gi su laukes! Kaip taip galima traumuot savo pacios vaika? savo kudyki leidau imti draugams,kas cia blogo?jei zmogus moka su kudykiais elgtis tai ir papraso palaikyt,negi taip jau gaila?mano gimdyme dalyvavo mano kriksto mama,tai ji ji laike ta pacia diena,kai pagimdziau,kai mane tvarke ji su mano vyru apziurinejo leliuka ir sake koks jis nuostabus.Nematau cia nieko blogo. Draugai kaip ateina i svecius visada zaidziasi su juo,o jis tik sypsosi nors ir mato ta zmogu pirma karta,nes jis priprates prie zmoniu,manau tai yra gerai kad vaikutis noriai bendrauja thumbup.gif
Atsakyti
jei kas pasako duok palaikyti, be problemu duodu o ir pati tuo metu atsipuciu , nes oi kaip pavargstu su juo biggrin.gif
buvo atveju kai vaika migde pazistami, ir jiems pasiseke be jokiu buteliuku, soskiu itt. rekordas biggrin.gif ko pas mane nebuna niekad schmoll.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai duočiau svetimiems panešioti, tai nugarytė pailsėtų, bet kad mūsų "rankinukas" pas svetimus ant rankų po kelių minučių paleidžia dūdas.
Kol ją šnekina - ji šypsosi, bendrauja, bet svetimų kol kas bijo, bet manau pasikeis su amžiumi, dar tik 5mėn.
Atsakyti