Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

Na Putlute tu truputuka neteisi artimūjų atžvilgiu.Aš pateisinu tavo vyro seserį taip pat įsižeisčiau.Pvz.man visi vaikučiai mielučiai putlučiai ir tikrai malonu panešiot pakalbint .O vaikutčiai labai moka atsirinkt pas ka eit ant rankų.Mes visos nešiojam sunkiai gimdom ,bet manau kad jie nėra mūsų nuosavybės.Taigi pritariu garbanės pasisakymui bus tavo marčiai sunku.Aš savo dukriuka mielai leidžiu panešiot draugams giminėms ji maloniai eina pas juos ant rankų ir labai jau būna patenkita.
Negi tu visa laika laikisi savo lelių pririšta prie saves.Jei taip tai vaikutis tada pradės žmonių bijot,o čia tai jau ne gerai schmoll.gif Savaime aišku iš gatvės nepažįstamam žmogui tikrai nereik leistipaimt ant rankų,bet jei kokia miela močiutė pakalbina tai nematau nieko blogo. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutė07 @ 2007 06 29, 11:11)
Na Putlute tu truputuka neteisi artimūjų atžvilgiu.Aš pateisinu tavo vyro seserį taip pat įsižeisčiau.Pvz.man visi vaikučiai mielučiai putlučiai ir tikrai malonu panešiot pakalbint .O vaikutčiai labai moka atsirinkt pas ka eit ant rankų.Mes visos nešiojam sunkiai gimdom ,bet manau kad jie nėra mūsų nuosavybės.Taigi pritariu garbanės pasisakymui bus tavo marčiai sunku.Aš savo dukriuka mielai leidžiu panešiot draugams giminėms ji maloniai eina pas juos ant rankų ir labai jau būna patenkita.
Negi tu visa laika laikisi savo lelių pririšta prie saves.Jei taip tai vaikutis tada pradės žmonių bijot,o čia tai jau ne gerai schmoll.gif Savaime aišku iš gatvės nepažįstamam žmogui tikrai nereik leistipaimt ant rankų,bet jei kokia miela močiutė pakalbina tai nematau nieko blogo. schmoll.gif


pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
artimiesiems tikrai duodu palaikyt. jei maziui kurisnors nepatinka, tai pranesa patemdamas lupa ax.gif o ir artimiem draugam palaikyt duodu. nemanau, kad cia blogai schmoll.gif
Atsakyti
ir as nemanau, kad cia kas blogo, jei vaikiuka palaikys gerai pazistamas zmogus. Juk maziesiems irgi norisi bendrauti tongue.gif
Atsakyti
MANAU KAD TAI KWAILA lotuliukas.gif
Atsakyti
Leidžiu laikyti ne tik giminėms, bet ir draugams. Nors nešiojau sunkiai ir myliu vaikelį be galo be krašto, bet nemanau, kad reikia taip saugoti, jog niekam nė piršteliu negalima prisiliesti. Aš draugams vaikelį daviau palaikyti kai jam buvo vos 10 dienų ir mačiau kiek džiaugsmo jiems suteikiau (jie be galo nori vaikelio, bet kol kas nepavyksta, o kiti draugai jų šalinasi, nes bijo, kad nužiūrės jų vaikus) thumbup.gif
Atsakyti
Siaubas, kai paskaiciau. net specialiai prisijungiau prie sito klubo, kad pasakyciau savo nuomone. Mano viena dukra jau keturiolikmete, kita - 7 men ir pirma kart per savo gyvenima isgirdau, kad kazkas nenori kazkam duoti vaiko palaikyti. Ka gali tam vaikui padaryti? aisku, jei vaikas pats nenori, zinau, yra tokiu, tai, aisku, per verksmus nereikia, nors del to pacios mamos vargsta. bet kad norincio bendrauti vaiko neduoti, o dar artimiesiems????? mano abi ejo ir eina pas visus, sypsosi patenkinta. del to neturiu problemu, palikti galiu su bet kuo kai reikia. Vyresneles drauges, patys geriausi sveciai musu namuose, nes nesioja, kalbina, uzsiima. nepavydekit savo zuikiuku, ir isaugs drąsus, lengvai bendraujantys zmomes, neprivarykit kompleksu is mazens, kokiu pacios, matyt, turit
Atsakyti
Manau, kad vaikuciai patys atsirenka zmones. Jei jam kas nepatiks, tai jie mandagiai nenutyles tongue.gif O jei mazyli laikyti tik prie saves, ar nemanot, kad jis po to gali pradeti bijoti zmoniu ? g.gif O ka darysit, tarkim, jei tektu del kazkokiu priezasciu vaikuti palikti kazkam priziureti ? Tai vaikas ir klyks visa laika .... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksis: 06 liepos 2007 - 09:59
butu geriau va cia man patylet, nu bet leptelsiu ir slepsiuos- manau kad temos autore nera nusistacius pries vaikuciu davima kitam zmogui (nes kitam poste raso kad ciocei dave) o pries kai kuriuos gimines (vyro seseri), suprantu kad sunku jei visi buvo pries vaikuti ir pries jauna mama o dabar jau gu gu gu be be be prie leliuko, nu bet nekariauk vaiko pagalba yra kitu budu mirksiukas.gif
Atsakyti
Nezinau, gal as laukine, bet nepakenciu kai net liecia mano vaika, o jau ant ranku neduodu jokiu budu. schmoll.gif (na, seneliai ir vyras aisku nesiskaito blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2007 07 17, 15:05)
Nezinau, gal as laukine, bet nepakenciu kai net liecia mano vaika, o jau ant ranku neduodu jokiu budu.  schmoll.gif  (na, seneliai ir vyras aisku nesiskaito  blush2.gif )


Na, keistas nusistatymas g.gif Vaikeliui bus tik geriau, jei jis pabus ir pas kitus žmones ant rankų, pritariu ankščiau pasisakiusioms, nereikia vaikam nuo mažens privaryti kompleksų, gyvenimas ir taip nėra lengvas, tai kam dar pridėti ant kelio akmenų... blink.gif
Atsakyti
na as manau jei tikrai laikysit vaika prie saves jis gali pradet bijot zmoniu.nesakau kad vaika reikia duot belekam laikyti,bet jau pazystamiems kodel gi ne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausriux73: 17 liepos 2007 - 18:33