Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

Putlute nu tu cia "pavarei" doh.gif nebuk tokia kategoriska... gal ten pas jus "povandeniniu sroviu' santykiuose yra, kad sitaip apsizodziavot... bet artimiesiems as leidziu palaikyti... pamenu kai pas drauge su vyru atejome aplankyti vaikelio ir ji pasiule palaikyti, as net apsalau is laimes wub.gif ir pasijutau pagerbta, kad pasitiki 4u.gif
Atsakyti
as duodu palaikyti savo princese,artimiems zmonems.bet kol buvo visai dar mazyte tai labai nenoredavau kad kas ja tampytu,tik savo mama pasitikejau ir vyru 4u.gif net vyro tevai kaip paimdavo tai man toks kaip ir pavydas budavo lotuliukas.gif dabar jau praejo ,bet siaip geriausia kai ji pas mane ar teveli ant ranku thumbup.gif
Atsakyti
as tai pries "davima palaikyti".. vaikas toks pats zmogus, tegu jis pats renkasi su kuo bendrauti o su kuo ne. Durytei labai patinka kai ja kalbina - ir savi ir svetimi - ji noriai atsako. Bet tas "palaikymas" - tai bendravimo pirsimas, vaikas negali jam pasipriesint jei tuo metu pvz. nenori bendrauti.
Be to suaugusiam zmogui nelabai patiktu jei prie jo listu bendrauti taip arti (turiu omeny fizine prasme arti) - glaudziantis kunais, tai kodel versti savo vaika tai daryt???
Del to nelabai "duodu palaikyti" vaiko. Tiesa sakant net artimiems - seneliams, tetai, dedei. Matau kad jai patinka buti pas mane ir pas vyra ant ranku, pas visus kitus - jai paciai - prievole, kencia kiek gali paskui paleidzia dudas.
Atsakyti
Nepažįstamiems žmonėms palaikyti neduodu schmoll.gif , na o draugams ir giminėms, jei tik nori, leidžiu palaikyti. Mano tėvams palieku prižiūrėti nuo pirmų dienų, na o kadangi vyro tėvus mato rečiau, tai tik pamačius iškart verkia cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simonsita: 26 birželio 2007 - 23:49
QUOTE(xena @ 2007 06 27, 00:01)
as tai pries "davima palaikyti".. vaikas toks pats zmogus, tegu jis pats renkasi su kuo bendrauti o su kuo ne. Durytei labai patinka kai ja kalbina - ir savi ir svetimi - ji noriai atsako. Bet tas "palaikymas" - tai bendravimo pirsimas, vaikas negali jam pasipriesint jei tuo metu pvz. nenori bendrauti.
Be to suaugusiam zmogui nelabai patiktu jei prie jo listu bendrauti taip arti (turiu omeny fizine prasme arti) - glaudziantis kunais, tai kodel versti savo vaika tai daryt???
Del to nelabai "duodu palaikyti" vaiko. Tiesa sakant net artimiems - seneliams, tetai, dedei. Matau kad jai patinka buti pas mane ir pas vyra ant ranku, pas visus kitus - jai paciai - prievole, kencia kiek gali paskui paleidzia dudas.

as kaip laukaiusi tai galvojau NIEKAM nduosiu savo leleytes laikyti ant ranku ji bus tikMANo MANO ir niekeno kito, labai kvailai gal tai skamba na bet taip...as tokai jau esu ir seip pirmagime ji pas mane. o kaip gime viskas pasikeite kazkaip nelabai man jos buvo'gaila duoti palaikyti", bet ji taip pat pasirinko tai kad geriausiai jautesi pas mane ant ranku netgi pas teveli nelabai patikdavo, na o dabar kaip jai jau bus gretiai metukai tai jau eina pas kitus bet dar nelabai noriai
Atsakyti
As visiems draugams ir giminaiciams duodavau, jei tik mazis rodydavo nora. Mano berniukas labai bendraujantis yra. O ir mazesniems pusbroliukams duodavau tongue.gif laikydavau as, o jie apkabindavo ir isivaizduodavo, kad laiko jie lotuliukas.gif lotuliukas.gif kokie laimingi budavo visi ir isdidus! Zinoma, neduodavau tiems, kurie nesugeba islaikyti. Bet vaikui reikia padeti bendrauti nuo pat mazens. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(xena @ 2007 06 27, 00:01)
Bet tas "palaikymas" - tai bendravimo pirsimas, vaikas negali jam pasipriesint jei tuo metu pvz. nenori bendrauti.

Sakai, negali pasipriešinti g.gif . Dar ir kaip gali - kai ką tik pamačiusi dūdas paleidžia, nereikia nė imti ant rankų, o kai kas nors nepatinka jau būnant ant rankų, užtenka tik lūpą patempti ir yra grąžinama mamai kaip mat lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:13)
sveikos SM group.gif
norejau paklausti-ar duodat palaikyti savo mazyli giminems,artimiesiems,draugams ir pan?
mes su vyru tai - grieztai Ne.nematau jokio reikalo duoti savo brangenybe visiems tasyti,tuo labiau,kad nesuprantu,kam to reikia?! g.gif palaikyti leidziam tik seneliams.
galbut as per daug kategoriska?...neseniai labai smarkiai susipykau su vyro sese,kad nedaviau jai palaikyti savo mazylio.tai ji baisiai isizeide-Ka tu cia sau leidi?!Ka as tam vaikui ikasiu ar ka?ir t.t...tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti(tuo labiau,kad niekas manes nepalaike kol laukiausi(man 19m.) tik pora artimuju ir draugu...ir dabar niekas isskyrus mama nepadeda)sakiau:Kai turesi savo vaika galesi duoti visokiems diedams,troleibuse zmonems ir bobutems drebanciomis rankomis!
gal as ir per grieztai,bet man jau atsibodo,kad i mane kaip i motina rimtai neziurima mad.gif
patarkit mamytes unsure.gif


jetau doh.gif tai jog tu ji nesiojai pilve, gimdei, plauni uzpakali dar nereiskia kad vaikelis yra tavo nuosavybe. gime zmogutis ir viskas geriau anksciau negu veliau susitaikyk su ta mintim kad jis yra asmenybe ir jau gyvena savo gyvenima...idomu kiek laiko tu taip saugosi savo brangenybe nuo pasaulio? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 28 birželio 2007 - 16:05
bigsmile.gif teisybe bigsmile.gif musu jie buvo kol buvo pilvelyje o kai gime jie yra ne musu nuosavybe todel turi teise bendrauti su visais ne tik su mama ar tete, as duodu draugam ir artimiesiems savo turta, tegul bendrauja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daisi: 28 birželio 2007 - 16:37
mano manymu vaika netgi butina duoti palaikyti kitiems zmonems, aisku ne bet kam, bet giminems tai savaime suprantama. juk vaikelis turi suprasti, kad be mamos ir tecio dar ir kiti zmones egzistuoja ir manau, kad tai pacios svarbiausios bendravimo pamokos g.gif nieko cia blogo , kad kiti palaikys, o jei bijai, kad ismes liepk sedint laikyti 4u.gif
Atsakyti
o as manau kad galima vaikleli duot tik tam kuo pasitiki pvz as labai nesutardavau su mociute ir mano maze neidavo pas ja net nusisukdavo i kita puse o dabar kai pradejom geriau sutart ir ji kazodel eit mieliau pradejo su anyta nesutariam ir manoji pas ja neine visai va taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:13)
tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti

cia siaip ne i tema, bet man atrodo kad Putlute bus ziauri anyta biggrin.gif Oi nepavydziu busimai marciai rolleyes.gif
Atsakyti