Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

Vaiko niekam nesiulau palaikyti, bet jeigu kas praso tai mielai duodu. Zinoma, praso tik geri draugai, giminaiciai ir tie, kuriais pasitikiu. Bet kuris gatvej sutiktas nepazystamasis vargu ar prasytu palaikyti, o jei ir taip, nesutikciau.
Atsakyti
niu o aš tai duodu palaikyt savo tėvams, draugams bet tik pažystamiems arba išvis nepažystamiems jokiu būdu. Maža kas... ax.gif
Atsakyti
vaika palaikyti duodu tik draugam na ir zinoma tevam, giminem ir pan. na, o siaip visokiem nepazistamiem nedalinu, nors galtveje dar joks praeivis ir neprase duoti palaikyti cool.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif

Na istikruju taip duodu. tevams draugams, sesems..Tai nieko blogo nera manau. kaip tik net geriau vaikas nebus bailiukas. drasus bus smile.gif labai daug zmoniu laikosi paprociu, kad kai gimsta neduoda niekam matyt jo vos ne 6 men ar dar ten kruva visokiu ira paprociu. Manau kad tai apsurdas, Nebent vaikas serga arba ira neigalus tada sustiku niekam neduoti! Sekmes mamytes
Atsakyti
Žinoma, kai būnam draugų sisubūrime tai vaiką tegaunu tik tada kai jis valgyt užsimano bigsmile.gif Ir man smagu ir kitiems dar smagiau, o ir pačiam vaikui pats gazas, šypsosi visiems, tiesia rankytes kiekvienam. Man smagu ir nematau tikslo neduot. Neduodu tik pagėrusiems, net jei vyras tik išgėręs pareina, jokių vaikų į rankas. To aš bijau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 12:13)
sveikos SM group.gif
norejau paklausti-ar duodat palaikyti savo mazyli giminems,artimiesiems,draugams ir pan?
mes su vyru tai - grieztai Ne.nematau jokio reikalo duoti savo brangenybe visiems tasyti,tuo labiau,kad nesuprantu,kam to reikia?! g.gif palaikyti leidziam tik seneliams.
galbut as per daug kategoriska?...neseniai labai smarkiai susipykau su vyro sese,kad nedaviau jai palaikyti savo mazylio.tai ji baisiai isizeide-Ka tu cia sau leidi?!Ka as tam vaikui ikasiu ar ka?ir t.t...tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti(tuo labiau,kad niekas manes nepalaike kol laukiausi(man 19m.) tik pora artimuju ir draugu...ir dabar niekas isskyrus mama nepadeda)sakiau:Kai turesi savo vaika galesi duoti visokiems diedams,troleibuse zmonems ir bobutems drebanciomis rankomis!
gal as ir per grieztai,bet man jau atsibodo,kad i mane kaip i motina rimtai neziurima mad.gif
patarkit mamytes unsure.gif

Na, man mano giminės ir vyro giminės bei mūsų draugai nėra svetimi, mums jie šiaip savi. Aš pati svetimiems neduodu laikyti - o saviem - aišku kad duodu, juk jiems tas vaikelis irgi nesvetimas ir rūpi. Tik man keista, kad prilyginat vyro seserį su visokiais dedais iš troleibuso... Gi manau reta mama duotų bele kam gatvėj palaikyt vaiką, taip pat kaip reta mama neduotų palaikyti giminaičiams ar geriems draugams. smile.gif Atsitiktiniai žmonės ir artimieji - man ne tas pats. Aišku, pas jus gali nebūti jokio ryšio su draugais ir giminėm, tada kitaip... Šiaip manau kad negerai iš dalies, kai taip neleidžia vaiko niekam imti - gali būti, kad bijos žmonių, bus "mamytės vaikeliu" dėl to kiti vaikai šaipysis ir šiaip gali tapti koks atsiskyrėlis verysad.gif Na bet neišsigąskit, tikrai nebūtinai taip bus, aš čia tik sakau kaip gali būti, kad yra tokia galimybė mirksiukas.gif O šiaip kiekvienas auklėja savaip mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samy: 06 birželio 2007 - 18:44
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 12:13)
sveikos SM group.gif
norejau paklausti-ar duodat palaikyti savo mazyli giminems,artimiesiems,draugams ir pan?
mes su vyru tai - grieztai Ne.nematau jokio reikalo duoti savo brangenybe visiems tasyti,tuo labiau,kad nesuprantu,kam to reikia?! g.gif palaikyti leidziam tik seneliams.
galbut as per daug kategoriska?...neseniai labai smarkiai susipykau su vyro sese,kad nedaviau jai palaikyti savo mazylio.tai ji baisiai isizeide-Ka tu cia sau leidi?!Ka as tam vaikui ikasiu ar ka?ir t.t...tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti(tuo labiau,kad niekas manes nepalaike kol laukiausi(man 19m.) tik pora artimuju ir draugu...ir dabar niekas isskyrus mama nepadeda)sakiau:Kai turesi savo vaika galesi duoti visokiems diedams,troleibuse zmonems ir bobutems drebanciomis rankomis!
gal as ir per grieztai,bet man jau atsibodo,kad i mane kaip i motina rimtai neziurima mad.gif
patarkit mamytes unsure.gif

Tu nepyk bet mano nuomone tu kenki tik vaikuciui.Tu pati stumi gimines ir draugus nuo jo ir jie paparasciausiai gali supykti kaip ir tavo vyro sesuo (as irgi supykciau) ir nebesidomes tavo vaikuiPaciam vaikui tai ne i nauda.Zodziu ne man tau pamokslauti,dar karta nepyk,bet manau kad elgies negerai 4u.gif
Atsakyti
MANAU, KAD PAČIAM VAIKUI YRA GERAI PABENDRAUTI SU KITAIS, PASKUI NEBIJOS SVETIMŲ ŽMONIŲ. PRASTAS VAIZDAS, KAI VAIKAS PRADEDA VERKT VOS TIK PAMATĘS SVETIMĄ. AIŠKU, VISKAS TURI BŪTI PROTO RIBOSE- NEI IŠGĖRUSIAM, NEI RŪKALAIS PRASMIRDUSIAM TAI TIKRAI NEDUOTUM. DRAUGĖ PASAKOJO, KAD ISPANIJOJ GATVĖJ ŽMONĖS LABAI PUOLA ŠNEKINT, LIESTI, VOS NE IŠ VEŽIMO LUPTI SVETIMUS VAIKUS. TAIP JIE IŠREIŠKIA MEILĘ. MATYT KARŠTAS TEMPERAMENTAS VEIKIA. PAS MUS NESIMATO, KAD GATVĖJ KAS PULTŲ LIESTI SVETIMĄ VAIKĄ, NEBENT 2-3 METŲ PYPLIAI, O TETULYTĖS TAI TIK ŠYPSOSI.
Atsakyti
tai aišku kad tik savo vaikui kenki jei neduodi net savo giminėms. Va aną savaitę manoji nuėjo pas Akropolio valytoją. Ji tik pašnekino dukrytę, o ji iškart rankytes į ją ištiesė. Na ir ką, nieko aš čia baisaus nematau. Kaip tik labai džiaugiuosi kad vaikas žmonių nebijo ir su visais draugauja ax.gif . Prieš kelias dienas kažkokie vyrai, atvažiavę iš Amerikos palaikė, pabendravo. Jei tik ji pati eina, tai ir duodu thumbup.gif. O šiaip aišku matyčiau pagal situaciją, koks tas žmogus.
Atsakyti
Man tai kiaciausiai kai baliuke kokiam dedules ikala, o tada griebia vaika palaikyt blink.gif blink.gif blink.gif Sakau jei vairuot negalit tai ir vaiko vairuot negalit ir neduodu mirksiukas.gif Dar cia, jokios atsakomybes. Po to ima metyt nu zodziu... O siaip paprastai neduodu iskart tik atejus, kiti griebia vaika is ranku, tegu apsipranta.
Atsakyti
Duodu visiem kas papraso (as apie draugus,gimines ir seimos narius).vaikas noriai pas visus eina g.gif .tik va,labai nepatinka kai griebia is ranku( bobutes megsta doh.gif ) ir viena kart uztikau kai uosvene dave kazkokiai bobai palaikyt .tai labai supykau bash.gif .ir dabar nenoriu net jai duot doh.gif fool.gif
o apie isgerusius tai net kalbos nera schmoll.gif
Atsakyti
As taip pat duodu mazyle palaikyti tevams, sesei, na ir pazistamiems kurie to nori, per prievarta tai jau tikrai nebruku i rankas... Siaip del to nematau nieko blogo. Tik va paciai kazkaip kartais toks pavydas sirdi pakutalioja, kad kiti laiko... blush2.gif Bet del to tikrai nepuolu atimti mazutes. Reikia ir jai gi prie kitu pratintis, kad nebutu bailiuke kai paaugs smile.gif
Atsakyti