Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

oba,brrr...net nukrate...siaip nereik perdeti tikrai...
va mano mama nesutaria su savo seserimi ir niekad manes su ja nepalikdavo kai maza buvau ir siaip vengdavo jos...bet paaugus pati uzsimaniau susipazinti ir kas gavos esam geros drauges,man ji patinka,ji labai faina ir gera...tiesiog mama del savu priezasciu nemegsta savau sesers. linkiu ir jums neatimti is vaiko giminaiciu...
Atsakyti
Svetimiems laikyti neduodame, niekas dar niekada ir nesiverze mazyles laikyti smile.gif O saviems - draugams, artimiesiems - mielai duodame, jei tik ji leidziasi - nes juk buna, kad verkia nepzistama ar mazai zinoma veida pamacius, tai tokiu atveju vaiko netraumuojam, palaukiam, kol apsipras...
Atsakyti
mano nuomone..jei neleisi kitiems.. taip ir bus ..mamytes sunelis/dukrele..
poto vien problemos...tam tikros ..kur reiketu vaikuti palikt artimiems/svetimiems priziuret g.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunamamyte @ 2007 05 31, 16:54)
mano nuomone..jei neleisi kitiems.. taip ir bus ..mamytes sunelis/dukrele..
poto vien problemos...tam tikros ..kur reiketu vaikuti palikt artimiems/svetimiems  priziuret  g.gif

Tai nori pasakyti, duodi vaika palaikyti kiekvienam? Juk betkokiam zmogui ir nepaliktum priziureti savo vaikucio! Tai manyciau daugiau atsargumas ir tikrai netikiu,kad vaikas uzaugs mamyciukas, greiciau jau gali buti isgasdintas kokio nepazistamo zmogaus ir tai prisimins ilgai. O mociutems ir geroms tetutems tai tikrai galima palaikyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunamamyte @ 2007 05 31, 16:54)
mano nuomone..jei neleisi kitiems.. taip ir bus ..mamytes sunelis/dukrele..
poto vien problemos...tam tikros ..kur reiketu vaikuti palikt artimiems/svetimiems  priziuret  g.gif


duodu zmonems, kurie man nesvetimi ir kurie patinka mano dukrelei.
Atsakyti
Musu maze visi musu draugai ant ranku yra laike,na ir kas?Suvalgys jie ta vaika ar ka?Kas vaiku neturi,ta pamokini kaip laikyt,priziuri.Nors jai dabar jau 11men tai ner ka mokinti,pati ant sprando sveciams lipa-tai koki uztrauktuka idomu pamato,tai "karoliai" kokie nematyti pasitaiko biggrin.gif .Iki kol pati sedeti nemokejo,tai nelabai kas ir verzdavosi laikyti,tik patys artimieji.
Atsakyti
Nematau cia dideles problemos kad vaika palaikys svetimas zmogus ax.gif Mano nuomone jei vaikui nepatinka jis ir neis lotuliukas.gif Mano Dukryte kai bando paimti nepatinkantis asmuo tai ji iskarto patempe lupa tai ir sakau kad neimtu nes verks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:13)
sveikos SM group.gif
norejau paklausti-ar duodat palaikyti savo mazyli giminems,artimiesiems,draugams ir pan?
mes su vyru tai - grieztai Ne.nematau jokio reikalo duoti savo brangenybe visiems tasyti,tuo labiau,kad nesuprantu,kam to reikia?! g.gif palaikyti leidziam tik seneliams.
galbut as per daug kategoriska?...neseniai labai smarkiai susipykau su vyro sese,kad nedaviau jai palaikyti savo mazylio.tai ji baisiai isizeide-Ka tu cia sau leidi?!Ka as tam vaikui ikasiu ar ka?ir t.t...tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti(tuo labiau,kad niekas manes nepalaike kol laukiausi(man 19m.) tik pora artimuju ir draugu...ir dabar niekas isskyrus mama nepadeda)sakiau:Kai turesi savo vaika galesi duoti visokiems diedams,troleibuse zmonems ir bobutems drebanciomis rankomis!
gal as ir per grieztai,bet man jau atsibodo,kad i mane kaip i motina rimtai neziurima mad.gif
patarkit mamytes unsure.gif


O as Tave suprantu, juk vaikas brangiausia ka turi, ir man buvo truputi gaila vaika duoti zmonems, kurie kai buvau nescia net nepaklausdavo kaip jauciuosi, gal padeti vaika paziureti kai bloga ( suzinojau, kad nescia kai pirmajam nebuvo nei metuku), o jau kai gime, tai oioi mylim mazuliuka ir t.t. Ir dabar jau antrajam 10 menesiu, bet as nesmagiai jauciuosi kai kai kurie zmones ji ima ( tik kai kurie!!!!) blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Kol kas tik saviems duodu palaikyti.Darugėms bei šeimos nariams.
Atsakyti
Jei draugai paparaso palaikyti,tai tuomet duodu,bet tai retai buna,nes vaikas dar mazas ir bijo paimt an ranku.O tevams tai aisku ,kad duodu.Jei neduociau nesuprastu manes. mega_shok.gif
Atsakyti
Kad dar niex neprase is tokiu svetimu. As net saviems su nepasitikejimu duodu unsure.gif isskyrus vyrui biggrin.gif
Atsakyti
nu musu puzikas dar visai mazytis ir ant ranku ji ima tik mama ir tetis, seneliai gavo po viena karta trumpai palaikyti ir viskas, kai paugs gales patureti, o svetimiem zmonem nera ko imti, cia ne koks zaislas, o zmogutis.
Atsakyti