Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

Pati niekada neimu svetimų mažiukų ir nemėgstu kai mano kas nors ima, išskyrus aišku vyrą ir savo mamą. Kūdikis ne lėlė - nėra ko imlioti. Aišku ne visada pavyksta neduot palaikyt, tai kai svetimi ima stengiuosi nesinervint unsure.gif ir vos tik pradeda zirst - iš karto atimu blush2.gif Ypač nemėgstu, kai dar kiša parodyt savo vaikams - va pažiūrėkit kokia maža doh.gif , o jie puola čiupinėt, tuomet neleidžiu.
Atsakyti
Svetimiems sūnaus neduodu, bet artimiesiems neatsakau.Kaip galiu mamai ar sesei pasakyti, kad neduosiu mažylio palaikyti.Jomis pasitikiu, kad tikrai jo nepames.
Atsakyti
kartais tenka duoti bet labai labai to nemegstu schmoll.gif
Atsakyti
turbut iki kokio pusmecio niekam nedaviau blush2.gif o ir dabar nelabai siulau,na aisku mociutes tai kita kalba 4u.gif o kas tie svetimi?draugems irgi duodu,na tiksliau jei ji pati eina,nes dabar mums 10men,tai mergina pati pasirenka ar eit pas ka nors ant ranku biggrin.gif
Atsakyti
as pati svetimu vaiku neciumpu i rankas, kazkaip nezinau, ir baime tokia, na nebent pazistamu. o savu irgi nenoreciau, kad svetimi ciupinetu. nepatinka ir lindimai i vezimelius, ir siaip kokio, kad ir vaiko lindimas prie mazylio doh.gif
Atsakyti
As viena karta pabandziau duoti mociutei pasinesioti ir daugiau nenoriu,taip isiszeide ir isiverke,kad teko vaziuot namo,tik namie nustojo rekti doh.gif
Atsakyti
Nepykit, bet supratau kad savo mamom dauguma duodat, o vyro mamom - ne arba labai nenoriai. Taigi jos abi mociutes! Kaip reaguotumet jei vyras neleistu jusu mamai kudikio ant ranku paimt? Man cia nenormalu atrodo doh.gif
Ir kaip kudiki gali nuskriaust nepatyrusi drauge? Taigi palaikyt duodat, o ne paliekat priziuret. Juk matot kaip laiko, jei neteisingai galima pamokyt, parodyt. Nieko tam vaikui nenutiks.
As savo vaika duodu visiems nuo pat parvaziavimo is ligonines. Jis noriai eina ant ranku, nerekia, nebijo svetimu. Nors irgi viena nepatyrusi giminaite norejo pasodint 3 men kudiki, bet paaiskinau kad negalima ir kodel.
Svetimiem ir nepazystamiem neduodu, nors niekas dar neprase. Bet kai paliecia, pakalbina, man irgi tai normalu. Ypac uzsieny bunant vaikas sulaukia daug demesio nes yra sviesiaplaukis ir visiems nuolat sypsosi.
Mamytes, nebukit tokios pavyduoles, juk vaikas ne tik jusu - jis kazkieno sunenas, pusbrolis, anukas ir t.t. Visi nori pasidziaugt vaiku, nes turbut na kasdien mato kaip jus. Nieko tame blogo nera, nereikia izoliuot vaika nuo aplinkiniu 4u.gif
Atsakyti
Man sirdies neskauda kai maziuke laiko MB, mano mama ir sesuo biggrin.gif Nesakau, kad neleidziu kitiems paimti, bet nelabai noriu... tongue.gif Bet, kad niekas labai ir nesikesina palaikyti, tik drauge viena smile.gif, na nieko tuoj pati pasigimdys ir saviski laikys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(infobe @ 2011 06 03, 18:07)
Nepykit, bet supratau kad savo mamom dauguma duodat, o vyro mamom - ne arba labai nenoriai. Taigi jos abi mociutes! Kaip reaguotumet jei vyras neleistu jusu mamai kudikio ant ranku paimt? Man cia nenormalu atrodo doh.gif


drinks_cheers.gif Del sito pritariu, nesuprantu kaip galima neduot palaikyt vaiko mociutem. Kazin ar taip besielgiancios mamos pagalvoja kad pacios anksciau ar veliau mociutes bus? Kazin kaip jaustusi jei dukra ar marti neduotu anuko palaikyt? g.gif


Atsakyti
artimiesiems duosu visiems, o svetimiems tikrai nea. man is vis labai nepatinka kai visokios bobulytes lenda i vezimuka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(infobe @ 2011 06 03, 18:07)
Nepykit, bet supratau kad savo mamom dauguma duodat, o vyro mamom - ne arba labai nenoriai. Taigi jos abi mociutes! Kaip reaguotumet jei vyras neleistu jusu mamai kudikio ant ranku paimt? Man cia nenormalu atrodo doh.gif
Ir kaip kudiki gali nuskriaust nepatyrusi drauge? Taigi palaikyt duodat, o ne paliekat priziuret. Juk matot kaip laiko, jei neteisingai galima pamokyt, parodyt. Nieko tam vaikui nenutiks.
As savo vaika duodu visiems nuo pat parvaziavimo is ligonines. Jis noriai eina ant ranku, nerekia, nebijo svetimu. Nors irgi viena nepatyrusi giminaite norejo pasodint 3 men kudiki, bet paaiskinau kad negalima ir kodel.
Svetimiem ir nepazystamiem neduodu, nors niekas dar neprase. Bet kai paliecia, pakalbina, man irgi tai normalu. Ypac uzsieny bunant vaikas sulaukia daug demesio nes yra sviesiaplaukis ir visiems nuolat sypsosi.
Mamytes, nebukit tokios pavyduoles, juk vaikas ne tik jusu - jis kazkieno sunenas, pusbrolis, anukas ir t.t. Visi nori pasidziaugt vaiku, nes turbut na kasdien mato kaip jus. Nieko tame blogo nera, nereikia izoliuot vaika nuo aplinkiniu 4u.gif

Pvz mano mama pirmus mėnesius pati neėmė, prieidavo pakalbindavo, bet ant rankų neėme schmoll.gif sakė, kad jai nedrąsu, vistiek tokiam amžiuj reakcija ne ta. Aš nemanau, kad čia reikalas tame ar mama ar anyta, o tiesiog žmonių supratime. Tiesiog su anytom marčios yra skirtingų auklėjimų, pažiūriu į gyvenimą, dėl to ir nepatinka kaip jos elgiasi, o ir dažnai anytos mėgsta prieš marčias pavaidint, kad jos žinio daugiau ir geriau kaip vaikus auginti, todėl dažnai perlenkia lazdą "maivydamosis" elgiantis su vaikais.
Kitas dalykas aš vaiko niekam nedaviau ne dėl to, kad pavydu, o dėl to, kad tai ne daigtas, kurį visi gali tampyti ir elgtis kaip kam patinka. Tai gyva amenybė. Juk mes patys save neduodam visiems iš eilės tampyti, žaisti su mumis, glostyti ar pan., tai kaip galima taip elgtis su bejegė būtybe, kuri nesugena savęs apginti ir pasakyti - NETAMPYKIT MANĘS!!!

QUOTE(Jurgel @ 2011 06 05, 23:18)
artimiesiems duosu visiems, o svetimiems tikrai nea. man is vis labai nepatinka kai visokios bobulytes lenda i vezimuka doh.gif

Net nesakykit doh.gif būna tokių bajerių, kai vaikas ramiausiai miega, pribėga kokia bobulytė įlenda į vežymuką ir šaukia garsiausiai koks gražutis vaikas, vaikas išsibūdina pradeda ji kalbint, paskui nueina, o man belieka kankintis su zirziančiu neišsimiegojusi vaiku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(merryy @ 2011 05 01, 22:52)
sveiki, as tai duodu palaikyti visiems, kas tik nori. tuo tarpu apti galiu atsipusti ir ramiai akza nudirbti:) nematau tame jokios problemos:)

drinks_cheers.gif as ir nesu pamisus del to. ir niekas manes neerzina
Atsakyti