Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

Mes duodam draugam, jei papraso. Buna, kad ir minute kita paziuret reik... Be to, kartais pati pasiulau draugams minutei pasidziaugt, nes kai pati buvau gyvenime vaiku nelaikius, tai noriu, kad kiti trumpam pajustu, ka tai reiskia, nes as tokios progos neturejau, bet buciau lb norejus ax.gif
Atsakyti
Na maniškė dar labai mažulytė, tai truputį prisibijau blush2.gif Savo angeliuką patikiu tik vyrui ir savo mamai rolleyes.gif
Atsakyti
Labutis, as dar visai nauja mamyte ir supermamose lankausi nedaug, bet cia dabar uzmigdziau savo angeliuka ir paskaitineju, galvoju gal ka gero rasiu. Ir randu idomiu minciu. Manau gera, kai savo mintimis ir baimemis gali dalintis su kitais ir tuomet supranti kad tu tokia ne viena. PVZ as duodu savo mergyte palaikyti kitiems nors ji dar tik pusantro menesiuko. Jei draugai neserga ir elgiasi atsakingai tai viskas gerai, bet kazkodel mano sirdele vis spurda ir akys vis ziuri kaip ten kas ja laiko. Gal ka ne taip padarys, nors suprantu, kad vaikutis ne stiklas. Kas del ranku plovimo, tai manau, kad reikia plauti visiems, bet tikrai ne kaskart paemus i rankas koki daigta. Kudikis turi pratintis prie seimos bakteriju ir jos aplinkos, o is lauko gryzus reikia plauti rankas.Ir kaip cia kazkas anksciau minejo tikrai kazkaip keista butu jei kazkas paimtu mano lelyte i rankas, o as pribekciau, atimciau ir pan. Kaip kitma zmogui graziai pasakyti, kad tu nenori, kad jis imtu tavo vaikuti?As to nemoku, bet svetimam tai tikrai net i galva vargu ar gali sauti imti mano vaika. As svetimiems net nerodau vaiko blink.gif . Taip ir isivaizdupoju- einu gatve pamatau koki zmogu, jis prieina ir sako, duok palaikyti savo vaikuti, o as ir sakyciau- gerai imk doh.gif . Tikrai taip nera tongue.gif
Atsakyti
AS tai duodu giminaiciams ar draugams, aisku svetimiems zmonems neduociau schmoll.gif juk jei niekam neduosi ir tas vaikas visu bijos g.gif
Atsakyti
As duodu vaikuti palaikyti artimiausiems zmonems,kai pati bunu salia ju. Manau reikia vaikuti pratinti ir prie kitu zmoniu,o tai veliau bijos svetimu.
Atsakyti
iki 2 men niekam,iskyrus vyra nedaviau,o paskui jau po truputeli pradejau ax.gif
Atsakyti
Manau, pradziai reiktu apibrezti, kas tie svetimi: tolima gimine, draugai, pazistami? Visiems is siu duociau palaikyti vaika. Visos drauges dave man savo lelius atejus aplankyti. Nematau nieko cia blogo. O svetimi man yra tie, kuriu nepazistu lotuliukas.gif Jie ir nenori palaikyti tongue.gif
Atsakyti
Kai gime maziukas tai sakiau pirma menesiuka niekam is svetimu neduodiu, nu, bet kai ateje lankyt draugai eme prasyt palaikyt nors trumpam, negalejau sakyt, ne neduosiu.. schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Duodu, bet ne tokiems ir svetimiems g.gif giminaiciams, draugems. kuo labiau maziukus saugosim nuo svetimu, tuo labiau vaikas ateity bijos svetimu, nenores skirtis su namiskiais, jei tektu kam palikti ax.gif
Atsakyti
As irgi duodu - savo tevams nuo gimimo, vyro tevams ir broliams - nuo kazkur 2 sav kai aplanke, taip ir draugem, nematau cia nieko blogo, tikrai niekas tycia neskriaus vaiko. Svetimiem aisku neduociau, bet nemanau kad kas svetimas prasytu.

Man keista kad kai kurios mamos (prisiskaiciau siame forume) taip dreba del savo vaiku ir perdetai juos saugo - neleidzia kitiem palaikyt, neleidzia lankyt kol kokie 3 men nesueis, bijo palikti keliom valandom su artimu zmogum (kartais net su savo vyru!), bijo su kudikiu i prekybos centra iseit ar dar kur, neleidzia kaimynes suniuko paglostyt ar su kitu vaiku pazaist (teko ir tokiu matyt). Taigi traumuoja ta vaika ir vercia visko bijoti nuo mazens...
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2010 12 11, 22:49)
Manau, pradziai reiktu apibrezti, kas tie svetimi: tolima gimine, draugai, pazistami? Visiems is siu duociau palaikyti vaika. Visos drauges dave man savo lelius atejus aplankyti. Nematau nieko cia blogo.  O svetimi man yra tie, kuriu nepazistu lotuliukas.gif Jie ir nenori palaikyti tongue.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
duodavau ir draugams ir pazystamiems, net draugej ligoninej katik pagimdyta leidau palaikyt nematau cia nieko tokio, uztat db vaika galeciau palikt su jam nelabai pazystami zmogum ir jis neverkia ir nesijaudina vaikas labai savarankiskas ant ranku nesipraso, nors as jo ir neimdavau be reikalo, tai ir nera rankinukas dabar smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *INSOMNIA*: 31 gruodžio 2010 - 13:14