Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

na nepazystamiems tai as tirai neduodu, o siaip tai ko ne smile.gif tik visada prasau kad rankas nusiplautu smile.gif o su tais saugojimais, tai saugok kiek nori neprisaugosi smile.gif su pirmu pasimokiau smile.gif
Atsakyti
Giminėms galima manau ,tik svarbiausia but tikram kad nei vienas iš jų nei kiek neserga,nes baisu kad gali apkrėsti vaikuti smile.gif
Atsakyti
Na nepazytamui nai ni ni neduodu, bet tam zmogui kuri mato reciau mano mergina visada duodu, tik beda ta kad po gulejimo ligoninei, mergina mano labai jau bijo visu nepazystamu, iskrto verkia, isgazdino ja matyt ten labai, tai sunkiai ir eina pas nepazystamus unsure.gif
Atsakyti
Tikrai ne. O ir net nepatinka kai svetimi lenda su savo utiutiu schmoll.gif
Atsakyti
Man tai pikta kai draugės pačios turinčius savo jau kelių metų vaikučius ateina iš parduotuvės ar šiaip ir neplautom rankom puola čiupinėt vaiko pirštukus, kuriuos jis nuolat kiša į burnytę, o jei paprašau kad nusiplautų rankas, tai dar labai piktu žvilgsniu į mane pasižiūri schmoll.gif nejaugi jos ir su savo vaikučiais rankų nesiplaudavo? verysad.gif ypač po parduotuvės ir pinigų čiupinėjimo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwww @ 2010 10 26, 23:12)
Man tai pikta kai draugės pačios turinčius savo jau kelių metų vaikučius ateina iš parduotuvės ar šiaip ir neplautom rankom puola čiupinėt vaiko pirštukus, kuriuos jis nuolat kiša į burnytę, o jei paprašau kad nusiplautų rankas, tai dar labai piktu žvilgsniu į mane pasižiūri  schmoll.gif  nejaugi jos ir su savo vaikučiais rankų nesiplaudavo?  verysad.gif  ypač po parduotuvės ir pinigų čiupinėjimo...  unsure.gif


O ka jus darote parduotuveje, jei vaikas verkia? Neimat ant ranku, neciupinejat, ar pirmiausia su verkianciu vaiku lekiat i tualeta nusiplauti ranku? ax.gif
As niekada neprasiau nusiplauti ranku draugu pries imant vaika. As pati ne visada nusiplaunu, nes neturiu galimybes, jei vaikas verkia. Aisku, mano mazoji sveika. Jei ji butu silpna, daug serganti ar neisnesiotuke, tada gal butu kitaip, gal tikrai labiau saugociau nuo visu bakteriju.
Atsakyti
Be abejones as ji paimu ant ranku, bet paemimas ant ranku ir rankuciu tiesiogiai ciupinejimas skirtingi dalykai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(shokoladas123 @ 2010 10 19, 12:53)
Tikrai ne. O ir net nepatinka kai svetimi lenda su savo utiutiu  schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Draugams, giminėms savaime aišku, kad duodu, jei nori. Kvailai atrodyčiau jei neduočiau, na nebent jie serga. Be to vaikas pats labai tiesia rankas, kad ji paimtų.
Atsakyti
Mums dar tik 6sav. Tikrai dar niekam nedaviau palaikyti schmoll.gif Na tik mociutems ax.gif
Atsakyti
Hmmm, nelabai suprantu temos pavadinimo esmę g.gif
Ką turite galvoje, rašydama "svetimiems" - visiškai svetimus žmones, sutiktus gatvėje ar tiesiog ne šeimos rato žmones? unsure.gif

Jeigu pirmasis variantas, tada, sorry, bet jūsų klausimas kvailas - negi dabar praeiviai jūsų prašys palaikyti vaiką doh.gif lotuliukas.gif
Jeigu antrasis variantas - žinoma! Juk ir draugai, ir giminės, atėję aplankyti lėliuko, to nori ir nematau čia nieko blogo mirksiukas.gif

Vienž, kaip pasakytų "Dviračio šou" blondinės - klausimas ne į temą fool.gif
Atsakyti
Musu artimieji jau ismokyti,kad tik atvaziave turi begt plaut ranku biggrin.gif O svetimiems kam ta vaikuti dalinti? g.gif
Atsakyti