Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:13)
sveikos SM group.gif
norejau paklausti-ar duodat palaikyti savo mazyli giminems,artimiesiems,draugams ir pan?
mes su vyru tai - grieztai Ne.nematau jokio reikalo duoti savo brangenybe visiems tasyti,tuo labiau,kad nesuprantu,kam to reikia?! g.gif palaikyti leidziam tik seneliams.
galbut as per daug kategoriska?...neseniai labai smarkiai susipykau su vyro sese,kad nedaviau jai palaikyti savo mazylio.tai ji baisiai isizeide-Ka tu cia sau leidi?!Ka as tam vaikui ikasiu ar ka?ir t.t...tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti(tuo labiau,kad niekas manes nepalaike kol laukiausi(man 19m.) tik pora artimuju ir draugu...ir dabar niekas isskyrus mama nepadeda)sakiau:Kai turesi savo vaika galesi duoti visokiems diedams,troleibuse zmonems ir bobutems drebanciomis rankomis!
gal as ir per grieztai,bet man jau atsibodo,kad i mane kaip i motina rimtai neziurima mad.gif
patarkit mamytes unsure.gif


Man tai čia truputi perdėtai viskas doh.gif Ar gi didelė blogybė bus, jog vaikiuką kažkas palaikys ant rankų, pakalbins, pasupuos? Aišku, nekalbu apie svetimus, nepažįstamus žmones, bet tai artimiesiems draugams, kolegoms tikrai negaila schmoll.gif Juk nieko blogo nepadarys tam mažyliuii, o, kad liguistai savinsiesi savo vaiko, tau kaip mamai rimtumo tikrai nepriduos schmoll.gif
Atsakyti
Na, musu mazulis nebijo svetimu, tai gali laikyti ant ranku kas tik nori, sypsenas dalina... biggrin.gif Bet siaip tai galiu pasakyti, man asmeniskai, nelabai norisi duoti kam nors ji palaikyti... blush2.gif Aisku, jei savas, tai dar nieko, bet svetimam, tai jau nea... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(redxshi @ 2010 06 20, 22:11)
Man tai čia truputi perdėtai viskas doh.gif  Ar gi didelė blogybė bus, jog vaikiuką kažkas palaikys ant rankų, pakalbins, pasupuos? Aišku, nekalbu apie svetimus, nepažįstamus žmones, bet tai artimiesiems draugams, kolegoms tikrai negaila schmoll.gif Juk nieko blogo nepadarys tam mažyliuii, o, kad liguistai savinsiesi savo vaiko, tau kaip mamai rimtumo tikrai nepriduos schmoll.gif


O as manau, kad tai jos vaikelis ir jai spresti, kam SAVO vaikiuka duoti palaikyti, paziureti, paciuciuoti ir pan. Kiekvienas elgiames pagal savo isitikinimus, principus ir susikurtas savo taisykles. Taigi nematau as cia nieko blogo. Gerai, kai mama taip saugo ir myli savo mazuliuka. Tai kiekvieno pasirinkimo teise ir del to sakyti, kad i ta mama niekas rimtai neziures, ar nepriduos rimtumo, tai kazkoks absurdas. blink.gif Jus irgi gyvenate pagal savo isitikinimus, auklejate savo vaikeli kaip jums atrodo tinkama ir reikalinga, taip ir si mama daro taip kaip jai atrodo geriau.
Atsakyti
Duodu palaikyti tik saviškiams, nepažįstamiems tikrai neduočiau. Neseniai prekybos centre kažkoks pagyvenęs vyras priėjęs paglostė mano mazgį. Tai galiu pasakyti, kad tas man labai nepatiko. Man apskritai nepatinka, jei svetimi be mano leidimo vaikus liečia. Atsimenu, kai mano vyresnėliui buvo 2,5 metų, ėjome iš darželio. Prie mūsų priėjo kažkokia pagyvenusi moteriškė ir pradėjo aiškinti, kokia aš negera motina, neprižiūriu savo vaiko namuose, o leidžiu į darželį, griebė mano vaiką į glėbį ir puolė bučiuot. Mano vaikas pradėjo rėkti, aš irgi. Ir dar jai pasakiau, kad iškviesiu policiją. Ir tikrai būčiau iškvietusi, jei ta moteriškė neatsitrauktų.
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2010 06 21, 10:32)
Duodu palaikyti tik saviškiams, nepažįstamiems tikrai neduočiau. Neseniai prekybos centre kažkoks pagyvenęs vyras priėjęs paglostė mano mazgį. Tai galiu pasakyti, kad tas man labai nepatiko. Man apskritai nepatinka, jei svetimi be mano leidimo vaikus liečia. Atsimenu, kai mano vyresnėliui buvo 2,5 metų, ėjome iš darželio. Prie mūsų priėjo kažkokia pagyvenusi moteriškė ir pradėjo aiškinti, kokia aš negera motina, neprižiūriu savo vaiko namuose, o leidžiu į darželį, griebė mano vaiką į glėbį ir puolė bučiuot. Mano vaikas pradėjo rėkti, aš irgi. Ir dar jai pasakiau, kad iškviesiu policiją. Ir tikrai būčiau iškvietusi, jei ta moteriškė neatsitrauktų.



tos pagyvenusios moteriskes kartais per daug sau leidzia, tokiu savo elgesiu sau nemalonumu gali prisisaukti, saunuole, kad nepasimetei ir pagrasinai iskviesianti policija thumbup.gif , nera ko jom cia pamokslauti doh.gif , as asmeniskai nebuvau susidurusi su tokia situacija ir tikrai nenoreciau, bet kas liecia vaikucio palaikyma ant ranku, tikrai nedaviau visiems, senialiams, anytai, artimiems giminaiciams ir draugams, tai taip, nes jie man ir mano vyrui wub.gif artimi zmones, kuriais pasitikim. Bet pilnai ir suprantu temos autore, tai jos apsisprendimas duoti ar ne, kiekviena mama ziuri is savo kampo, bet yra toks posakis: "kas per daug tas nesveika", bet cia tik posakis, o tuos musu mazuosius deimanciukus zinoma reikia saugoti bigsmile.gif .
Atsakyti
Bele kam aišku dalinti vaiko negalima, bet giminėms, geriems draugams palaikyti mažylį - kodėl ne ... Juk neduosi tokiam prietrankai, kuris išmestų iš rankų vaiką, tik tokiems, kuriais pasitiki ...
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 10:13)
tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti


ohmy.gif keistai man cia doh.gif
QUOTE(DijaDeima @ 2007 05 25, 12:31)
Na pardej aisku niekam neduociau,bet draugams ir giminems kodelgi ne ax.gif Pas mus labai anksti draugai pradejo lankyti,tai ji jau pripratus,mielai eina.Tikrai nesutinku su nuomone,kad 9men.nesiojau, saugojau ir dabar ji mano.Vaikai tik atejo per mus bet jie nera musu nuosavybe 4u.gif

drinks_cheers.gif negailiu niekada vaiko nei giminem,nei draugam,kaip tik draugem duodu daznai palaikyti,kad pratintusi laugh.gif laugh.gif laugh.gif vaikui nieko neatsitiks,kad pabus pas kita zmogu cool.gif
Atsakyti
Ziurint kokiems draugams ir kokiems artimiems.
Dar dabar griauziuosi kai antra diena po gimdymo atejo vyro puske su vaikais (10m berniuku ir 5m mergyte) tai dare fotosesija jie ten doh.gif O ir kai pagimdziau nei ant krutines padejo, suvyniojo ta leliu ir padave vyro tai paciai puskei i rankas, o ne man, nes atseit ji labai norejo palaikyt. Paprasciausiai gal per daug buvau ant galvos uzsileidus kai kuriuos gimines, ir del to labai gailiuos kad "pavoge" kaikurias akimrkas.
Dabar tai grieztai nusprendziau kol busiu GN jokiu lankytoju, i namus priiminesiu uosvius ar kt ne maziau nei savaites ar dvieju. Nera reikalo cia cackint purvinais nagais mano vaiko.
As nesu ziezula, bet taip susikloste, su kiekvienu elgiamasi bus taip kaip jis vertas g.gif
Atsakyti
Artimiems zmonems tikrai duodavau ir nemaciau jokios problemos tame, o svetimi ir patys nelenda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kyvis @ 2010 08 16, 19:01)
Artimiems zmonems tikrai duodavau ir nemaciau jokios problemos tame, o svetimi ir patys nelenda  smile.gif


thumbup.gif pas mus taip pat. Visai svetimiems neduodu, o ir jie nemato poreikio lysti. O va giminems, pazistamiems, draugams jau butu keista pasakyti ne. Juo labiau nesupratau vienos mamytes pasakymo, kad net artimoms giminems neduoda. Tai juk jie labiausiai ir padeda, ir paziuri, kai reikia patiems kur greitai islekti. Vyro brolis pilnai pora valandu pabuvo su mazaja, kol mes isvarem i prekybos centra apsipirkti. Vis tiktai, kai pilnai norim apsipirkti, tai su mazaja nesinori trankytis tarp maisto prekiu...
Atsakyti
QUOTE(Palme88 @ 2010 08 16, 17:53)
Ziurint kokiems draugams ir kokiems artimiems.
Dar dabar griauziuosi kai antra diena po gimdymo atejo vyro puske su vaikais (10m berniuku ir 5m mergyte) tai dare fotosesija jie ten doh.gif O ir kai pagimdziau nei ant krutines padejo, suvyniojo ta leliu ir padave vyro tai paciai puskei i rankas, o ne man, nes atseit ji labai norejo palaikyt. Paprasciausiai gal per daug buvau ant galvos uzsileidus kai kuriuos gimines, ir del to labai gailiuos kad "pavoge" kaikurias akimrkas.
Dabar tai grieztai nusprendziau kol busiu GN jokiu lankytoju, i namus priiminesiu uosvius ar kt ne maziau nei savaites ar dvieju. Nera reikalo cia cackint purvinais nagais mano vaiko.
As nesu ziezula, bet taip susikloste, su kiekvienu elgiamasi bus taip kaip jis vertas  g.gif

Paprasciausei manau dabar gailites tu akimirku kures praradote ,bet nereike pykti taip
Juk neuzdarysit vaikiuko ir niekam nerodysit? Manau reike kuo daugiau bendrauti su zmonemis ir duoti palaikyti Esu sutikusi daug vaiku kurie pamate svetimus zmones klyke nesavo balsu O kokios zmoniu rekcijos ? LAUKINIS doh.gif
Atsakyti
dukryte labai megsta zmones, ji labai draugiska ir eina visur .ir jei pakalbina ar paima ant ranku, as nematau nieko blogo.
Atsakyti
Svetimiems tai savaime aišku ne, o giminėms ir draugams tai aišku taip
Atsakyti