Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

ech jum gerai,pas mene neikas neciupo,visi bijojo biggrin.gif net mama mano bijojo paimtti(pasiaiskinimas"pamirsau,kaip vaika laikyti reikia") bet nieko paturejo mama ant ranku anukeli visa savaite,liudna man buvo pasijutau nereikalinga,bet tik maziukas susijaudindavo ar vergdavo iskart verzdavosi pas mane,tai guode biggrin.gif
Atsakyti
maniskis, tai toks rankinukas, tai taip dziaugiuosi, kai ji paima mama mano ant ranku lotuliukas.gif tik prosenele kai paeme ji ant ranku taip pasitikedama savim, tai jausmas ne koks buvo. neisdrisau papriestaraut...
Atsakyti
Bet kokiem zmoniem neduodavau ir neduodu,o pazystamiems tai taip...
Tiesa viena karta,viena senai matyta klasioke,kurios tiesa pasakius nelabai ir megau,priejo pradejo kalbint vaika,paklause ar gali paimt,kaip ir sutikau,kazkaip negi atsakysiu doh.gif Kaip kele is vezimo,tada kudikiukui kokie 10 men. buvo,tai vos neismete bash.gif
Siaip tai nemegstu,kai kas nors ja jama,ar glosto,velniai zino kur anksciau rankos buvo,o cia kudikiukui veida liecia... schmoll.gif
Atsakyti
manau reik kratytis perdetos paranojos...juk nelaikysi vaiko uzdarius nuo visu ir prileisdama tik teti ir senelius bei pora draugu...
kaip kazkas pakomentavo,is jusu isaugs tikrai piktos anytos,kurioms atrodys,kad suneliai issirinko netinkamas zmonas.
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2007 05 30, 10:46)
manau reik kratytis perdetos paranojos...juk nelaikysi vaiko uzdarius nuo visu ir prileisdama tik teti ir senelius bei pora draugu...
kaip kazkas pakomentavo,is jusu isaugs tikrai piktos anytos,kurioms atrodys,kad suneliai issirinko netinkamas zmonas.


lotuliukas.gif Visai normalu, kad neduodate betkam vaiko, juk mazas, o kai uzaugs,gal taip nebesielgsit, juk didelis vyras bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes tai neduodavome svetimiems paplaikyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 05 30, 11:48)
lotuliukas.gif  Visai normalu, kad neduodate betkam vaiko, juk mazas, o kai uzaugs,gal taip nebesielgsit, juk didelis vyras bus  mirksiukas.gif

O tai kas yra tas bet kas? Temos pradžioje minima tikra teta, kuriai neduodama vaikelio palaikyti. Tai ar čia svetimas žmogus? Niekas gi nesako, kad pirmam pasitaikiusiam reikia kišti vaiką - imk, palaikyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2007 05 30, 12:44)
O tai kas yra tas bet kas? Temos pradžioje minima tikra teta, kuriai neduodama vaikelio palaikyti. Tai ar čia svetimas žmogus? Niekas gi nesako, kad pirmam pasitaikiusiam reikia kišti vaiką - imk, palaikyk  mirksiukas.gif


Bet kas tai visi svetimi zmones, gana tolimi giminaiciai ir ne itin artimi draugai (ypac tie,kuriu nelabai megstam blush2.gif ) Galu gale ir ta teta, jei ji iki tol 10metu akyse nesirode, o paskui atvaziavo ir praso palaikyt,tai as dar suabejociau g.gif
Atsakyti
Mes su vyru irgi nemėgstam, kai kas nors iš svetimų nori palaikyti mūsų mažę blush2.gif todėl niekam jos ir nepalikinėjam, visur kartu wub.gif
Atsakyti
Kiek as supratau, svetimas zmogus - ne sios seimos narys. T.y. jeigu yra tetis, mama ir vaikas, tai jau skaitosi seima, ir jie vieni kitiems nera svetimi. Taciau jau teta, mociute, dede ir t.t. skaitosi "svetimi" sios seimos atzvilgiu... na zodziu... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel99 @ 2007 05 30, 14:30)
Kiek as supratau, svetimas zmogus - ne sios seimos narys. T.y. jeigu yra tetis, mama ir vaikas, tai jau skaitosi seima, ir jie vieni kitiems nera svetimi. Taciau jau teta, mociute, dede ir t.t. skaitosi "svetimi" sios seimos atzvilgiu... na zodziu...  lotuliukas.gif

Baisus baisus tada tas svetimų pasaulis scare.gif Išeis mama su tėčiu į darbą ir teks tarp tų svetimų gyventi.
Šiaip mano santykiai su vyro puse gerokai ne kokie, bet močiutė vaikui yra močiutė, o teta yra teta. Gal pvz. jos labai gerai sutars, tai kodėl turėčiau jau nuo kūdikystės primesti žmogui savo požiūrį. Tegul pati supranta, gera jai bendrauti ar ne.
Atsakyti
Svetimiems, t.y. ne seimos nariams ir artimiausiems giminaiciams, neduodu palaikyti. Deja, pasitaiko tokiu zmoniu, kurie neatsiklause liecia mano vaika, ar ima uz rankutes.... tada pasidarau panasi i uzsiutusia raganose arba tigre. Daugiau mano vaiko tie zmones nebeliecia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke: 30 gegužės 2007 - 17:13