Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

na man tai atrodo kad vaika reikia duot palaikyt nuo mazu dienu savo giminems, artimiems ir pazystamiems ir ziuret kaip vaikas reguoja smile.gif musu kleckas eina praktiskai pas visus, tik viena kita zmogu atsirenka su kuriuo draugaut nenori smile.gif na jam jau 8 men ir neturejom problem niekada, bet juk kiekvienas vaikas skirtingas smile.gif manau reikia stebet tuos kleckiukus smile.gif
Atsakyti
Manasis bernuzelis jau senokai supranta, kai ne mama ar tetis ant ranku paima: ispucia akis ir atidziai stebi, o po kurio laiko toki sypsniuka ismeta! wub.gif Siaip nepazistamiems tikrai neduociau, bet seneliaims, tetoms, dedems ar draugams- kodel ne? Gi cia zmones, kurias pasitikima. Zinau, kaip seniau budavo, kai kas nors is pazistamu leliuko susilaukdavo- taip noredavosi ant ranku paimt! ax.gif
Atsakyti
Tik gimusia tai vengdavau duoti palaikyti, net nenoredavau duoti vyro mamai- anytai, na bet mociute, tai tekdavo kartais nusileisti. O siaip mano mergyte labai kompaneiska, tai pabuna ant ranku pas visus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Raigra @ 2009 11 04, 16:17)
Tik gimusia tai vengdavau duoti palaikyti, net nenoredavau duoti vyro mamai- anytai, na bet mociute, tai tekdavo kartais nusileisti. O siaip mano mergyte labai kompaneiska, tai pabuna ant ranku pas visus wub.gif

palaikyti visuomet duodavau lankantiams sveciamc,bet nepasakyciau,kad jie labai verztusi.gal baiminasi,kad ne taip paims.na,mes susidurem su tokia problema-nepageidaujamas svecias.tai mano tevas.6men. mus lanke kasdien-po 7 kartus.tik sspedavau duris atidarinet.suo lpdamas prikrldavo vaikeli.negana to,rudeni,pasibaigus sodo darbams,galima sakyti jis pasmus sedi nuo ryto iki vakaro.beda tame,kad mergyte visa diena tampo ant ranku.na cia dar neviskas-aplaizyta paputi duodavo mergaitei.i mano pastabas sureaguodavo tik po kelia kartu.toliau visiskai pradejo savivaliaut-girdyt arbata kai to visai nereikdavo ir panasiai.neapsikentus pradejau nebeisileist i namus.tai per diena braudavosi n... kartu,pro langus ziuredavo.patikekit neismaniai kaip elgtis.noretusi graziai paprasyt, kad reciau lankytu,taciau zinau jo reakcija.taigi galiausiai mama sutvarke si reikala.jau kelios dienos pajutau laisve-musu neatakuoja senelis 4u.gif beje mano sesuo si kosmara kente3 metus 4u.gif ar susiduret su panasia beda?ir kaip jus elgtumetes tokioj situacijoj? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mari73 @ 2009 11 05, 12:21)
palaikyti visuomet duodavau lankantiams sveciamc,bet nepasakyciau,kad jie labai verztusi.gal baiminasi,kad ne taip paims.na,mes susidurem su tokia problema-nepageidaujamas svecias.tai mano tevas.6men. mus lanke kasdien-po 7 kartus.tik sspedavau duris atidarinet.suo lpdamas prikrldavo vaikeli.negana to,rudeni,pasibaigus sodo darbams,galima sakyti jis pasmus sedi nuo ryto iki vakaro.beda tame,kad mergyte visa diena tampo ant ranku.na cia dar neviskas-aplaizyta paputi duodavo mergaitei.i mano pastabas sureaguodavo tik po kelia kartu.toliau visiskai pradejo savivaliaut-girdyt arbata kai to visai nereikdavo ir panasiai.neapsikentus pradejau nebeisileist i namus.tai per diena braudavosi n... kartu,pro langus ziuredavo.patikekit neismaniai kaip elgtis.noretusi graziai paprasyt, kad reciau lankytu,taciau zinau jo reakcija.taigi galiausiai mama sutvarke si reikala.jau kelios dienos pajutau laisve-musu neatakuoja senelis 4u.gif beje mano sesuo si kosmara kente3 metus 4u.gif ar susiduret su panasia beda?ir kaip jus elgtumetes tokioj situacijoj? 4u.gif


Na ir istorija, kaip zmones neturi supratimo blink.gif
O mano anyta tai 2 men maziukei kiso savo arbatos puodeli, atseit atsigert, nu nieko sau, pagalvojau, bet susilaikiau nieko nesakiusi... bet zinote, po to pagalvojau juk tai mano vaikas, turiu pilna teise ji ginti ir saugoti, todel jei kas nepatinka ka su ja daro ar kas buna negerai visuomet grieztai pasakau. Juk kitaip neimanoma...
Laimingai jums, megaukites ramybe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raigra @ 2009 11 05, 13:14)
Na ir istorija, kaip zmones neturi supratimo  blink.gif
O mano anyta tai 2 men maziukei kiso savo arbatos puodeli, atseit atsigert, nu nieko sau, pagalvojau, bet susilaikiau nieko nesakiusi... bet zinote, po to pagalvojau juk tai mano vaikas, turiu pilna teise ji ginti ir saugoti, todel jei kas nepatinka ka su ja daro ar kas buna negerai visuomet grieztai pasakau. Juk kitaip neimanoma...
Laimingai jums, megaukites ramybe  4u.gif

parasiau savo istorija,noredama suzinok kitu nuomone:ar cia mes nedekingos dukros neivertinam artimuju noro ''padeti'',ar vis tik tai jau nenormalu musu atzvilgiu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mari73 @ 2009 11 05, 13:26)
parasiau savo istorija,noredama suzinok kitu nuomone:ar cia mes nedekingos dukros neivertinam artimuju noro ''padeti'',ar vis tik tai jau nenormalu musu atzvilgiu? 4u.gif

manau nenormalu taip isitisai kistis ir tt doh.gif as neleisciau, kad mano vaikui grustu visokias nesamones doh.gif beje su savo motina n kartu esu del to susipykusi doh.gif kai ji mano dukrai kisti viska norejo doh.gif nuo visokiu arbatu (vos ne tik gimusiai) iki bulviu kosiu ir kitu nesamoniu doh.gif neleidau jai ir dabar neleidziu savivaliaut doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mari73 @ 2009 11 05, 13:26)
parasiau savo istorija,noredama suzinok kitu nuomone:ar cia mes nedekingos dukros neivertinam artimuju noro ''padeti'',ar vis tik tai jau nenormalu musu atzvilgiu? 4u.gif


Tikrai nenormalu... doh.gif
Net ir 1 karta per diena brautis i svecius jau butu nenormalu. Na, nebent tai butu mama ir is tiesu jos pagalba butu pageidautina. Pvz., ateitu, issiurbtu namus namus, padarytu valgyti kol vaziniejiesi lauke su vaiku smile.gif Arba paziuretu vaika psvalandi kol nueini iki parduotuves.... Tokios pagalbod ir as neatsisakyciau smile.gif

O siaip mano tevai sveciuose buvo 2 kartus per 5 men (jie kitam mieste ir mes paprastai vaziuojam pas juos), o vyro tevai... koki karta i men apsilanko.

Arbateliu ir primaitinimu pirsimai tik zodiniai ir ne per daug ikyrus smile.gif
Atsakyti
kol buvo vos poros men nedavem, dabar kai jau eina 9 menuo duodam smile.gif
Atsakyti
svetimiems ne,giminėms artimiesiems taip cool.gif
Atsakyti
O mūsų dukrytė tai labai noriai pabūna pas kitus ant rankų, viską apžiūri. smile.gif
Atsakyti
Na svetimiems neduodu, o giminėms tai.. Dažniausiai leidžiu paimt .. smile.gif Tik nežinau kodėl, bet labiausiai nepatinka kai anyta paima mažiuką ant rankų .. Na tiesiog, net nemoku paaiškint bet siutas pradeda imt .. Dažnai ji pradeda savivaliaut ir aiškint kaip reikia augint vaiką.. Nes mat pagal ją tik ji žino, kad mažiukui geriausia, o mes su vyru nieko neišmanom ... Jei būtų jos valia tai ji mažiukui kištų mišinuką kas pusvalandį ir maitintų suaugusiųjų maistu ... doh.gif
Atsakyti