Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

Kazkaip paciai keista pasidare-kad niekas nesipuola vaiko paimti palaikyti doh.gif Drauges pora kartu buvo paemusios,tai stebejo tiesiog mane is tolo,reakcijos jokios.Na,diedukai kai ima,tai normalu gi.Bet taip jau tikrai svetimi neima biggrin.gif
Putlutes atvejis man tai sukele tokia reakcija - blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deep pink: 26 spalio 2009 - 12:45
mano vaikelis kol dar toks maziukas, tai nepatyre dar svetimu zmoniu ranku (isskyrus kliniku personalo ir seneliu), nes mes paprasciausiai apribojome lankytoju vizitus pirmus 2 menesius, uztenka manau mazyliui ir savo tevu bakteriju ir taip toliau, nors ir kaip stengiames plauti rankas, rubus, patalyne, kudikio reikmenis, taciau pirmas 2 savaites akytes labai traiskanojo, todel manau visi supranta, kad kol mazas vaikas, o dar ir toks kalendorinis metas uz lango, kai siaucia virusai ir ligos, jam uztenka savo teveliu ranku, kai paaugs - leisime pasidziaugti juo ir kitiems ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mamyte*24: 01 lapkričio 2009 - 18:24
Maniske tai pati nebesiduoda niekkeno laikoma, tai klausymu nekyla smile.gif
Atsakyti
o vat mano grazuole jau isaugo turbut is to amziaus, kai galejo ir norejo tik pas mama ant ranku buti smile.gif mielai buna ant ranku ir pas mano draugus ir pan... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2009 11 02, 16:46)
o vat mano grazuole jau isaugo turbut is to amziaus, kai galejo ir norejo tik pas mama ant ranku buti smile.gif mielai buna ant ranku ir pas mano draugus ir pan... thumbup.gif

o nuo keliu menesiu taip noriai prdejo but pas kitus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2009 11 02, 15:46)
o vat mano grazuole jau isaugo turbut is to amziaus, kai galejo ir norejo tik pas mama ant ranku buti smile.gif mielai buna ant ranku ir pas mano draugus ir pan... thumbup.gif

Mano irgi mielai buna smile.gif , pasidairo kartais aras esu, bet siaip be problemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2009 11 02, 17:41)
Mano irgi mielai buna  smile.gif , pasidairo kartais aras esu, bet siaip be problemu  smile.gif

keista, nes musu mazyliai beveik vieno amziaus... maniske taij ojoj kaip kakaryne paleidzia doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 11 02, 17:13)
keista, nes musu mazyliai beveik vieno amziaus... maniske taij ojoj kaip kakaryne paleidzia doh.gif  biggrin.gif

g.gif o pas jus daug sveciu lankose? Pas mane tai sesuo, mama, anyta daznai uzeina, savaitgaliais draugai, mes patys ji visur tempiam (rugseji buvom Kretoje). Tai gal del to g.gif Su mano mama arba anyta pasilieka, buvo kelis kartus su vyru dviese isvaziave po 3 d.
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2009 11 02, 18:22)
g.gif o pas jus daug sveciu lankose? Pas mane tai sesuo, mama, anyta daznai uzeina, savaitgaliais draugai, mes patys ji visur tempiam (rugseji buvom Kretoje). Tai gal del to g.gif Su mano mama arba anyta pasilieka, buvo kelis kartus su vyru dviese isvaziave po 3 d.

pas mus irgi pastoviai judejimas vyksta... stengiames maziuke visur kartu imtis, bet vistiek... tik kasnors (ne as ir ne MB) uzkalbna ar paliecia ir dudos pas vaika doh.gif doh.gif
o vienos su MB negaliu jos isleisti, nes maitinu pati, tai vat visur su maziuke mes kartu... gal del to taip beprtiskai ir prisirius prie manes... doh.gif net jau liguistai sakyciau... doh.gif
Atsakyti
paima svetimi, kolkas jai patinka, kai nesioja, o kaip toliau bus, tai nezinia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 11 02, 16:35)
o nuo keliu menesiu taip noriai prdejo but pas kitus?  blush2.gif

Nuo kokiu 8 menesiuku tik.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2009 11 03, 15:31)
Nuo kokiu 8 menesiuku tik.... ax.gif

tai gal ir mes isaugsim mirksiukas.gif
Atsakyti