Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

na as tavo seses vietoj irgi supykciau schmoll.gif mano maziuka visi giminaiciai yra laike ir nieko cia blogo nematau.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 10:13)
sveikos SM group.gif
norejau paklausti-ar duodat palaikyti savo mazyli giminems,artimiesiems,draugams ir pan?
mes su vyru tai - grieztai Ne.nematau jokio reikalo duoti savo brangenybe visiems tasyti,tuo labiau,kad nesuprantu,kam to reikia?! g.gif palaikyti leidziam tik seneliams.
galbut as per daug kategoriska?...neseniai labai smarkiai susipykau su vyro sese,kad nedaviau jai palaikyti savo mazylio.tai ji baisiai isizeide-Ka tu cia sau leidi?!Ka as tam vaikui ikasiu ar ka?ir t.t...tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti(tuo labiau,kad niekas manes nepalaike kol laukiausi(man 19m.) tik pora artimuju ir draugu...ir dabar niekas isskyrus mama nepadeda)sakiau:Kai turesi savo vaika galesi duoti visokiems diedams,troleibuse zmonems ir bobutems drebanciomis rankomis!
gal as ir per grieztai,bet man jau atsibodo,kad i mane kaip i motina rimtai neziurima mad.gif
patarkit mamytes unsure.gif


na is pasisakymo matosi,kad ne vaikas saugomas nuo kokiu bakteriju ar panasiai (ka pirmiausiai pagalvojau pamaciusi antraste),o mama biskiuka sutrikusi,isizeidusi ir supykusi ant viso pasaulio blink.gif na bet tiek to...

as duodu..nenoriu kad vaikas bijotu zmoniu ir negaleciau jo palikti nei valandai. o beto pati dziaugiuosi gavusi atsipusti minutelei kai mazius laimingas ciauska kito glebyje,jo juk niekas neatims is maes,jis visada bus mano laukinis eziukas, o as jo mama wub.gif
Atsakyti
As irgi duodu palaikyti draugam, giminaiciam smile.gif nematau cia nieko blogo...nenoreciau, kad mano vaikas poto bijotu zmoniu schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
Niekada nebuvo kilusi tokia problema, kad neduot vaikelio palaikytki g.gif
Atsakyti
Mes tai kaip kam, giminaičiams, draugams tai taip, bet kokiam belekokiam kaimynui tai nea, vaikas ne žaislas, nėr ko kiekvienam tampyt. Neduodu ir mažiems pažįstamų vaikams, nes maža kas. g.gif
Atsakyti
Duodu visiems,kuriems tik yra noras smile.gif
Atsakyti
artimiesiems, draugams, jei tik mazei ir jiems yra noras - prasom, bet va kai nuejus uzsakinet baldus peroksidine ciocia pradejo prasyt palaikyt ir isskete savo rankas su vizganciais ilgais lakuotais nagais, tai mane siurpas nukrete doh.gif mandagiai pasakiau, kad vaikas bijo svetimu, o mintyse tai tikrai sakiau sau "nei nesitikek" biggrin.gif
Atsakyti
duodu tik kad pas mano zirnuli nelabai yra noras buti pas kitus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nezinau, seip bevelyciau niekam neduoti... nes po to vaikas buna neramus, nemiega, niurzgauja... nezinau kas daro itaka, bet kazkaip svetimiems vaiko nesinori duot... kazkokie instinktai laukiniai lotuliukas.gif
Atsakyti
Duodu visiems kas tik nori laikyti. Tegul vaikas pratinasi prie nauju zmoniu, kad nebutu "laukinis". tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2009 08 31, 11:22)
Duodu visiems kas tik nori laikyti. Tegul vaikas pratinasi prie nauju zmoniu, kad nebutu "laukinis". tongue.gif


Pritariu 100 procentu! drinks_cheers.gif thumbup.gif Tiesa sakant, perskaicius tema, nustebau, kaip galima sitokia baime tureti, sakyciau..kiek paranojiska g.gif Juk gimus mazam vaikui, visa gimine ir artimi draugai ji myli ir visi nori palaikyti, paglostyti ir tai nebutinai turi reiksti, kad vaikas yra "tampomas kaip zaislas". unsure.gif Zinoma, reikia tureti sveiko proto ir neduoti nepazystamiems ar siaip nehigieniskiems seniems zmonems. Ir dar tokiu atveju, jei vaikas nori miego ir yra niurzglus - tuomet tikrai nuo ranku ant ranku nereikia.
Mano vaikas megsta bendrauti, nebijo kitu zmoniu, kaip laukinis ir eina pas visus ant ranku. Tik tie "visi", zinoma, yra mano pazystami zmones, o ne praeiviai gatveje biggrin.gif Reikia ugdyti vaiko socialinius igudzius ir parodyti, kad visas pasaulis yra nera tik vaikas+mama. Reikes veliau eiti i darzeli, mokykla ir pan g.gif
Papildyta:
"neseniai labai smarkiai susipykau su vyro sese,kad nedaviau jai palaikyti savo mazylio.tai ji baisiai isizeide-Ka tu cia sau leidi?!Ka as tam vaikui ikasiu ar ka?ir t.t.."


Siaip as tos seses vietoj irgi pasijausciau nekaip... g.gif Na, gal nepulciau draskyti akiu - ka sau leidi?, Bet jausmas butu tikrai nekoks unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(pašnekutė @ 2009 08 07, 17:54)
Užsukau pasmalsaut į šias temas ir negaliu susilaikyt neparašius, nors manoji jau iš to amžiaus ir išaugusi (bet kaip miela prisimint  blush2.gif  wub.gif ).
Ir mane nustebino net pats šios temos pavadinimas. Manosios gal niekas labai netampė, bet kas norėjo - net nepagalvojau drausti. Kiek ūgtelėjusi be jokių problemų pasilikdavo pas jai visiškai nepažįstamus žmones (aš juos pažinojau ir pasitikėjau). Vėliau - su didžiausiu džiaugsmu ėjo į darželį. Nebuvo jokių problemų pasilikt. Žodžiu, tokia visuomeniška mergina užaugo. Įsivaizduoju, jei nuo pirmųjų dienų būtume bijoję žmonių - tas ir mažylei būtų persidavę. (Ir kodėl veliau stebitės, kad vaikai neprisitaiko prie kolektyvo?) Prieš tekėdama gavau du, mano nuomone, aukso vertės patarimus. Vieną dėl sąntykių šeimoje, kitą - dėl vaiko. Pastarasis toks: "Vaiką gimdai ne sau o pasauliui. Taigi, turi mokytis jį paleisti."  Taigi, kad ir koks mažas būtų vaikas, jis palengva turi pratintis prie pasaulio ir mokytis gerai jame jaustis. Jei auginsite uždarę tarsi stiklainyje, kada ateis laikas išeit į kolektyvą, vaikas pasijus panašiai, kaip jūs, papuolę į kitą planetą.

Protingas poziuris thumbup.gif
Atsakyti
O as dar kitaip ivardinciau ta nenora duot svetimiems... Man vaiko gaila seip jau. ar jis koks skuduriukas, kad kas panorejes tampytu, aisku, kitas reikalas, jei vaikui patinka, jis mielai lipa ant ranku ir pan. Be to, dar svarbu kokio amziaus mazylis. Tikrai geriau jau pirma menesi su leliuku pabut daugiau vien mamai ir neblaskyt vaiko, nes ir jam reik prisitaikyt prie naujo gyvenimo... Kai paauges tai tada prasom, jei tik vaikas nebijo ir nori smile.gif
Atsakyti