Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

QUOTE(perlita5 @ 2009 08 14, 17:59)
mes savo mazaja ir jau nuo mazu dieneliu duodam palaikyti ant ranku kitiems ir nieko cia blogo nematome, mano manymu kaip tik tegul pratinasi ir prie kitu zmoniu, bet cia tik mano asmenine nuomone 4u.gif


Labai teisingai mirksiukas.gif
Nebuvo ir nera net tokios minties, kad kitiems drausti paimti vaika ant ranku. Nesuprantu tokiu mamu.
Atsakyti
ech su mielu noru duočiau savo mažąją kam nors palaikyt, tačiau ji kaip spuogelis laikosi ir pas nieką nenori eiti. Mamytės glėbyje saugiausia.
Atsakyti
Duodu nuo pat mazens, nenoreciau, kad vaikas bijotu svetimu zmoniu irkad nevaiksciotu mamai i sijona isikabines schmoll.gif
Atsakyti
As duociau, man negaila... , bet kad ji pati neina. Pabando tik kas paimt, tai toki skandala pakelia doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Vinnie_pooh @ 2009 08 16, 09:51)
Duodu nuo pat mazens, nenoreciau, kad vaikas bijotu svetimu zmoniu irkad nevaiksciotu mamai i sijona isikabines  schmoll.gif

As irgi to nenorejau ir duodavau nuo pirmu dieneliu, bet ji pati kazkaip kokiou 3 menesiu kai buvo, pradejo nebesileist i vsio... schmoll.gif
Atsakyti
As irgi duodu visiems, kas tik nori, tegul pratinasi prie zmoniu 4u.gif
Atsakyti
Oj as irgi duodu visiems draugams, pazistamiems laikyti vaika, uztat jis draugiskas labai, nebijo zmoniu, galiu drasiai palikt vaika pasaugot mociutems... Nors i svetimus reaguoja itariai, kas manau irgi gerai, turi savisaugos jausma smile.gif
Atsakyti
Savaja princesyte duodu tiem kas nori palaikyti, bet kazkodeltai tie zmones kurie man nelabai patinka bet tenka jiems duoti palaikyti vaika jie ir jai nepatinka biggrin.gif todel ja tik piktam zmogui paemus i rankytes rekti pradeda biggrin.gif saunuole skiria kas geras o kas blogas ax.gif
Atsakyti
Musiske dabar tokiame amziuje (3.5 men.), kad nieko is svetimu neprisileidzia. Uztenka kad tik pakalbina kazkas, is karto toki ''koncerta'' uztaiso, kad as paskui jos iki vakaro nuraminti negaliu.
Atsakyti
duodu tiem, kurie man atrodo pakankamai higieniski, neruke, kad is burnos nedvoktu cizom. dar labai nemegstu, kai kas nors uz rankyciu ciupineja nes mazas delniuka ciulpia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura01: 19 rugpjūčio 2009 - 14:19
QUOTE(SuperMeska @ 2009 08 14, 18:14)

Nebuvo ir nera net tokios minties, kad kitiems drausti paimti vaika ant ranku. Nesuprantu tokiu mamu.

drinks_cheers.gif visiskai pritariu, tegu vaikas pratinasi prie zmoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura01 @ 2009 08 19, 15:18)
duodu tiem, kurie man atrodo pakankamai higieniski, neruke, kad is burnos nedvoktu cizom. dar labai nemegstu, kai kas nors uz rankyciu ciupineja nes mazas delniuka ciulpia.

va mano mintys 4u.gif šiaip dabar toks laikas (pusę metukų) kai vaikas jau pats atsirenka koks žmogus patinka koks ne.
Atsakyti
Duodu pazystamiem, draugam 4u.gif aisku nekisu jei nenori, o jei labai nori tai duodu, tegul palaiko o ir maziuke tegu pratinas prie svetimu, o ne tik prie musu abieju wub.gif
Atsakyti