Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

..Mano leliukas dar pilvelyje. Bet man jau dabar neramu darosi, kad reikes ji duoti kazkam palaikyti. As sutinku su Putlute, tikrai nesiruosiu savo glezno kudikelio duoti palaikyti isskyrus savo mama. Kokie ziaurus artimieji. Nu o jeigu kas nors isizeis, tai tik apsidziaugsiu - tegu kuo toliau tokie personos laikosi nuo manes ir mano seimos.
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:13)
sveikos SM group.gif
norejau paklausti-ar duodat palaikyti savo mazyli giminems,artimiesiems,draugams ir pan?
mes su vyru tai - grieztai Ne.nematau jokio reikalo duoti savo brangenybe visiems tasyti,tuo labiau,kad nesuprantu,kam to reikia?! g.gif palaikyti leidziam tik seneliams.
galbut as per daug kategoriska?...neseniai labai smarkiai susipykau su vyro sese,kad nedaviau jai palaikyti savo mazylio.tai ji baisiai isizeide-Ka tu cia sau leidi?!Ka as tam vaikui ikasiu ar ka?ir t.t...tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti(tuo labiau,kad niekas manes nepalaike kol laukiausi(man 19m.) tik pora artimuju ir draugu...ir dabar niekas isskyrus mama nepadeda)sakiau:Kai turesi savo vaika galesi duoti visokiems diedams,troleibuse zmonems ir bobutems drebanciomis rankomis!
gal as ir per grieztai,bet man jau atsibodo,kad i mane kaip i motina rimtai neziurima mad.gif
patarkit mamytes unsure.gif

na jau ne taip drastiskai schmoll.gif svetimiems tai nelabai,bet giminems tai taip,tegu vaikutis bendrauja,o paskui uzaugs mamytukas,bus nei krust be mamos doh.gif
Atsakyti
Nematau nieko baisaus, jei pazistami zmones truputi palaiko mano vaika. O kodel negalima? Kas jam atsitiks? blink.gif Nekalbu apie visai svetimus gatvese, bet apie giminaicius, draugus. Nebuna tokiu progu daznai ir abiem sunums tas patinka, kai prie zmogaus pripranta.
Atsakyti
o as su SB nedavem ir neduodam savo mazyliu giminems, draugams tampyt schmoll.gif na dar tevams, bet ir tai nebent vaikutis ramus. Mazylis priprates prie tevu, zino ju kvapa, balsa, jam ir taip stresas buvo pats gimimas, o cia dar kazkam svetimam i rankas (maziukui gi visi svetimi isskyrus seima), kam jam stresuot? unsure.gif kai jau ugtelna ir pats rodo nora eit pas kazka ant ranku - prasom, bet siaip - nera reikalo dalint ax.gif niekad nesuprasiu zmoniu, kurie ateina aplankyt kudikio ir net nenusiplove ranku bando griebt vaika blink.gif pvz. jauniausioji nuo gimimo bijo mano anytos biggrin.gif 3men. pirma karta pamate, ta puole paimt ant ranku panesiot utiutiu, o maniske issigando ir visa gerkle rekt doh.gif nuo to momento tik ja pamato arciau saves nei 2m ir paleidzia dudas lotuliukas.gif juokinga, nes jos vienos ir bijo ax.gif
Atsakyti
mano aplinkoj zmones santurus ir neskuba vaiko tampyti ... patys artimiausi, manau, gali paimti i rankas. zinoma, ne naujagimi
man rodos, as pati pajutau, kada jau 'galima' rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marselis: 31 liepos 2009 - 23:33
Musiske tai nesileido kitu laikome gal iki kokiu 4 menesiu, vis pradedavo verkti, o dabar ir tai tik kartais, daugiausia ji buna su manim ir vyru.
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:13)
sveikos SM group.gif
norejau paklausti-ar duodat palaikyti savo mazyli giminems,artimiesiems,draugams ir pan?

Jei paprašo tai ir duodu, bet, kad mano mažylis net pats neina pas nepažįstamus schmoll.gif
Atsakyti
kadangi mano ir gimines santykiai labai artimi tai duodu palaukyti be baimes. ir kai mazas buvo ir dabar, juk nieko blogo nenutiks smile.gif
Atsakyti
Užsukau pasmalsaut į šias temas ir negaliu susilaikyt neparašius, nors manoji jau iš to amžiaus ir išaugusi (bet kaip miela prisimint blush2.gif wub.gif ).
Ir mane nustebino net pats šios temos pavadinimas. Manosios gal niekas labai netampė, bet kas norėjo - net nepagalvojau drausti. Kiek ūgtelėjusi be jokių problemų pasilikdavo pas jai visiškai nepažįstamus žmones (aš juos pažinojau ir pasitikėjau). Vėliau - su didžiausiu džiaugsmu ėjo į darželį. Nebuvo jokių problemų pasilikt. Žodžiu, tokia visuomeniška mergina užaugo. Įsivaizduoju, jei nuo pirmųjų dienų būtume bijoję žmonių - tas ir mažylei būtų persidavę. (Ir kodėl veliau stebitės, kad vaikai neprisitaiko prie kolektyvo?) Prieš tekėdama gavau du, mano nuomone, aukso vertės patarimus. Vieną dėl sąntykių šeimoje, kitą - dėl vaiko. Pastarasis toks: "Vaiką gimdai ne sau o pasauliui. Taigi, turi mokytis jį paleisti." Taigi, kad ir koks mažas būtų vaikas, jis palengva turi pratintis prie pasaulio ir mokytis gerai jame jaustis. Jei auginsite uždarę tarsi stiklainyje, kada ateis laikas išeit į kolektyvą, vaikas pasijus panašiai, kaip jūs, papuolę į kitą planetą.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2009 08 07, 15:54)
Užsukau pasmalsaut į šias temas ir negaliu susilaikyt neparašius, nors manoji jau iš to amžiaus ir išaugusi (bet kaip miela prisimint  blush2.gif  wub.gif ).
Ir mane nustebino net pats šios temos pavadinimas. Manosios gal niekas labai netampė, bet kas norėjo - net nepagalvojau drausti. Kiek ūgtelėjusi be jokių problemų pasilikdavo pas jai visiškai nepažįstamus žmones (aš juos pažinojau ir pasitikėjau). Vėliau - su didžiausiu džiaugsmu ėjo į darželį. Nebuvo jokių problemų pasilikt. Žodžiu, tokia visuomeniška mergina užaugo. Įsivaizduoju, jei nuo pirmųjų dienų būtume bijoję žmonių - tas ir mažylei būtų persidavę. (Ir kodėl veliau stebitės, kad vaikai neprisitaiko prie kolektyvo?) Prieš tekėdama gavau du, mano nuomone, aukso vertės patarimus. Vieną dėl sąntykių šeimoje, kitą - dėl vaiko. Pastarasis toks: "Vaiką gimdai ne sau o pasauliui. Taigi, turi mokytis jį paleisti."  Taigi, kad ir koks mažas būtų vaikas, jis palengva turi pratintis prie pasaulio ir mokytis gerai jame jaustis. Jei auginsite uždarę tarsi stiklainyje, kada ateis laikas išeit į kolektyvą, vaikas pasijus panašiai, kaip jūs, papuolę į kitą planetą.

Labai teisingai pasakyt, pritariu tau 100%
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2009 08 07, 15:54)
Užsukau pasmalsaut į šias temas ir negaliu susilaikyt neparašius, nors manoji jau iš to amžiaus ir išaugusi (bet kaip miela prisimint  blush2.gif  wub.gif ).
Ir mane nustebino net pats šios temos pavadinimas. Manosios gal niekas labai netampė, bet kas norėjo - net nepagalvojau drausti. Kiek ūgtelėjusi be jokių problemų pasilikdavo pas jai visiškai nepažįstamus žmones (aš juos pažinojau ir pasitikėjau). Vėliau - su didžiausiu džiaugsmu ėjo į darželį. Nebuvo jokių problemų pasilikt. Žodžiu, tokia visuomeniška mergina užaugo. Įsivaizduoju, jei nuo pirmųjų dienų būtume bijoję žmonių - tas ir mažylei būtų persidavę. (Ir kodėl veliau stebitės, kad vaikai neprisitaiko prie kolektyvo?) Prieš tekėdama gavau du, mano nuomone, aukso vertės patarimus. Vieną dėl sąntykių šeimoje, kitą - dėl vaiko. Pastarasis toks: "Vaiką gimdai ne sau o pasauliui. Taigi, turi mokytis jį paleisti."  Taigi, kad ir koks mažas būtų vaikas, jis palengva turi pratintis prie pasaulio ir mokytis gerai jame jaustis. Jei auginsite uždarę tarsi stiklainyje, kada ateis laikas išeit į kolektyvą, vaikas pasijus panašiai, kaip jūs, papuolę į kitą planetą.

Nu kaip pirstu i aki! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Užsukau pasmalsaut į šias temas ir negaliu susilaikyt neparašius, nors manoji jau iš to amžiaus ir išaugusi (bet kaip miela prisimint ).
Ir mane nustebino net pats šios temos pavadinimas. Manosios gal niekas labai netampė, bet kas norėjo - net nepagalvojau drausti. Kiek ūgtelėjusi be jokių problemų pasilikdavo pas jai visiškai nepažįstamus žmones (aš juos pažinojau ir pasitikėjau). Vėliau - su didžiausiu džiaugsmu ėjo į darželį. Nebuvo jokių problemų pasilikt. Žodžiu, tokia visuomeniška mergina užaugo. Įsivaizduoju, jei nuo pirmųjų dienų būtume bijoję žmonių - tas ir mažylei būtų persidavę. (Ir kodėl veliau stebitės, kad vaikai neprisitaiko prie kolektyvo?) Prieš tekėdama gavau du, mano nuomone, aukso vertės patarimus. Vieną dėl sąntykių šeimoje, kitą - dėl vaiko. Pastarasis toks: "Vaiką gimdai ne sau o pasauliui. Taigi, turi mokytis jį paleisti." Taigi, kad ir koks mažas būtų vaikas, jis palengva turi pratintis prie pasaulio ir mokytis gerai jame jaustis. Jei auginsite uždarę tarsi stiklainyje, kada ateis laikas išeit į kolektyvą, vaikas pasijus panašiai, kaip jūs, papuolę į kitą planetą.



Ir as 100% pritariu drinks_cheers.gif mes savo mazaja ir jau nuo mazu dieneliu duodam palaikyti ant ranku kitiems ir nieko cia blogo nematome, mano manymu kaip tik tegul pratinasi ir prie kitu zmoniu, bet cia tik mano asmenine nuomone 4u.gif
Atsakyti