Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

Visiskai svetimiems neduodu, o vat mociutems bei draugems duodu - negaila mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skoria @ 2009 07 11, 21:41)
Visiskai svetimiems neduodu, o vat mociutems bei draugems duodu - negaila  mirksiukas.gif

kad visai svetimiems turbut ne viena mamyte ir neduotu savo turtelio g.gif ,o giminems kodel neduoti g.gif
Atsakyti
Svetimiems neduodu, o ir dukryte pas svetimus neina, nei pas gydytojus iskart verkt pradeda.
Atsakyti
Matyt kai tik gimsta vaikelis dal lieka tas jausmas, kad jis tik musu...Kad nejausti tustumos stengiames nesiskirti su vaikeliu smile.gif pamenu kai pati pagimdziau dantis sukandus laikiausi kai uosviene paeme mazyte vos menesio ant ranku blush2.gif lygiai taip buvo ir su vyro brolio zmona...jai iki dabar nenoriai duodu vaika nes kai buvo dar mazyte tik 1 men ir pati nemaitinau, atnesus buteliuka ji pareikalavo duoti pamaitinti jai....grieztai pasakiau kad tai mano vaikas ir maitinsiu pati....ir vos ne pleste isplesiau vaika is ranku...

bet dabar kiti laikai..mergytei jau beveik metai. ji puikia atsirenka pas ka nori ant ranku, pas ka ne. Jei zmogus jei patiks, ji drasiai tiesia rankytes kad ja paimtu. Bet jei ne, tik susigus i mano peti smile.gif
Atsakyti
As laaabai nemegstu kai mano vaika laiko kiti, nesvarbu kas. Tik kai mano mama laiko tuomet tvarkoj thumbup.gif
Atsakyti
Ką reiškia svetimiems žmonėms? Juk neduosi savo vaiko nei iš šio nei iš to kokiam tai paštininkui atėjusiam su siuntinuku. O draugam ir giminėm tai prašom, aišku jei yra abipusis noras.
Atsakyti
Kai sunelis buvo maziukas, tai irgi palaikydavo ji ant ranku ne visi 4u.gif iki menesio is vis jokiu sveciu nebepriiminejau, bacilus tik nesioja ax.gif dabar vaika daug kas ima ant ranku, bet as dazniausiai bunu salia ir pastebejau, kad mane persekioja mintis, kad tik mano vaiko kuo nors neuzkriestu, juk laikydami vaika kvepuoja beveik jam i veida...
Isvada - esu pries, kad mano vaika imtu visi is eiles ir nesiotu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diva3 @ 2009 07 25, 17:25)
As laaabai nemegstu kai mano vaika laiko kiti, nesvarbu kas. Tik kai mano mama laiko tuomet tvarkoj thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kai gimė mano dvynukės, tai leidau palaikyt tik seneliams ir kelioms draugėms. Buvau dar nelabai pripratus prie to, kad laiko visi, kas ateina į svečius. O su Nojumi kitaip. Jis nuo pat to laiko, kai išmoko ištiesti rankas eidamas pas mane, tiesia rankas visiems kuriuos pažysta. Nojus nėra maminukas. smile.gif thumbup.gif
O Rytis jei tik paima kokia mano draugė, tai bliaut iškart pradeda. Rytį palaikyt gali tik seneliai, prie kurių jis jau priprato. Matosi, kad Rytis bus mamos vaikas. blush2.gif
Dabar kai esu nėščia draugės sako, kad kai gims leliukas, mes su juo žaisime. Aš sakau:
- per daug nesigirkit. Reikia palaukti kol gims mano vaikelis. nestuke.gif nestuke.gif

user posted image

user posted image



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretuxxxxx: 27 liepos 2009 - 17:08
Svetimiems neduodu,nors jie ir nepraso, o visiems kitiem,kodel gi ne,juk tai zmogiukas,o ne vien mano nuosavybe,reikia pratinti prie zmoniu,juk negyvens izoliuotas nuo visuomenes.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
tik saviems duodam mirksiukas.gif
Atsakyti