Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

kol mazesnis budavo tai nepatikdavo kai imdavo ant ranku,o db pats prasosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 05 07, 18:25)
drinks_cheers.gif  man kol kas net neisivaizduojamas toks dalykas, kad vaikas gali ramiai guleti lovyteje. maniske jei nemiega,tai ir 5 min neisguli. smile.gif

Pas mus irgi tokio laiko panašiai būdavo-išaugs 4u.gif
Atsakyti
ziurint kas?siaip,kad vis kas netingi iminetu-neeeeeeeee schmoll.gif
Atsakyti
as pati svetimu vaiku nemegstu imti ypac maziuku,tai ir savo nenoriu kad visi nesiotu.saviems tai duodu,sesei,seneliams,bet kad visoms tetulems is eiles,tai ne bigsmile.gif
Atsakyti
As nieko pries jai palaikys simpatiskas zmogus..juolab kad manoji labai bedraujanti mergaite, visus kalbina visais dziaugiasi... Tikrai kiekvienam nesiulau. Bet jei zmogus malonus, siltas o vaikuciui patinka bedrauti -kodel gi ne. Buvo atvejis kai viena pazystama moteris,kuri man tikrai neprie sirdies paprase palaikyt. Issisukau pasakiusi, kad mes jau skubame, nusukau nuo jos mergaite ir nuejom. Kazkaip tiesmukiskai as nemoku, nors manau toji moteris suprato, kad jai nenorejau duot.
Atsakyti
sutinku su Putlute ! neduodu ir nezadu duot nors dar mano mazyle trecia savaite tik eina, nezadu jos niekam duot palaikyt.tai tuoj visi buciuoja. visi zmones mikrobu pilni, ka tu zinosi ar ta ateta ar drauge nusiplove rankas kai paskutini syki kakojo, ar ateidama troleibuse ka nors ciupinejo? ar parduotuvej ciupinejo pinigus?
gal ji pasibuciavo ar prisiliete prie ko nors kas serga kokia baisia liga?
gal cia ir paranoja, bet manm atrodo atsarga gedos nedaro ir nematau reikalo cia visiems duot vaika niurkyt.
mirksiukas.gif
ir ligoninej kai mus lanke visi tai buvau atsitempus bonka su sterilavimo zele ir kas link vaiko ejo isvis liepiau rankas nusiplaut ir nusidezinfekuot, ir koliojausi su sesutem jei prie mano akiu nevalydavo ranku- maza ka ji ciupinejo kitoj palatoj priestai? paaugs lelyte, gaust tu bakteriju is visur eisim i laukuti, pacios viska ciupinesim, man atrodo kad nereik visai mazyciu leliuku rizikuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2009 05 04, 20:35)
o jei dar svetimi kisa nosi i vezimeli, pvz., lauke tai neistveriu ir lepteliu pora zodziu doh.gif  nieko su savim negaliu padaryt

drinks_cheers.gif . bet saviems žinoma duodu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(laukinukė @ 2009 05 05, 09:09)
Keista labai ši naujoviška mada - kai vaikui labiausiai reikia būtent kūniško susilietimo su artimiausiais, jūs neimate net ant rankų. Deja, ateis laikas, kai norėsite priglausti, bet jau brangenybei bus kitų interesų. Ir labai greitai tai ateis - su pirmaisiais žingsniukais  mirksiukas.gif

l drinks_cheers.gif Leliukus juk būtina ant rankų imti, jiems reikia prisilietimų, šilumos, jie ir vystosi geriau gaudami fizinį kontaktą. Ir iš patirties galiu pasakyti, tikrai nuo dažno ėmimo ant rankų vaikai "rankinukais" nepasidaro. Ir pirmą, ir antrą dukrelę dažnai imu ant rankų, bendrauju, nes žinau, kad tuoj tokios galimybės nebebus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 09 gegužės 2009 - 09:45
maniskis toks bendraujantis, kad eina pas visus ant ranku, blogai kai nieks neima biggrin.gif
Atsakyti
Na nelabai man patinka kai ima, surandu priezasti kad atiduotu, mes nepratinam prie ranku. Apie svetimus isvis nesneku.
Atsakyti
visai svetimiem neduodu
Atsakyti
mano renkasi pas ka eiti ant ranku patupet pas ka ne,visai svetimiems kad ir nori neduodu schmoll.gif
Atsakyti
as irgi saviems tetoms dedems duociau ir duodu palakyti, nematau as nieko blogo, aisku is kambaro neiseinu niekur ir stebiu kaip laiko ir t.t. bet vaikai turi bendraut su kitais zmonem, kad "mamyciukai nebutu" ir neprisileistu kitu zmoniu.
Atsakyti