Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

Duodavau, tik aisku ne bet kam, bet jei neverkdavo, tai ok bigsmile.gif , o jei siausdavosi, tai jokiais budais. unsure.gif
Atsakyti
Nematau nieko blogo, jei kazkas is draugu ar giminiu paima ant ranku maziuka, jie nera kazkokie svetimi zmones is gatves. Be to, tikrai ne kiekvienas drista imti i rankas toki maza padareli.
Atsakyti
Su dideliu pavydu duodu kazkam ja,tikrai nenoriu jos duoti,nes atrodo dar kas atsitiks ax.gif
Atsakyti
o vat maniske labai pasikeite, nenori pas svetimus ant ranku buti nors tu ka... schmoll.gif g.gif kai supranta kad ji ne pas mama ant ranku o pas kazka kita...tai... doh.gif doh.gif kakaryne sstaigiai atsidaro...tik paimu ant rankyciu iskart apsiramina tongue.gif kazkaip tokia mazulka o jau viska supranta, kur svetimas o kur savas, t.y. mama wub.gif
Atsakyti
duodavau norintiems palaikyti, tik kad mazoji nelabai budavo, o dabar kai paaugo tai ilgeliau pabuna pas senelius ar pas tetas dedes ant ranku thumbup.gif
Atsakyti
Mažylis ne labai mėgsta svetimų rankų schmoll.gif
Atsakyti
Na as irgi leidziu draugams ir giminems palaikyti mazyte ant ranku, tik ji nelabai ilgai buna rami tada. Iesko mamytes smile.gif pas mamyte visuomet geriausia wub.gif
Atsakyti
o as kazkaip nenoriu, kad lelyte mano net seneliai liestu schmoll.gif gal ir blogai, bet kazkoks pavydas man sukyla... doh.gif zinau, kad tai nenormalu, stengiuosi kovoti su tuom, bet kolkas bergzdziai... na, o siaip dar ir per maza mazyle, kad kasnors ja kilnotu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(little bear @ 2007 05 25, 11:55)
aš tai leidžiu paimti seneliams, draugams ir kitiems, bet neilgai, kad nepaprastų blink.gif nepažįstamiems tai - ne. Aš tai manau, kad nereikia vaikų prisipratinti prie savęs, o tai bus mamyčiukas  schmoll.gif ir bijos kiekvieno žmogaus g.gif


drinks_cheers.gif , as irgi duodu, maniske ziuriu nebijo svetimu, tik keistai i juos ziuri, bet neverkia, taigi zmoniu nebijo, noriai bendrauja, turbut bus i mama tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:13)
sveikos SM group.gif
norejau paklausti-ar duodat palaikyti savo mazyli giminems,artimiesiems,draugams ir pan?
mes su vyru tai - grieztai Ne.nematau jokio reikalo duoti savo brangenybe visiems tasyti,tuo labiau,kad nesuprantu,kam to reikia?! g.gif palaikyti leidziam tik seneliams.
galbut as per daug kategoriska?...neseniai labai smarkiai susipykau su vyro sese,kad nedaviau jai palaikyti savo mazylio.tai ji baisiai isizeide-Ka tu cia sau leidi?!Ka as tam vaikui ikasiu ar ka?ir t.t...tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti(tuo labiau,kad niekas manes nepalaike kol laukiausi(man 19m.) tik pora artimuju ir draugu...ir dabar niekas isskyrus mama nepadeda)sakiau:Kai turesi savo vaika galesi duoti visokiems diedams,troleibuse zmonems ir bobutems drebanciomis rankomis!
gal as ir per grieztai,bet man jau atsibodo,kad i mane kaip i motina rimtai neziurima mad.gif
patarkit mamytes unsure.gif


na pasakyciau kad esi ne sweika! unsure.gif cia gi ne daiktas,nesakau kad turi duot troleibuse,ar gatwei kam laikit,turi gi giminaicius,vyro sesuo taigi gali but krikstamote net,cia yra artimiausi zmones,isaugs vaikas po tawo sijonu ir zmoniu poto bijos,bus laukinis smile.gif
o jei neduok dieve kas atsitiks,teks vaika palikt kam,taigi vaikas bijos zmoniu ir kliks nezinia kaip ir kiek,pvz va mane susuko ir staigei pagulde i ligonine ,tai vaika reikejo kazzkam palikt,vyras darbo del to nemes,tam ir yra giminaiciai kad padetu..

Papildyta:
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 05 03, 13:41)
o as kazkaip nenoriu, kad lelyte mano net seneliai liestu  schmoll.gif gal ir blogai, bet kazkoks pavydas man sukyla... doh.gif zinau, kad tai nenormalu, stengiuosi kovoti su tuom, bet kolkas bergzdziai... na, o siaip dar ir per maza mazyle, kad kasnors ja kilnotu  doh.gif  blush2.gif

aisku dar per maza ,bet kai paaugs,patikek,manau pati davinesi palaikit kitiems biggrin.gif cia blogai kai poto vaikas isaugs mamiciukas,ir zmoniu bijos...mano drauges pirmas vaikas toks yra,nes buvo pirmas vaikas,tik pati su juo nesiojosi,kai pagimde antra,tai siam maziau demesio skyre,tai dabar jam 2metai,bet jau tokia miamlia,tik mama nusisuka iskart verkia,sweciuose bunant pas ja tai net negali iseit arbatos padarit,pradeda klikt kaip nenormalus,o tas antras jau jam 11men,jis nebijo zmoniu.as nenoreciau kad maniske tokia laukine butu,uztat visiem duodu palaikit,pazaist,vistiek zinau kad mane daugiausia myli,nes kai nusibosta pas swetimus pradeda verkt,nori pas mamyte,paemus iskart apsiramina biggrin.gif
Atsakyti
kol kas nemegstu svetimiem duot laikyt mazyles schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 05 04, 18:56)
na pasakyciau kad esi ne sweika! unsure.gif cia gi ne daiktas,nesakau kad turi duot troleibuse,ar gatwei kam laikit,turi gi giminaicius,vyro sesuo taigi gali but krikstamote net,cia yra artimiausi zmones,isaugs vaikas po tawo sijonu ir zmoniu poto bijos,bus laukinis smile.gif
o jei neduok dieve kas atsitiks,teks vaika palikt kam,taigi vaikas bijos zmoniu ir kliks nezinia kaip ir kiek,pvz va mane susuko ir staigei pagulde i ligonine ,tai vaika reikejo kazzkam palikt,vyras darbo del to nemes,tam ir yra giminaiciai kad padetu..

Papildyta:
as nenoreciau kad maniske tokia laukine butu,uztat visiem duodu palaikit,pazaist,vistiek zinau kad mane daugiausia myli,nes kai nusibosta pas swetimus pradeda verkt,nori pas mamyte,paemus iskart apsiramina biggrin.gif


Nepergyvenk, nebus tavo vaikas toks. Kiekvienas vaikas pereina tarpsnius kada jam reikia mamos ir kada idomus svetimi. Vaikai pradeda but maminukai apie 6 men ir iki poros metu kartais ilgiau. Berniukai prie mamos buna prisirise labiau nei mergaites, bet nematau cia nieko tame blogo. Svarbiausia vaiko nelepinti, kad neklyktu, o tai daryt reikia ne tuom kad duodi visiems, o tuom kad ignoruoji jo klygavimus zirzimus kai zinai kad vaikas svarus, sotus, nepavarges ir saugus. Ir i zmones galima vaika vesti, bet nebutinai kiekvienas ji turi ciupinet(ypac nenusiplovius ranku).
Maniskiui reikia manes, labai labai reikia, bet ant ranku as jo nenesioju. Bunu taip, kad mane matytu ir darau ka man reikia. O jis tada ramiai zaidzia. Palaikyt duodu labai retai ir per didziausias kancias ( mano, o ne vaiko). Net jeigu vaikas issigasta nematyto zmogaus reikia ramiai su tuo zmogum pasedet vaikui parodyt, duot paciupinet, kad nepazystamasis pakalbintu ji ir tikrai po pusvalandzio jis kuo puikiausiai leisis paimamas. Jeigu vaikas to zmogaus bijo tai niekas, net tai kad priprates prie ranku, nepades.

O del ligoniniu tai pasiimciau vaika kartu arba nesigulciau i ligonine ir gydyciaus namie su visom israsytom priemonem. Jeigu operacija yra tevas kuris gali pasiimt kelias dienas is darbo, jeigu negali yra mama.
Atsakyti