Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:26)
na,taip as sutinku,bet kol jis visai pipiras tai man tikrai bnaisu,kad neismestu verysad.gif cia jau aisku matyt mano fantazija... verysad.gif  verysad.gif

as manau kad cia yra pirmo vaiko sindromas . duodu palaikyti visiem artimiesiems kas papraso . pazystu tokiu zmoniu kurie net istolo nejema mazu vaiku tai tiem ir nekisu . o seip nenoriu tokio vaiko kuriis bijotu svetimu vaiku schmoll.gif o tiu jei taip jau visko nenori tai gal net nerodik giminaiciam ar draugam juk gali ir nuziureti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skristinute @ 2009 04 21, 11:32)
as manau kad  cia yra pirmo  vaiko sindromas  .  duodu palaikyti visiem artimiesiems kas papraso  .  pazystu tokiu zmoniu  kurie net istolo nejema mazu vaiku tai tiem ir nekisu  . o seip  nenoriu tokio vaiko kuriis  bijotu svetimu  vaiku  schmoll.gif    o tiu jei taip jau visko nenori tai gal net nerodik giminaiciam  ar draugam  juk  gali ir nuziureti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bet kad vaikas absoliuciai visus prisileistu tai irgi blogai.. g.gif
Atsakyti
kai gime, tai buvo tastoks pirmo vaiko sindromas, buvo pavydu kad kazkas ima mano maziuka, labai pikdavau kai imdavo nenusiplove rankas ir net nepaklause ar galima, griebdavo tiesiai is ranku doh.gif o jei vaikui budavo laikas valgyt, nes Mp tai duodi pagal poreiki, noredavau paimt tai neatiduodavo blink.gif neva per daznai, aga pieno neturi ir t.t.... cia man anyta su Mb sese postringavo doh.gif todel joms ir nenoredavau duoti vaika blush2.gif dabar kai paaugo pats nenori but ant ranku, tai ir pavydas dingo ax.gif kazkaip leidziu paimti tiek draugams tiek artimiesiems, aisku bobutem troleibuse ar nepazystamiems gatveje tai jokiu budu ne smile.gif
Atsakyti
As dukryte duodavau palaikyti artimiesiems bei draugiems,jeigu prasydavo.Niekad nesiuliau pati. Bet niekad nebudavo, kad is ranku isplesdavo mazyte blink.gif ,tikrai buciau pasakiusi viska ka apie jas galvoju ir pasistengciau daugiau neduoti isplest vaikiuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PatryMama @ 2009 04 21, 14:54)
Bet kad vaikas absoliuciai visus prisileistu tai irgi blogai..  g.gif

Tai jau geriau kad prileistų nei atvirkščiai. Pažįstu tokį leliuką, kuris pripažįsta tik savo mamą, tai žinote kaip mama vargsta doh.gif , niekam to nelinkėčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:26)
na,taip as sutinku,bet kol jis visai pipiras tai man tikrai bnaisu,kad neismestu verysad.gif cia jau aisku matyt mano fantazija... verysad.gif  verysad.gif

ir labai saunu , kad neduodate,,,, nera ko,,,,, as pati medike ir mama, ir is medicinines puses ir savo subjektyvios NERA KO VISIEM TA VAKA CIUPINETI
!!! jis ne zaisliukas ir nebezdzioniukas, tikrai ilgai vaikui reikia tik mamos kvapo o cia visos tetos ir t.t........ ima ........ tingiu issiplesti bet tikrai uz akd neduoti savo vaiko.........
Atsakyti
QUOTE(dinokis @ 2009 04 23, 10:10)
Tai jau geriau kad prileistų nei atvirkščiai. Pažįstu tokį leliuką, kuris pripažįsta tik savo mamą, tai žinote kaip mama vargsta doh.gif , niekam to nelinkėčiau schmoll.gif

Kad nepazystamus prisileistu tai as kazkaip nenoreciau.. Dabar tokie laikai.. Tai visko gali nutikt.. Tik draugam ir artimiesiem smile.gif
Atsakyti
O mano vaikas tai dar atsirenka pas ką ant ranku būti o pas ką verkti jaigu apsirenges pažystamas jam žmogus šviesiais rūbais tai jis tada ramus ant rankų bet jai tamsiais rūbais tada tai jau pabira ašaros.
Atsakyti
Nepasakyciau, kad visada dziaugiuosi kai kiti paima i rankas mano mazge, bet kad tik prie manes pripratusi butu ir bijotu zmoniu - nenoriu. Juk reikes ir i darba grizti tuoj, tai negalesiu gi su ja pati buti blink.gif
Atsakyti
draugams, giminėms
Atsakyti
Tik artimiesiems ir draugams.Sunaus net anytai nenoredavau duot blush2.gif
Atsakyti
visiems saviskiams duodavau.Isskyrus uosvienei biggrin.gif Kai grizau is ligonines,tik izengusi pro duris ibrukau savo mamai,nors ir nenorejo,o po to seserys mirksiukas.gif
Atsakyti