Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:13)
sveikos SM group.gif
norejau paklausti-ar duodat palaikyti savo mazyli giminems,artimiesiems,draugams ir pan?
mes su vyru tai - grieztai Ne.nematau jokio reikalo duoti savo brangenybe visiems tasyti,tuo labiau,kad nesuprantu,kam to reikia?! g.gif palaikyti leidziam tik seneliams.
galbut as per daug kategoriska?...neseniai labai smarkiai susipykau su vyro sese,kad nedaviau jai palaikyti savo mazylio.tai ji baisiai isizeide-Ka tu cia sau leidi?!Ka as tam vaikui ikasiu ar ka?ir t.t...tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti(tuo labiau,kad niekas manes nepalaike kol laukiausi(man 19m.) tik pora artimuju ir draugu...ir dabar niekas isskyrus mama nepadeda)sakiau:Kai turesi savo vaika galesi duoti visokiems diedams,troleibuse zmonems ir bobutems drebanciomis rankomis!
gal as ir per grieztai,bet man jau atsibodo,kad i mane kaip i motina rimtai neziurima mad.gif
patarkit mamytes unsure.gif


akivaizdus nesveikas savininkiskumo pozymis. niekas nepraso duoti bomzams troleibuse, bet jau artimiesiems neduoti palaikyti...
o jeigu i tave neziuri kaip i motina, gal tiesiog nemoki pateikti saves kaip motinos ir todel persistengi, noredama ja vaizduoti.
Atsakyti
Duodame savo stebuklėlius ir kitiems palaikyti, o kai du, tai kartais džiaugiuosi, kad vyro mama ateina kokias kelias valandėles padėti... O pasakyti kas nepatinka nereikia bijoti, pasakiau, kad anūką tik laikytų rankose, o ne suptų ir viskas, abi supratom viena kitą.
Turėtum susimąstyti, kad vaikas bijos svetimų, jei taip saugosi jis net darželyje neapsipras, o kur dar mokykla. Visos gi mamos vaikučius išnešioja ir dauguma saugojasi, bet reikia suprasti, kad pagimdei ne žaisliuką sau, o mažą asmenybę, kuri eis į šį pasaulį iš pradžių Tavo padedamas, o vėliau vis savarankiškiau...
Atsakyti
QUOTE(karamel @ 2009 04 15, 11:02)
Duodame savo stebuklėlius ir kitiems palaikyti, o kai du, tai kartais džiaugiuosi, kad vyro mama ateina kokias kelias valandėles padėti... O pasakyti kas nepatinka nereikia bijoti, pasakiau, kad anūką tik laikytų rankose, o ne suptų ir viskas, abi supratom viena kitą.
Turėtum susimąstyti, kad vaikas bijos svetimų, jei taip saugosi jis net darželyje neapsipras, o kur dar mokykla. Visos gi mamos vaikučius išnešioja ir dauguma saugojasi, bet reikia suprasti, kad pagimdei ne žaisliuką sau, o mažą asmenybę, kuri eis į šį pasaulį iš pradžių Tavo padedamas, o vėliau vis savarankiškiau...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano vyras irgi labai nenoriai duoda palaikyti vaikeli, kad ir pvz mano draugems...Jos juk moterys ir tas noras palaikyti yra naturalus, tik reikia paaiskinti, kaip reikia laikyti maza vaikeli smile.gif O artimieji juk ir kalbos naera, juk ti vaiko artimieji smile.gif
Atsakyti
Duodu, bet pries tai paprasau su vaikisku muiliuku rankas nusiplauti biggrin.gif
Atsakyti
Pradejau duot laikyt vaikeli kai jau galvyte nulaikydavo, pries tai net mamai baisu buvo duot blush2.gif
Atsakyti
As taip pat duodu savo dziaugsmeli kitiem palaikyti smile.gif bet kol galvytes nenulaike pati, tai nedaviau niekam...nu isskyrus mama smile.gif o siaip duodu palaikyti visiems draugams, tik aisku pries tai nusiplovus rankeles ax.gif
Atsakyti
Duodu visiems palaikyti smile.gif Tik anytai bijau..
Atsakyti
Keistai juokingas klausimas g.gif Žinoma, kad leidžiu palaikyti, tegul ir artimieji pasidžiaugia.
Atsakyti
QUOTE(Asta3 @ 2009 04 21, 08:53)
Keistai juokingas klausimas  g.gif  Žinoma, kad leidžiu palaikyti, tegul ir artimieji pasidžiaugia.

Siaip klausimas skambejo, ar svetimiem duodat palaikyt.. smile.gif Ty ne giminem: o draugam ir tt smile.gif Bent jau as taip klausima supratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PatryMama @ 2009 04 21, 09:47)
Duodu visiems palaikyti smile.gif Tik anytai bijau..

duoti tai duodu tik kad mano berniukas svetimu nelabai leidziasi imamas.
Atsakyti
QUOTE(ausra33 @ 2009 04 21, 10:12)
duoti tai duodu tik kad mano berniukas svetimu nelabai leidziasi imamas.

Mano kai kuriuos leidzias, kai kuriu ne smile.gif Cia turbut nuo zmogaus priklauso.. Kaip sako: mazi vaikai ir sunys myli tik gerus zmones smile.gif
Atsakyti