Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

As duodu visiems, nuo pat gimimo, aj kazkaip del to nesijaudinu g.gif
Atsakyti
įsiterpiu į jūsų būrelį. aš daviau ir pirmą vaikelį, duodu ir šį mažutį. o kas ten atsitiks, ypač nemanau, kad tikra jūsų sesuo jam ką padarys. juk ji teta. taip jūs jį nešiojot, auginat ir t.t., bet juk nieko bloga kad kažkas juo pasidžiaugt nori, atvirkščiai, turit džiaugtis, kad jūsų mažiukas visiems patinka. taip, aš duodama visada prižiūriu, kaip laiko ir pan., bet dauguma jau augina savo vaikus, tai tikrai mano mažiuko nenuskriaus. nesibaiminkit taip ir neaiškinkit kitiem, kad jūs jo laukėtės, jį maitinat ir pan. ir dėl to neduosit, tai tikrai vaikiška. aišku, nenorit, neduokit, čia tik jūsų reikalas, bet vaikiukui tai ne į naudą. aš kartais pati pasiūlau kitiem palaikyt, jei matau, kad nori, bet nedrįsta, juk norisi savo turteliu pasidžiaugt.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2009 03 10, 22:24)
įsiterpiu į jūsų būrelį. aš daviau ir pirmą vaikelį, duodu ir šį mažutį. o kas ten atsitiks, ypač nemanau, kad tikra jūsų sesuo jam ką padarys. juk ji teta. taip jūs jį nešiojot, auginat ir t.t., bet juk nieko bloga kad kažkas juo pasidžiaugt nori, atvirkščiai, turit džiaugtis, kad jūsų mažiukas visiems patinka. taip, aš duodama visada prižiūriu, kaip laiko ir pan., bet dauguma jau augina savo vaikus, tai tikrai mano mažiuko nenuskriaus. nesibaiminkit taip ir neaiškinkit kitiem, kad jūs jo laukėtės, jį maitinat ir pan. ir dėl to neduosit, tai tikrai vaikiška. aišku, nenorit, neduokit, čia tik jūsų reikalas, bet vaikiukui tai ne į naudą. aš kartais pati pasiūlau kitiem palaikyt, jei matau, kad nori, bet nedrįsta, juk norisi savo turteliu pasidžiaugt.



Pritariu siai mamytei bigsmile.gif
Atsakyti
ir as taip maniau,kol viena diena sesuo turejo ant ranku mano mazyle ir ji kad sukliko!!!!nz kas nutiko,dar ir dabar grauziu save uz tai!po to karto mazyle lb nerami verysad.gif g.gif
duodavau palaikyti lelyte tik tiem zmonem kuriais pasitikejau.vyro sesuo pyko,bet mano nuomone ji lygioj vietoj nelaime doh.gif lai pyksta kiek sirdis geidzia.as mama ir turiu teisia spresti ir uz dukryte,bent kol ji paaugs ax.gif blush2.gif tad sprendzia mamos kaip jom elgtis
Atsakyti
duodu ant ranku visiems.pasitikiu
Atsakyti
QUOTE(inetata @ 2009 03 08, 14:38)
mes leidziam kitiems lailyi pypli, jau nuo gimimo taip ir visai nebailiukas, sypsosi, tyrineja, o ypac akiniuotus zmones biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Taip, nieko baisaus, kad artimas zmogus, pvz mociute, palaikys mazyli. As taip pat pasitikiu zmonem ir duodu palaikyti jei nori. Tik va pries savaite buvom pas vyro mama. Ji isidejo ja i lopsi is vezimo ir supo pasiemus uz rankenu. Tada viena rankena issprudo ir mazyle krito ant nosytes i grindis. Taip issigandau, kad bijojau eiti i ja paziuret. Riksmas baisus, vyras pakele, tada ir as priejau. Nieko baisaus neatsitiko, bet galejo. Nors moteris labai atsargi, bet visiems visko buna. Gerai, kad gerai baigesi. Ir mociutei del to labai geda buvo. Negalejo su mum ta vakara normaliai bendraut, vis atsiprasinejo. Siaip, manes tai stipriai nepaveike, vistiek duodu kitiem palaikyt.
Atsakyti
Jei dukryte nieko pries - duodu, bet ziuriu jos reakcija. Ir kai uzejus pas ka nors is kart praso, tai sakau, kad apsipras - tada duosiu. Bent kelias minutes tegu pasidairo nuo mamos ranku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(almani @ 2009 03 12, 12:44)
Taip, nieko baisaus, kad artimas zmogus, pvz mociute, palaikys mazyli. As taip pat pasitikiu zmonem ir duodu palaikyti jei nori. Tik va pries savaite buvom pas vyro mama. Ji isidejo ja i lopsi is vezimo ir supo pasiemus uz rankenu. Tada viena rankena issprudo ir mazyle krito ant nosytes i grindis. Taip issigandau, kad bijojau eiti i ja paziuret. Riksmas baisus, vyras pakele, tada ir as priejau. Nieko baisaus neatsitiko, bet galejo. Nors moteris labai atsargi, bet visiems visko buna. Gerai, kad gerai baigesi. Ir mociutei del to labai geda buvo. Negalejo su mum ta vakara normaliai bendraut, vis atsiprasinejo. Siaip, manes tai stipriai nepaveike, vistiek duodu kitiem palaikyt.



Visiems duodu, o vyro mamai - ne... rolleyes.gif (del tam tikru priezasciu..) Gerai, kad gerai viskas baigesi jums..
Papildyta:
[quote=oliwia77,2009 03 15, 02:34]
Visiems duodu, o vyro mamai - ne... rolleyes.gif Mat, prie pirmo vaiko per arti prisilesdavau, ir nesiojo ir mokino kaip maitinti, rengti ir t.t. O kai karta su vyru susipykom -grasino kad atims is manes vaika! Su vyru susitaikem, gime dukryte. Tai dabar dukrytes neduodu nesiot. nors laaabai ji nepatenkinta.Sirdis neleidzia,as ta moterim nepasitikiu .
Atsakyti
dieve mano,kazkoks keistas suvokimas,kaip galima atskirti vaika ir neprileisti artimu zmoniu. kazkaip tau gal ir niekas yra tavo vyro sesuo,bet vyrui ji sesuo,o vaikuj teta. mano mazyle tai lb dziaugesi kai ateina mano broliukai su zmonom ir kalbina visaip kutena jai. tai butent mazi vaikaj ir supranta meile kai apkabina,prisiglaudzia. as pati jauna mama esu ir lb myliu savo dukryte,bet nesu tokia paranojike. kai vaikas paauks ir bijos svetimu. g.gif
Atsakyti
kas drasiai ima, visiems duodu. Bet labai daug kas neima. (nes patys vaiku neturi ir labai jiems baisiai atrodo toks vaikutis)
Atsakyti
Aš mielai duočiau visiems artimiesiems - nematau čia jokios problemos. Tik kad maniškė nuo mažų dienų vyrais nepasitiki lotuliukas.gif Iš svetimų tik mano brolį prisileidžia, o va senelio nė per kur - žiūri vis atsisukusi, bet ant rankų neina(gaila senelio, nes pirmoji jam anūkė - matau, kaip jam širdį dėl to skauda). Taip kad vaikas, manau, pats atsirenka žmones pas kuriuos eiti ant rankų, pas kuriuos ne. Svarbiau ar vaikas nori ar nenori, o ne leisti ar neleisti jį imti.
Atsakyti