Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

Aš tai duočiau artimiesiems palaikyti, tačiau ji pati bijo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sanyserda @ 2009 03 05, 01:23)
Aš tai duočiau artimiesiems palaikyti, tačiau ji pati bijo  unsure.gif

drinks_cheers.gif pas mus tas pats
Atsakyti
mano vaikas pas svetimus neina,o ir jei jie tik prisiartina pradeda verkti.prisileidžia tik kelis draugus ir senelius.aš tai duočiau palaikyti,bet kad jis nenori doh.gif aišku ne iš gatvės žmonėms
Atsakyti
mes leidziam kitiems lailyi pypli, jau nuo gimimo taip ir visai nebailiukas, sypsosi, tyrineja, o ypac akiniuotus zmones biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inetata @ 2009 03 08, 14:38)
mes leidziam kitiems lailyi pypli, jau nuo gimimo taip ir visai nebailiukas, sypsosi, tyrineja, o ypac akiniuotus zmones biggrin.gif

drinks_cheers.gif mes irgi nuo pat pradžių leidom mažiuką kitiems palaikyt, tai mažius nebijo svetimų, irgi šypsosi, kolkas nerodo jokių ašarų ax.gif
Atsakyti
Keistas toks mamytes nusistatymas neduoti vaikucio kitiems palaikyti.Mes artimiausiems zmonems,duodavom nuo pat gimimo palaikyti mazute jeigu tik noredavo.O svetimi zmones gatvej tai ir nepraso duot vaika,tik pakalbina,paglosto,bet cia nematau nieko blogo.
Atsakyti
Leidžiu laikyti artimiems žmonėms arba bent tiems, kurie man patinka.
Atsakyti
QUOTE(M.i.g.l.e @ 2009 03 08, 22:52)
drinks_cheers.gif mes irgi nuo pat pradžių leidom mažiuką kitiems palaikyt, tai mažius nebijo svetimų, irgi šypsosi, kolkas nerodo jokių ašarų ax.gif

nu va kokius drasuolius auginam drinks_cheers.gif
Atsakyti
mes ir pirma mergina ir maze duodam palaikyti. Nematau cia nieko blogo, nes vaikiukas kai pripranta tik prie mamos tai sunku paskui kam palikt priziuret je reikia kur islekti, o manau ir darzeli veliau bus sunku priprasti.
Mano vyrsnele tai nuo mazens pas visus eidavo ant ranku ir dabr labai su visais megsta bendrauti ku jos tik nera biggrin.gif
Atsakyti
O musu dukryte labai atsirenka pas ka eiti ant ranku doh.gif ziuri i zmogu ir galvoja ar cia eiti ar ne, jei zmogus nepatinka tai pradeda verkti blush2.gif
Atsakyti
As ir duodu palaikyti artimiem , man maloniem zmonems , bet va kai siautejo gripai tai nelabai as ji prie zmoniu, kad neuzsikretu, tai dabar biski mamyciukas pasidare, eina tik pas senelius smile.gif
Atsakyti
Kaip kažkas jau rašė, vaikai ne porcelianiniai, nesuduš, rankų, kojų jiems neišsuks, suaugę gi žmonės. Nesuprantu tų, kurios net giminėm neduoda... labai jau savanaudės bigsmile.gif paskui kai neduodat ir būna pasiteisinimas "tai jis nenori..."kur norės, jei iki tol nenoriai duodavot ax.gif Ir paskui nereikia dejuoti, kad vaikas "rankinukas". Reikia juos pratinti prie žmonių, kad matytų, jog pasauly ne tik mamytė ir tėvelis, kad nebijotų kiekvieno prisiartinančio žmogaus.
Atsakyti