Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

Na artimiems pazistamiems, draugams, giminaiciams nebijau duoti...bet kad dauguma patys bijo paiimt ant ranku toki maziuka, sako dar ka nors padarysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Visai svetimiems dar neteko duoti, bet jeigu butu tokia situacija tai tikrai neduociau. O artimiesiems tai duodu, bet jie iskarto gauma per veida biggrin.gif
Atsakyti
be abejo , net klausimas nekyla biggrin.gif
Atsakyti
Labai jau nenoriai ax.gif
Atsakyti
artimiems ir kaikuriom draugem leidziu, bet dauguma bijo smile.gif sako kad labai maziukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:13)
sveikos SM group.gif
norejau paklausti-ar duodat palaikyti savo mazyli giminems,artimiesiems,draugams ir pan?
mes su vyru tai - grieztai Ne.nematau jokio reikalo duoti savo brangenybe visiems tasyti,tuo labiau,kad nesuprantu,kam to reikia?! g.gif palaikyti leidziam tik seneliams.
galbut as per daug kategoriska?...neseniai labai smarkiai susipykau su vyro sese,kad nedaviau jai palaikyti savo mazylio.tai ji baisiai isizeide-Ka tu cia sau leidi?!Ka as tam vaikui ikasiu ar ka?ir t.t...tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti(tuo labiau,kad niekas manes nepalaike kol laukiausi(man 19m.) tik pora artimuju ir draugu...ir dabar niekas isskyrus mama nepadeda)sakiau:Kai turesi savo vaika galesi duoti visokiems diedams,troleibuse zmonems ir bobutems drebanciomis rankomis!
gal as ir per grieztai,bet man jau atsibodo,kad i mane kaip i motina rimtai neziurima mad.gif
patarkit mamytes unsure.gif

oho koks poziuris jusu blink.gif blink.gif
as savo maziuka duodu palaikyti visiem artimiesiems nejau gaila doh.gif ,tegul palaiko.na ir kas kad jus istisai jam viska darete-pampersai,maitinimas,maudymas ir t.t.,bet bijoti kad kas palaikys nu man tai nesuvokiama,kokiu tixlu? blink.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 02 kovo 2009 - 13:43
duodu ir as visiems saviems, ne svetimiems gi doh.gif
keistas poziuris, praktiskai neabejoju,kad tuesit problemu veliau,
kai vaikas bijos visu svetimu zmoniu... g.gif
Atsakyti
man tai irgi nesuvokiama, kodel tureciau neduoti palaikyti smile.gif Juk visiskai svetimi nepraso smile.gif Juk savo dziaugsmeliu galima ir su kitais pasidziaugti smile.gif
Atsakyti
aš irgi nesuprantu kaip galim neduoti schmoll.gif paauges bijos žmonių ar tu šito nori blush2.gif
Atsakyti
laba diena smile.gif
as busiu naujas zmogeliukas jusu tarpe 4u.gif
taciau noretusi ir man pasidalinti mintimis... is pradziu ir as niekam neduodavau nei palaikyti, taciau dabar leidziu siek tiek... nepatinka man, kai "taso, tampo" tuos mazyliukus. nepaleidziu is akiu. tik siaubingai pykstu, jei kiti puola buciuoti vaikiuka schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vygita @ 2009 03 02, 15:46)
aš irgi nesuprantu kaip galim neduoti schmoll.gif paauges bijos žmonių ar tu šito nori blush2.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
As tai nieko pries, jeigu kas is artimuju ar draugu, atejusiu aplankyti nori palaikyti mano mazyle (nors daug kas net nepraso, nes bijo smile.gif ). Uz tai mane labai kritikuoja mano mama ir sesuo (kuri turi tokio pat amziaus dukryte) g.gif manau, cia kiekvienos mamos reikalas - vienos blogai jauciasi, kai kas nors ima ju vaika, kitos - ne rolleyes.gif
Atsakyti