Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

Mano vaika nesioja visi kas tik i svecius ateina, o jei mes kur i svecius nuvaziuojam tai man atsipalaidavimas visiskas: viena teta panesioja, kita pamaitina, trecia pampersa pakeicia, ir visiems teik dziaugsmo nes mano vaikas sypsosi visiems savo bedante sypsena. net po prekybos centra vaiksto o mano vaiks patoviai su sypsena. Kad kai paauks kur nors nenueitu su svetimais dedem manau kad su vaiku apie tai kalbetis reikes ir paaiskinti. Zinau toki pvz kai svetimas zmogus (seip tai tevu pazistamas tik vaikas jo nepazinojo) pasiule vaikui saldainiu ir norejo tipo kazkur nusivesti, vaikas atsisake ir is kart nubego pas mama tei paskui dovanu gavo didelia masina thumbup.gif
Atsakyti
na mes irgi niekam neduodam (o ir nepraso) palaikyti vaikelio, bet ne del to kad pavydim, tiesiog siuo klausimu turime savo nuomone ir ji yra tokia, kad vaikas pirmaisiais menesiais turi apsiprasti su mamos ir tecio bakterijomis.

juk sveciai ateina ne sterilus, pabuvoje ir autobuse, ir parduotuveje, suniuka ar kaciuka palaike, pagloste-tai bakteriju saltinai.
pirmiausiai pas vaika turi sustipreti imunine sistema.
Atsakyti
Mes tai leidžiam palaikyt kas nori, bet kad tokį mažiuką nelabai kas išdrysta paimt mirksiukas.gif
Atsakyti
leidziame visiems palaikyti, bet kad nelabai drysta bijo kad ismes lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif Na, pasisakysiu ir aš - žinoma kad duodam, tik, kad nevisi drysta, arba nelabai moka laikyti ... lotuliukas.gif
Atsakyti
na as tai ir pati nelabai linkus vaiko nesiot ir kitiem nelabai leidziu, tuo labiau kad dauguma yra rukantys, o kam patinka kai i ji kvepuoja ka tik prisirukes schmoll.gif tuo labiau kad ne kiekvienas pagalvoja kad reikia rankas nusiplaut pries prsliesdamas prie vaiko doh.gif
o kam vaika pratint prie ranku, taigi dienom esu viena namuose, o reikia ir namus aptvarkyt ir valgyt padaryt ir dar su mazyliu uzsiimt , i lauka iseit, o kaip viska suspet jei vaikas pastoviai ant ranku g.gif doh.gif tai kad svieciai su vaiku bendrauja kai jis yra gulimoj kedutej ax.gif o ant ranku imam tada kai jam nusibosta ir stovas ir bouncer'is arba pasiguldom ant keliu mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai leidziu jei matau, kad vaikas irgi yra susidomejas "sveciu" zinoma pries tai liepiu visiems nesiotojams nusiplauti rankas... doh.gif , nes manau kuo vaikas daugiau pazins , bendraus, domesis tuo jis bus komunikabilesnis, drasesnis ir jam paciam bus lengviau sitame pasaulyje gyventi be baimiu. As uz naujus patyrimus thumbup.gif
Atsakyti
As tai leidziu visiems norintiems imti i rankas nuo pirmuju dienu kai parsivezeme smile.gif . Gal vyras kazko pirmosiomis dienomis nelabai kitiems norejo duoti vaiko biggrin.gif . As tik dziaugiuosi, kad kas palaiko, bo mano rankos gali pailseti. Ir siaip nenoriu, kad zmoniu bijotu ir mamai i sijona isikibusi laikytusi pastoviai biggrin.gif
Atsakyti
Ivairiai: ir taip, ir ne mirksiukas.gif I kai kuriuos zmones musu mazyle verkia, o i kuriuos ramiai reaguoja tai duodam. Arba kai i svecius nuvaziuojam tai duodam, tada man atsipalaidavimas biggrin.gif
Atsakyti
kai buvo dar kudikelis, tai labai bijojau, kad ne taip ja paims ar ismes ar dar ka padarys, bet nieko, manau cia tik mano baimes, juk pirmagime, labai ja myliu smile.gif o dbr ji pati pas visus i rankas eina, ir pas draugus ir ps tetas ir dedes ir senelius smile.gif man kartais net geriau, kai kiti su ja uzsiima, man toks poilsis gaunasi, atsipalaidavimas thumbup.gif
Atsakyti
Kol buvo mažas kūdikėlis, tai leisdavau paimt, bet labai bijodavau, visuomet atrodydavo, kad kiti išmes doh.gif ot tos mamyčių baimės... lotuliukas.gif o dabar leidžiu kitiems palaikyti, bet jis ne pas visus nori, todėl nedaug kas ir palaiko schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
leidziam ir duodam visiems , pas ka tik yra noras thumbup.gif
Atsakyti