Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

QUOTE(Akasha @ 2008 07 15, 16:19)
thumbup.gif  Saunuole..... Mano jau antra mazyle taip auga.... bendrauja su visais ir ima visi..... Ir is patirties galiu pasakyti, kad vaikai is to tik mokosi komunikabilumo ir cia tik pliusas...... niekada neturejau bedu, kad vaikas ko nors bijotu ar panasiai.....  thumbup.gif



thumbup.gif

Pasikartosiu: mano vaikus laike draugai, gimines, pastininkas, kaimynai, praeiviai, pardavejos ir kasininkes ir t.t. Visi kas norejo ir netingejo su mano vaikais uzsiimti. Manau, kad nuo to buvo man sveikiau ir vaikams geriau.

Vaikai vis dar gyvi ir labai sveiki, gudrus, judrus ir draugiski.

Gal esu nesubrendusi, naivi, neapsisvietusi, bet nematau pavojaus tame, kad kiti mano vaikais uzsiima. Kaip Briede sake, "o tai ka geriau kai žmonių bijotu ?" g.gif
Atsakyti
mano mazoji bujo visu svetimu zmoniu, net ir savu, kurie seniau buvo lankesi pas mus. as is vienos puses labai dziaugiuosi, nes bet kas neprieis prie jos, iskart atidaro dudas. tikekimes, kad ir vyresne neprisileis nieko.
o is kitos puses, atvaziuoja kriksto mama, tai net ant ranku neina kol neapsipranta.
Atsakyti
Mes savo mazyle duodam visiems, jai 3 menesiai, bet jau dabar eme atsirinkti, buna kad zmogus nepatinka, tai ji neverkia, bet ir nesisypso. Tiesiog bando pakesti. Dziaugiuosi, kad ji turi kantrumo. Gyvenime tikrai prireiks
Atsakyti
QUOTE(HUGGA @ 2008 09 29, 10:22)
Mes savo mazyle duodam visiems, jai 3 menesiai, bet jau dabar eme atsirinkti, buna kad zmogus nepatinka, tai ji neverkia, bet ir nesisypso. Tiesiog bando pakesti. Dziaugiuosi, kad ji turi kantrumo. Gyvenime tikrai prireiks

Kaip fainai. biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
musiske i svetima netiketai pakalbinusi zmogu kartais sureaguoja garsiu verksmu, paskui apsipratusi jau ir bendrauja ir sypsosi wink.gif
Atsakyti
kaip sunus buvo mazytis, tai visur vazinejom ir visiems dalinau per rankas. gal todel ir nebuvo tokiu verksmu, kaip nepazysta svetimos vietos ar svetimo zmogaus. dukrele taip pat pratinu thumbup.gif
Atsakyti
Duodavau visiems ir negailejau savo vaiku nei seneliams nei broliui nei draugams... smile.gif

Nors dar kai nebuvau pagimdzius ,taip maniau,niekam neduosiu,mano ir tik mano smile.gif . O atejo laikas,kai galvojau,kad tik ja kas paimtu padabot truputi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(little bear @ 2007 05 25, 11:55)
aš tai leidžiu paimti seneliams, draugams ir kitiems, bet neilgai, kad nepaprastų blink.gif nepažįstamiems tai - ne. Aš tai manau, kad nereikia vaikų prisipratinti prie savęs, o tai bus mamyčiukas  schmoll.gif ir bijos kiekvieno žmogaus g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif esu taip pat jauna mama kaip ir tu putlute (netgi dar jaunesne, pagimdziau 17 metu)... su tais ir kuriu palaikymo nesulaukiau, tai praktiskai net nebendrauju.... svetimi palaukyt nepraso, ir siaip man rodos kvailai atrodytu jei kas trule manes prasytu vaika palaikyt biggrin.gif turbut pagalvociau kad koks majakas/manjake ir zinoma kad neduociau biggrin.gif o saviem leidziu, tik tada bunu salia, jei pvz kartais atpiltu ar siaip issigastu ax.gif
Atsakyti
Mano nuomone, kad bent jau pirma menesi ner cia ko visiems davinet. Mane pvz labai nervina kai vaiko teta ( vyro sesuo) paima vaika ir nesioja ir laiko ji valandom... juk vaikas turi mama ir teti g.gif Net nepavadinciau to pavydu, nes kaip ir negaila ( man lengviau ir vaikas uzimtas) bet pirma menesi vaikas turi but su mama, o ne su tetom. blush2.gif Siaip palaikyt negaila, net ir 7 metu puseserei, bet aisku su prieziura ax.gif
Atsakyti
As taip pat nematau jokio reikalo kitiems kaikyti naujagimio. Tiesiog kam to reikia ? Uztenka kad vaika palaiko tetis ir mama, o kiteims atejusiems sveciams manau kad nereiketu, kazin kada plove rubus, gal net prirukyti ar apciaudeti.... na zodziu mazieji labai imlus bakterijoms..... smile.gif
Atsakyti
Iki menesiuko mano sunelio irgi niekas nelaike(net ir neprasydavo), na tik mano mama biggrin.gif O paskui kaip ejo sveciai lankyti, ar siaip kokia gimines svente, duodu panesioti palaikyti, juk toks dziaugsmas 4u.gif O ir vaikui smagu, dalyvauja, bendrauja wub.gif Po tokios demesio bangos iskart luzta miegoti biggrin.gif Su draugemis susitinku , tai irgi tik laukia progos ,kada pasiprasyt palaikyti rolleyes.gif

Kaip cia kazkuri mamyte rase, kad jos vaiko ciut is ranku neismete, na as kazkaip visada automatiskai pasakau ,kad galvyte prilaikytu ar iduodu i rankas .. Tik netikrai anytai labai jau nenorejau duoti, nes kaip gime jos dukra (mano vyro sesute, tuomet mes dar tik draugavom), ji man nedave, nors ir neprasiau.. g.gif Bet zinau,kad tycia nedave biggrin.gif
Atsakyti
Puikiai suprantu tave putlute drinks_cheers.gif as net savo vyrui is pradziu bijojau duot mazyle biggrin.gif bet pamaciau kad jai labai patinka pas teveli,kartais net labiau nei pas mama biggrin.gif ir visai dabar nebebijau.sita baime naturalus dalykas juk tiek laiko saugojom savo pilveli auginom,mylejom ir dabar atrodo neduok dieve nutiks kas nors. doh.gif pritariu kad reik pratint prie kitu zmoniu,ne tik su mama bendraut.manau tai tikrai i nauda vaikui smile.gif pagalvok apie ji ne tik apie savo baimes rolleyes.gif
Atsakyti