Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

O as irgi visiems duodavau, o vat praeita savaite viena bendradarbe ir bendradarbis palaike vaika kelias minutes, jinai verkti is karto pradejo, bet kai as ja paemiau, ziuriu vaiko abi kojytes raudonais plemais is karto nuejo - vos ne kaip nudegintos kojytes - raudonos, dideles baisios demes. Taigi, matyt gavosi kazkokia alergija nuo tu zmoniu rubu ar kremu ar dar kazko.
As persigandau, greitai nubegusi nuploviau kojytes, ir per 3 val. dauguma paraudimo dingo, bet kelios demeles pora dienu liko.
Taigi pasimokiau as su tais palaikymais. . . verysad.gif
Atsakyti
Pirmiausiai priklauso, kaip vaikas jaučiasi, jeigu nori bendrauti duodu tik artimiausiems žmonėms. Bet labai mažai, kas ima sūnelį, nes jis gimė labai mažas tai visi bijo biggrin.gif
Svetimiems ar tik pažįstamiems iš kart būna pasakyta, kad vaikas bijo ir nemėgsta kitų rankų, kad verks - tada jau bijo imti biggrin.gif (iš tiesų meluoju, bet tikrai neketinu kiekvienam leisti tampyti vaiką, maža kas...)
Atsakyti
smile.gif kiekviena mama linki vaikiukiui tik gero, tad nieko nuostabaus, kad mazyli visaip saugo ir globoja. mano sunelis 8men. pats atsirenka su kuo bendrauti. nemegsta gydytoju,labai garsiai kalbanciu ir usuotu dedziu.
Atsakyti
iki puses metu tai davem visiems, kurie ateje is svecius to paperasydavo, bet nedaug tokiu ir buvo, be to tie palaikymai tik ora minuciu ir viskas
o dabar, kai ji beveik metinuke, jau pati atsirenka pas ka eiti, pas ka ne smile.gif
Atsakyti
Jei paprašo, duodu, bet ji pati jau pasirenka pas ką bus, o pas ką ne biggrin.gif Tik nervina kai ima vaiką, o jis to nenori, sako, " turi priprasti" mad.gif Tada atimu pati smile.gif
Atsakyti
As tai apskritai nemegstu jei kas i maniske is svetimu ziuri...ji tada kaprizinga pasidaro.kai nuvaziavom pas vyro tevus mazei net men nebuvo tai jo mama net kaimynus sukviete paziureti,tai vos nesprogau is pykcio...savaite po tos keliones nezinojau kaip maze raiminti.
Atsakyti
QUOTE(jelenar @ 2008 09 15, 21:02)
As tai apskritai nemegstu jei kas i maniske is svetimu ziuri...ji tada kaprizinga pasidaro.kai nuvaziavom pas vyro tevus mazei net men nebuvo tai jo mama net kaimynus sukviete paziureti,tai vos nesprogau is pykcio...savaite po tos keliones nezinojau kaip maze raiminti.

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
as iki mazdaug menesio laiko isvis nenorejau kad kaskas, isskyrus mane, imtu vaika i rankas, leisdavau tik savo mamai, o dabar jau ir diedukai laiko, jiems tikrai negaliu drausti, nesuprastu, o ir kaskaip praejo jau man tas nenoras duoti palaikyti, va kas kita su draugais, bet as nezinau ka atsakyti kai sako nu duok palaikyti, ka jus sakote? ax.gif
Atsakyti
Na as tai ir duodu palaikyti, jei jau taip nori.... Zinoma, jei ir vaikas normaliai reaguoja..... Siaip visada dziaugiasi musu mazyle kai su ja bendrauja... Buvo tik vienas atvejis, kai nuvaziavom, pas mano mociute ir ji paeme i rankas ir karto pradejo cypti nesavu balsu.... kita diena ji vel bande paimti mazaja ir vel buvo tas pats...... tai iskart atemiau is ranku..... Net nezinau kodel mazoji taip sureagavo, bet mociute niekada nebuvo didele vaiku myletoja....... Tai gal vaikutis ir pajuto....
Atsakyti
Ziurint kokius jus zmones vadinate "svetimais" g.gif Jeigu isvis nepazystami tai gyvenime neduociau schmoll.gif Jeigu is matymo, nu ta prasme mazai bendraujate su jais, tai dar reiketu pagalvoti unsure.gif Na, o su tais zmonem kur daznai bendraujate, tai manau nera jokiu kliuciu.Nebent jie kazkuo serga, ar seip iskyla kokiu problemu.
Kaip viena gydytoja pasake- "Vaikas ne teatras, nera ko i ji ziuret kiekvienam ir glostyt" mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Akasha @ 2008 09 27, 11:15)
Na as tai ir duodu palaikyti, jei jau taip nori.... Zinoma, jei ir vaikas normaliai reaguoja..... Siaip visada dziaugiasi musu mazyle kai su ja bendrauja... Buvo tik vienas atvejis, kai nuvaziavom, pas mano mociute ir ji paeme i rankas ir karto pradejo cypti nesavu balsu.... kita diena ji vel bande paimti mazaja ir vel buvo tas pats...... tai iskart atemiau is ranku..... Net nezinau kodel mazoji taip sureagavo, bet mociute niekada nebuvo didele vaiku myletoja....... Tai gal vaikutis ir pajuto....

Tikra tiesa- vaikas jaucia koks zmogus su juo bendrauja drinks_cheers.gif
Atsakyti
Is padziu tai as niekam nenorejau duoti savo vaika, net mociutems, tik vyrui galejau duoti. Gal jau po 8 men, tai kazkaip apsiraminau, tai mociutes gali ji paimti, tetos, dedes ir kelios mano dauges ir VISKAS, daugiau niekam neduodu, tai ne zaislas!
Atsakyti
Stengiuosi niekada to nedaryti schmoll.gif Nebent tai labai geri žmonės, draugai, šeimos rato žmonės, bet akivaizdžiai geranoriškai nusiteikę mano vaikučio atžvilgiu 4u.gif jei matau, kad susidomėjimas vaikučiu nenatūralus, o iš reikalo, tai aš stengiuosi išvengti tokios "palaikymos" situacijos 4u.gif
Atsakyti