Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:13)
tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti(tuo labiau,kad niekas manes nepalaike kol laukiausi(man 19m.) tik pora artimuju ir draugu...ir dabar niekas isskyrus mama nepadeda)sakiau:Kai turesi savo vaika galesi duoti visokiems diedams,troleibuse zmonems ir bobutems drebanciomis rankomis!
gal as ir per grieztai,bet man jau atsibodo,kad i mane kaip i motina rimtai neziurima mad.gif

O tai pala pala... Tai jei visi palaikytų ir padėt norėtų, tai dalintum vaiką į kairę ir į dešinę? g.gif Nesuprantu aš tokio savininkiškumo - aš dariau tą , aš dariau aną! Aš - motina didvyrė! Ar ilgai taip patempsi? Tavo kūdikiukas dar mažas, palauk, kai bus bent kokių 11 mėn. Tokią naštą užsikrovus, kad tik AŠ galiu tinkamai vaiką prižiūrėti, stogas čiuožt pradės unsure.gif

Mano manymu, vaikas ne šuniukas, ne kačiukas ir ne pūkuotas žaisliukas. Bele kam tikrai nereikia duot, bet močiutės, seneliai ir tikri dėdės bei tetos yra kita kalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2007 05 25, 12:13)
je_lenka del laikymo ant ranku,nepyk bet nesuprantu kam taip bijoti priglausti ant ranku vaika?tipo pripras prie silumos ir mamos sirdies duziu?jega visa tu atimi is vaiko...(na cia mano nuomone)...as saviski nesiojau glaudziau ir mylavau iki 6men poto jis nebenorejo(ismoko pats judeti ir jau 3men kaip nebereik jam musu ranku ir turiu pasakyti liudna,nes taip malonu glausti vaika prie saves,jausti jo rakyciu tvirta isikabinima  wub.gif pripratinimas ant ranku didele nesamone,suorantu jei turi zmones uki tai reik viskuo pasirupinti,bet kai gyvenama bute,nieko juk per daug nereik daryti,nereik juk kasdiena viso buto plauti ar panasiai.
o del davimo kitiems ,nemata nieko blogo gerai kai vaikas nebijos zmoniu ir mama gales trumpam dingti.


visisskai su tavim sutinku del laikymo ant rankyciu drinks_cheers.gif reik savo mazuliukus nesiot kol dar leidzia wub.gif
Papildyta:
QUOTE(natuliona @ 2007 05 25, 12:31)
Aš tai kad ir norėčiau kam nors duoti palaikyti, bet mano pupa neeina. Iš kart predėda verkti, bijo visų. Gali buti tik pas mane ir pas vyrą ant rankų.Daugiau niekas negali paimti. Net nažinau ką daryti. Mes dažnai gulim ligoninėje, ten paima vaiką daryti procedurų (statyti kateterį pvz). Tai dėl to ir bijo visų, galvoja kad visi ją skriaus ir jai skaudės. Ir senelių bijo...Ką daryti???


skaiciau zurnale("Tavo vaikas" geguzes numeryje) kad vaikams apie 8-12men atsiranda savisaugos instinktas,kad jie svetimu(ar tiesiog zmoniu kuriuos retai mato) bijo ir isivaizduoja kaip priesa.bet tai su laiku praeina.aisku galbut itakos turi ir ligonines g.gif jei idomu paieskok info nete ka daryt tokiu atveju,arba as galiu parasyt ka tas zurnalas pataria drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Rraitux @ 2007 05 25, 13:31)
Na pardej aisku niekam neduociau,bet draugams ir giminems kodelgi ne ax.gif Pas mus labai anksti draugai pradejo lankyti,tai ji jau pripratus,mielai eina.Tikrai nesutinku su nuomone,kad 9men.nesiojau, saugojau ir dabar ji mano.Vaikai tik atejo per mus bet jie nera musu nuosavybe 4u.gif


as kazkaip nesusitaikau su ta mintim...tiek laiko,jegu ir meiles jam atoduodu..poto sunku su kazkuo dalintis verysad.gif ypac,kai istu "norinciu palaikyti" nesulaukiu pagalbos mad.gif
Papildyta:
QUOTE(Agotukas. @ 2007 05 25, 13:36)
O tai pala pala... Tai jei visi palaikytų ir padėt norėtų, tai dalintum vaiką į kairę ir į dešinę?  g.gif Nesuprantu aš tokio savininkiškumo - aš dariau tą , aš dariau aną! Aš - motina didvyrė! Ar ilgai taip patempsi? Tavo kūdikiukas dar mažas, palauk, kai bus bent kokių 11 mėn. Tokią naštą užsikrovus, kad tik AŠ galiu tinkamai vaiką prižiūrėti, stogas čiuožt pradės  unsure.gif

Mano manymu, vaikas ne šuniukas, ne kačiukas ir ne pūkuotas žaisliukas. Bele kam tikrai nereikia duot, bet močiutės, seneliai ir tikri dėdės bei tetos yra kita kalba  smile.gif


galbut tu ir teisi g.gif as nenorejau pasakyt,kad dalinciau visiems kas tik padetu,bet visi atvaziuoja tik pasidziaugt,pamyluot,paglostyt ir pan.o padeti niekas nenori verysad.gif del to man i pikta..
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:13)
neseniai labai smarkiai susipykau su vyro sese,kad nedaviau jai palaikyti savo mazylio

Man čia jau panašu į paranoją biggrin.gif Argi vyro sesė svetimas žmogus? blink.gif Kas nutiks jei ji pora minučių palaikys tą mažyį? g.gif Nepažįstamiems tai neduodavau, bet saviems tai kodėl gi ne? ax.gif
Atsakyti
As duodu palaikyti vaika, man negaila, bet jei zmogus nera paranojiskas. Pavyzdziui mano uosviene paima vaika ant ranku ir nesiuoja ji visa laika, palyk tu jai vaika 5 valandom, ji visa laika ant ranku ji nesios. doh.gif O visrune buvo, kai susirinko visi sveciai, vaikas buvo geros nuotaikos... o ji grebe vaika, isejo i kita kambari ir su juo ten issedejo, kai visi sveciai prie stalo sedejo, o atejau jau pasakyti, kad duokit man vaika ir eikit prie sveciu, ji net girdet nenorejo... net man vaiko mamai vaiko neatiduoda, kai i ji ikybus...
Atsakyti
O man tai panašu į priešiškumą ir nusistatymą prieš vyro sesę ir giminę (aš savo vyro sesers irgi nelabai mėgstu blush2.gif , bet to neparodau ) - labai jau pabrėži tai, kad tau niekas nepadėjo, nepalaikė, laiko tave per jauna būti mama. g.gif
Nereikia niekam įrodinėti, kad esi geriausia mama pasaulyje ir pati su viskuo susitvarkysi - tiesiog būk pati geriausia mama savo vaikams ...
Man tai patinka stebėti kai artimieji giminės ir draugai norintys palaikyti mano pupą su ja bendrauja, patinka stebėti jos reakciją. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 25 gegužės 2007 - 13:54
Tai tu ir nelauk is nieko pagalbos,cia tavo vaikas ir tu jau pati turi tvarkytis su tuo mirksiukas.gif O kad tu tiek jegu ar dar ko atidavei,tai zinok vaikas neturi tau jaustis visa gyvenima dekingas,jis uzaugs ir iseis,taip kad nesijausk auka,mylek ir save 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 14:28)

galbut tu ir teisi g.gif as nenorejau pasakyt,kad dalinciau visiems kas tik padetu,bet visi atvaziuoja tik pasidziaugt,pamyluot,paglostyt ir pan.o padeti niekas nenori verysad.gif del to man i pikta..

Jeigu labai sunku, visada galima pagalbos paprašyti. Jeigu sunku, bet nenori iš principo paprašyti, kad padėtų, tai nereikia jaustis ir nelaiminga ar aukojančia dėl vaiko savo gyvenimą. Tiesiog gyvenk tuo, kuo gyveni ir nepyk, kad nesulauki pagalbos.
Aš auginuosi pati sau viena - pačioj pradžioj dar atvažiuodavo mama daržų aptvarkyt. Su anyta santykiai ne kokie - jos pagalba man būtų tik nervų gadinimas. Bet niekada nedraudžiau jai imti mažės ant rankų, nes mūsų santykiai yra mūsų, o mažylei ji vis tiek yra močiutė.
Atsakyti
Duodu palaikyti seneliams, artimiausiems draugams, bet is tikruju kai matau, kad mano lelia pas kazka kita, tai jauciu sioki toki pavyda blush2.gif Ir pvz kai mociutes keicia pampersa, maitina ar kt, tai vis norisi pataisyti, vis atrodo, kad negerai daro rolleyes.gif O jei kam reikia palikt, tai isvis kosmaras doh.gif pasitikiu tik savo mama ir vyru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 14:28)
visisskai su tavim sutinku del laikymo ant rankyciu drinks_cheers.gif reik savo mazuliukus nesiot kol dar leidzia wub.gif
Papildyta:
skaiciau zurnale("Tavo vaikas" geguzes numeryje) kad vaikams apie 8-12men atsiranda savisaugos instinktas,kad jie svetimu(ar tiesiog zmoniu kuriuos retai mato) bijo ir isivaizduoja kaip priesa.bet tai su laiku praeina.aisku galbut itakos turi ir ligonines g.gif jei idomu paieskok info nete ka daryt tokiu atveju,arba as galiu parasyt ka tas zurnalas pataria drinks_cheers.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:
as kazkaip nesusitaikau su ta mintim...tiek laiko,jegu ir meiles jam atoduodu..poto sunku su kazkuo dalintis verysad.gif ypac,kai istu "norinciu palaikyti" nesulaukiu pagalbos mad.gif
Papildyta:
galbut tu ir teisi g.gif as nenorejau pasakyt,kad dalinciau visiems kas tik padetu,bet visi atvaziuoja tik pasidziaugt,pamyluot,paglostyt ir pan.o padeti niekas nenori verysad.gif del to man i pikta..

Nesuprantu kodel tau kasnors turi padet augint tavo vaika, o jei nepadeda tai net palaikyt neleidi. Man vaika sugint padeda tik mama ir tai jauciuosi nelabai gerai kai ji jai palieku. O gimines ir draugai tam ir atvaziuoja, kad aplankyt ir pasidziaugt mazyliu. Idomu kaip sureaguotu mano draugai Jai pasakyciau tu man padek augint vaika tada as leisiu tau ji palaikyt ant ranku lotuliukas.gif
Kokios keistos tos mamos kartais buna ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2007 05 25, 19:09)
Nesuprantu kodel tau kasnors turi padet augint tavo vaika, o jei nepadeda tai net palaikyt neleidi. Man vaika sugint padeda tik mama ir tai jauciuosi nelabai gerai kai ji jai palieku. O gimines ir draugai tam ir atvaziuoja, kad aplankyt ir pasidziaugt mazyliu. Idomu kaip sureaguotu mano draugai Jai pasakyciau tu man padek augint vaika tada as leisiu tau ji palaikyt ant ranku  lotuliukas.gif
Kokios keistos tos mamos kartais buna ... doh.gif


As ir nekaip jauciuos, jei tenka palikt nors ir neilgam, Kazkaip sazine grauzia, kad uzkraunu svetimom bedom biggrin.gif juk tai mano kudikis, as ir tureciau rupintis juo... Aisku tai netaikoma tetukui blush2.gif
Atsakyti
Zinai, as irgi pirmus tris menesius nelabai noredavau duot kitiems laikyt, nes dar pati neatsidziaugus buvau, bet nesinorejo pyktis su artimaisiais, ypac, kai matai, koks jiems mano leliukas svarbus, kiek dziaugsmo teikia... Kazkaip is pradziu dar kai nenulaiko tos galvytes, kad tik tu geriausiai moki laikyti, prisiglausti ir panasiai (is tiesu daznai taip ir yra, juk mamos zino kiekviena savo vaiko israiska ir supranta, ka jis tuo nori pasakyti)... O dabar, kai jis jau toks diiiiidziulis ir visur lipa, verciasi ir panasiai - kad tik kas ji toki imtu biggrin.gif ax.gif Bet baisiai vikrus yra, tai ant tu ranku ir nepalaikysi ilgai.
Atsakyti
Aš irgi labai kreivai žiūrėjau į tuos vaiko palaikymus,kadangi turiu karčios patirties,tai lankytojus leidau tik nuo dviejų mėn,ir ant rankų ėmė tik savi,daug kas bijojo,dabar sūneliui tuoj 7mėn ,o jis yra pasilikęs tik su tetuku,svetimų nebijo ,nes visur keliauja su mumis:į parduotuvę,į kirpyklą,teniso žaist,žodžiu visur,nes gyvenam aktyviai,o palikt neturiu kam ,seserų nėra,močiutės ir draugai dirbantys,neužkrausi gi po darbo schmoll.gif O dabar turiu problemą doh.gif kitą savaitgalį nusimato didelis balius ,norėčiau sudalyvaut ax.gif ,mama sutinka būt su vaiku,bet kaži ar jis sutiks lotuliukas.gif ,kaip palikt per naktį doh.gif ,bijau,kad nesusitvarkys,būsiu netoli,atvažinėsiu,kas dvi val,jeigu kas doh.gif
O kaip jūs palikot pirmą kartą g.gif
Atsakyti