Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

nu nesuprantu....giminės jei nori paimti mano vaiką, kas čia blogo blink.gif svetimiem tai aišku kad neduoč... doh.gif nu bet jei draugai ar giminės g.gif absurdas būtų doh.gif
Atsakyti
Duodam giminem, nors kol maziuke, tai patys bijo imti ax.gif Seneliai labai noriai palaiko, nors siaip mazute nelabai megsta kai ja kas "svetimas" ima, tik vyro pussesere isimtis- pas ja ant ranku net snausti pradejo - patiko lotuliukas.gif
Atsakyti
Saviems leidžiu, o svetimi dar neprašo lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums tik 2 mėn. tai kol kas stengiamės su kuo mažiau žmonių bendraut. Saviem aišku nedraudžiu, bet irgi prižiūrėt reikia, kad rankas atėję nusiplautų blink.gif , močiutei (t.y mano mamai) mažiuko negaliu leist imt, nes ji daugiau kaip 2kg negali kelt verysad.gif .
Šiaip, jei nuoširdžiai, tai dar turiu tokį stiprų savininkišką jausmą savo zuikiui, kad nenoriu, kad kas jį imtų... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mes tai davėm visiem , kas atvažiavo lankyti smile.gif Nematau čia nieko blogo - lai pratinas nuo mažumės bigsmile.gif o tai ka geriau kai žmonių bijo ? g.gif
Atsakyti
sveikutes,as po gimdymo truputi depresavau,tai irgi niekam nedaviau,bet dabar tik pazistamiams ir artimiems zmonems.Pirma negeria jai papras buti laikoma pastoviai ant ranku(kaip seneliai paprastai paima ir supa),antra kad neatsitiktu nelaime,trecia kad koks nepazistamas paims ir nusives kai bus didesne.Manau kol maza saugu pas mama rankose,kai paaugs gales pati lipti visiems ant keliu kad tik pati pailselum. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(briede @ 2008 07 04, 21:15)
Sveikos  4u.gif
Mes tai davėm visiem , kas atvažiavo lankyti  smile.gif  Nematau čia nieko blogo - lai pratinas nuo mažumės  bigsmile.gif  o tai ka geriau kai žmonių bijo ?  g.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Mano vaikus laike draugai, gimines, pastininkas, kaimynai, praeiviai, pardavejos ir kasininkes ir t.t. Visi kas norejo ir netingejo su mano vaikais uzsiimti. Manau, kad nuo to buvo man sveikiau ir vaikams geriau.

Vaikai vis dar gyvi ir labai sveiki, gudrus, judrus ir draugiski. thumbup.gif
Atsakyti
o aš visiems tikrai nedaviau, labi nepatiko kai kurių giminių elgesys, nes tik įžengė pro duris ir sako: duok vaiką, net 5 min. neleisdami tam vaikui apsiprasti su nepažįstamais žmonėm, na ir nedaviau. O dabar pats renkasi pas ką nori ar ne ir nematau čia nieko blogo.
Esmė tame, jei vaikas nori nueiti, tai jis ir pats tai parodys, jei su juo pažaisi, pašnekėsi, prisipratinsi, tai va, manau, kad nuo žmonių priklauso.
Atsakyti
mes duotume, bet kad niekas neima biggrin.gif
na, dazniausiai visi bijo. o kas nori, tai jau tegu laiko. svarbu mes pailsim nors kelias minuteles smile.gif
Atsakyti
Artimiesiems duodu, bet draugams neturintiems vaiku nelabai noriu leisti ciupinti vaika. Buvo atvejis, kai drauge laike ir vaikas staiga losesi atgal, taipo to koki pusvalandi verke.
Atsakyti
duodu thumbup.gif bet kitiems su baime blink.gif kas neturi patirties doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle22 @ 2008 07 04, 23:14)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Mano vaikus laike draugai, gimines, pastininkas, kaimynai, praeiviai, pardavejos ir kasininkes ir t.t. Visi kas norejo ir netingejo su mano vaikais uzsiimti. Manau, kad nuo to buvo man sveikiau ir vaikams geriau.

Vaikai vis dar gyvi ir labai sveiki, gudrus, judrus ir draugiski.  thumbup.gif




thumbup.gif Saunuole..... Mano jau antra mazyle taip auga.... bendrauja su visais ir ima visi..... Ir is patirties galiu pasakyti, kad vaikai is to tik mokosi komunikabilumo ir cia tik pliusas...... niekada neturejau bedu, kad vaikas ko nors bijotu ar panasiai..... thumbup.gif
Atsakyti