Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

Na nepazystamiems neduociau, o giminaiciams ir draugams pati grudu, juk zinau kad nori tik nedristi kiti prasyti, kaip akys pas visu suziba, taigi cia dziaugsmas visiems, o rankas patys lekia nusiplauti tik ieje i namus, net sakyti nereikia, tai del ko neduoti pasidziaugti thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
nuo pat gimimo duodu pazistamiemes kurie nori palaikyti, aisku jeigu nenori per prievarta negrusdavau lotuliukas.gif o dabar labai jau komunikabilus vaikinas tai iena pas visus doh.gif tik su nepazistamais ar svetimoj vietoj nekalba tik labai graziai sypsoisi tai visus paperka lotuliukas.gif bet ne garso neisleidzia doh.gif atrodytu kad nemoka jokio garso 0isleisti doh.gif
Atsakyti
Svetimiems ar nepazystamiems jokiu budu neduociau,bet is savu rato tai ima kas tik nori biggrin.gif ,bet mano mazute labai rimta niekm nesisypso tik man wub.gif
Atsakyti
nepazystamiems neduodu, o draugams ir giminaiciams, jei tik nori 4u.gif
Atsakyti
as duodu pazystamiem thumbup.gif ja ant ranku visi laikydavo nuo gimimo wub.gif na bet dabar kai tik kas paima asaru pakalne tik drauge ir mano vyro mama gali ja nesioti ir ji lieka patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
o kam cia tiem nepazistamiems duot savo vaika? Aisku, kad tik pazistami- jei nori- "gauna". Ir musiske labai gerai jauciais! O dar jei salia ir mama mato, tai is viso prabuna ant ranku. Pastbejau, kad tamsiu zmoniu nemegsta ir laaaabai rimta tampa svetimoje aplinkoje.
Atsakyti
siaip neduodu laikyt bet pvz buvom poliklinikoj uzsimaniau i wc o kur kudiky det?daviau palaikyt registraturos sesutei ar gydytojai nezinau ir palaike kalbejo jos ten .patiko abiem.o pirmam gatvej sutiktam aisku neduodi gi laikyt
Atsakyti
Na, aš neduočiau savo vaiko netgi seneliams, bet negi visą gyvenimą taip ir slėpsi nuo visų...Jei vaikas pats nenori prisileisti kitų žmonių, tuomet suprantama, kad neduosiu, bet maniškis labai bendraujantis, tai neslepiu nuo pažįstamų ir artimų žmonių, o svetimi net nelenda.
Atsakyti
na o mes duodame tik artimiesiems bet draugams ne na nebent tie kurie patyre siuo dalyku o tie kurie dar neturi tai nesinori duoti smile.gif biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
duodu jei pati eina ax.gif
Atsakyti
pacioj pradzioj kai gime mano vaikas, as sulaukiau pagalbos is vyro mamos, nes kartu gyvenu, bet nenorejau visai tos pagalbos, mano manymu buvo kiek nuvertinus mane, tai jai vaika tikrai nenorejau duot net palaikyt, nezinau kodel, gal pavydejau gal is principo, sunku dabar pasakyt, o rodos yra senele vaiko. savo tevams galiu duot kiek tik nori palaikyt, tik nepatinka svetimiems zmonems, pvz mamos bendradarbes kokios ar seip pasaliniai zmones. tik iki siol negaliu suprasti savo brolienes veiksmu, ji mano vaiko isvis venge, nesnekino, net neziurejo i ta puse, patys yra be vaiku, o jau ir amzius yra savas. toks jausmas lyg pavydetu man jo...
Atsakyti
Pažįstamiems, draugams duodu
Atsakyti