Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

as savo vaiko niekam nepatikiu ir neleidziu niekam imti i rankas.isimtis tik mano sesei,mamai.uosviene buvo paemusi maze,bet greit atidave,nes suprato is mano zvilgsnio,kad nepageidauju,jog imtu ant ranku ax.gif
Atsakyti


Manau, teisingai, mamytes daro neleizdamos laikyti savo vaiku kities, ka gali zinoti, gal tas asmuo serga ar nenusiploves ranku. Pasigaus maziukas kokia liga...
Manau, aplinkiniai turi tai irgi suprasti. Mazi vaikai ne leles, kad zaisti...
Atsakyti
QUOTE(Kotik @ 2008 05 14, 19:19)
Duodu zmonems,kurie man patinka biggrin.gif  blush2.gif

drinks_cheers.gif bet ir tai neilgam ir labai jau akylai stebiu, nes labai gaila tongue.gif ir ne tik kad neduodu kitiems palaikyti, bet ir nerodau. Ner cia ko kiekvienam kaisiot nosi, kol mazei nera 3 men. Juk imunitetas dar tik formuojasi schmoll.gif
Atsakyti
Duodu tik draugams, o visai svetimiems tai neduočiau schmoll.gif Šeip visada situaciją prižiūriu doh.gif nors žmogum ir pasitikiu. Bet atsarga gėdos nedaro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(P15CEM @ 2008 05 18, 12:54)
Manau, teisingai, mamytes daro neleizdamos laikyti savo vaiku kities, ka gali zinoti, gal tas asmuo serga ar nenusiploves ranku. Pasigaus maziukas kokia liga...
Manau, aplinkiniai turi tai irgi suprasti. Mazi vaikai ne leles, kad zaisti...


Kas cia per liguisti poziuriai??? g.gif Nepykit,bet as jusu nesuprantu...Juk nekisat savo maziuku bet kuriam praeiviui gatveje ar parduotuveje,o jei bunat tarp draugu ar siaip kokiu nors pazistamu suejime negi gaila??? doh.gif
Papildyta:
QUOTE(bimkutele @ 2008 05 18, 10:20)
as savo vaiko niekam nepatikiu ir neleidziu niekam imti i rankas.isimtis tik mano sesei,mamai.uosviene buvo paemusi maze,bet greit atidave,nes suprato is mano zvilgsnio,kad nepageidauju,jog imtu ant ranku ax.gif


Absurdas kazkoks doh.gif
Atsakyti
Jei tik vaikutis nebijo,o kodėl gi ne g.gif
Atsakyti
As duosiu i rankas tik seimos nariams ir artimiems draugams, o kitiems nera reikalo smile.gif
Atsakyti
Kazkaip man cia labai savanaudiskai skamba. mano! niekam neduosiu vaiko! Nesakau, kad imt ir duot betkam, bet jei jau mociute palaikyt negali, tai ka as zinau. blink.gif Cia jau prasideda kazkoks santykiu aiskinimasis, nepatinka uosvene - negaus vaiko!!! doh.gif
Atsakyti
Pirma menesi as nelabai norejau,kad pas mus sveciai sniurais eitu,tai aplanke tik seneliai.Antra men.artimiausi draugai.Tai buvo tokiu ,kuriems as pati sakiau-imk,palaikyk, bet jie bijojo bigsmile.gif
Na o dabar artimiems draugams negaila,tegul pratinasi vaikas prie zmoniu.Beje,iki kokiu triju men.visus grieztai varydavau plauti ranku tongue.gif Nu o ka daryt,jei patys nesusipranta.
Atsakyti
lankomės tik pas pažįstamus ir patikimus žmones, dar kol nebijo svetimų duodu palaikyti ax.gif pirmoji dukra tai rėkdavo ir neidavo pas kitus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2008 05 20, 19:44)
Kazkaip man cia labai savanaudiskai skamba. mano! niekam neduosiu vaiko! Nesakau, kad imt ir duot betkam, bet jei jau mociute palaikyt negali, tai ka as zinau.  blink.gif Cia jau prasideda kazkoks santykiu aiskinimasis, nepatinka uosvene - negaus vaiko!!!  doh.gif


Sutinku,nu kazkoks cia liguistas kai kuriu mamu poziuris.Toks jausmas,kad mano vaikas tik mano nuosavybe ir nera ko ciupinti! Nu nesuprantu as jusu nors tu ka schmoll.gif Taigi vaikas ne daiktas ir ne kokia bananu deze,kad visi pultu mikrobais apeme ji ciupineti. Nezinau, mamkos, gal uzrasykit vaikui ant nugaros:'Eksponatas rankomis nelieciamas!',tai nors norinciu paimti neizeisit lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif Duodu jei pati eina biggrin.gif
Atsakyti