Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

aš taip pat duodu palaikyti tėvams, uošviams, bet, kad maniškis nelabai pripažįsta kitus, jam geriausiai pas mamą wub.gif ir šiaip, kai duodu kitiems palaikyti tai visada būnu šalia, nes, atrodo, kad ką nors ne taip padarys biggrin.gif
Atsakyti
Kai gime musu kudikis, tai tevelis pavydejo vaiko turbut netgi sau biggrin.gif jis neleisdavo ne pirstu prisiliesti svetimiems schmoll.gif dabar kai vaikutis jau paauges siek tiek atlaidziau ziurim i tai, tiesiog nemegstu kai svetimi zmones ima vaika ir puola ji buciuoti blink.gif
bet siaip esu pati labai pavydi, niekam nepalieku vaiko, nors ir uosviene ir vyro sesuo praso, as pasitikiu tik vyru ir savo seima. prie manes tegu dziaugiasi, bet palikineti nematau reikalo tongue.gif
Atsakyti
Man labai nepatinka kai mieste, autobuse ar dar kur nors viesoje vietoje kokia moteriskaite ar koks vaikas griebia ciupineti maziuke schmoll.gif . Gali ziureti, kalbinti, bet...as graziai paprasau svetimu zmoniu neimti vaikiuko ant ranku, nes niekad nezinai ka tas zmogus pries tai liete ir panasiai schmoll.gif Na saviems, kaip artimiausiems artimiesiems leidziu paimti maziuke ant ranku, ir pasidziaugti, nes gerai kad maziuke pratintusi ir prie kitu ranku, ne tik mamytes ar tevelio wub.gif . Bet tik ne svetimu nezinomu zmoniu schmoll.gif
Atsakyti
O as tai leidziu paiimti ant ranku mamos,artimiesiems.Dar drauges kartais paiima ant ranku.
Atsakyti
Duodam visiems palaikyti. Pasidalinam siuo savo dziaugsmeliu su visais. Gal todel jis greitai adaptuojasi naujoje aplinkoje ir su kitais zmonem. O ir palikt ji be problemu.
Atsakyti
svetimiems vaikelio neduodame, bet jei zmogu pazystame tai tikrai duodame, zinoma jei vaikas leidziasi. man atrodo kad niekas svetimiems neduoda nes juk turi zmogu pazinoti kad vaika patiketum. as manau kad kas neleidzia vaikui priprasti prie kitu zmoniu turi veliau problemu
Atsakyti
Brangios mamytės, nebijokit dėl savo mažiukų duokit palaikyt visiem artimiem žmonėm, pratinkit vaikiuką prie žmonių, nes paskui gali būt problemų, mūsų mazgius buvo kompanijos siela, visada visi iš eilės šnekindavo, o norintys ir panešiodavo, aišku žmogų perspėkit kas vaikiukui nepatinka ar kad nedarytų to kas jums nepatinka, bet šiaip nespauskit nieko vaikiukui neatsitiks ne cukrinukas nesutirps, be to žmonių nebijos, pažįstamų vaikas visada namie tupėjo uždarytas, mažai su kuo bendravo, stengdavosi kad kuo mažiau svečių būtų, tai dabar beveik metų laiko vaikas tik pratinasi prie svetimų žmonių, žiūri skersas baisu net pašnekit doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Varvara_ilgakasė @ 2008 04 10, 20:50)
Brangios mamytės, nebijokit dėl savo mažiukų duokit palaikyt visiem artimiem žmonėm, pratinkit vaikiuką prie žmonių, nes paskui gali būt problemų, mūsų mazgius buvo kompanijos siela, visada visi iš eilės šnekindavo, o norintys ir panešiodavo, aišku žmogų perspėkit kas vaikiukui nepatinka ar kad nedarytų to kas jums nepatinka, bet šiaip nespauskit nieko vaikiukui neatsitiks ne cukrinukas nesutirps, be to žmonių nebijos, pažįstamų vaikas visada namie tupėjo uždarytas, mažai su kuo bendravo, stengdavosi kad kuo mažiau svečių būtų, tai dabar beveik metų laiko vaikas tik pratinasi prie svetimų žmonių, žiūri skersas baisu net pašnekit  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Pritariu, bet dažniausiai vaikuciai patys renkasie pas ka eit, o pas ka ne. Jei jis nenori, tai nepriversi. mano dukros labai skirtingos. vyresnioji pati visus kalbindavo, o mazoji, taiprisiglaudzia prie manes ir viskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(berze @ 2008 04 10, 21:08)
Pritariu, bet dažniausiai vaikuciai patys renkasie pas ka eit, o pas ka ne. Jei jis nenori, tai nepriversi. mano dukros labai skirtingos. vyresnioji pati visus kalbindavo, o mazoji, taiprisiglaudzia prie manes ir viskas doh.gif


Visai mažuliukui tai dar visai vienodai kas jį paima, bet va nuo kokių 3-4 mėnėsių tai jau pradeda skersas žiūrėt ir atsirinkinėt kas jam tinka kas ne, mūsiškis eidavo pas visus išskyrus vieną dėdulę, bet vaikio nuojauta neapgavo pasirodo tas dėdė tikras parazitas buvo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
as gal ir norciau duot kam palaikyt,bet kad mazute pradeda verkt kai bandai kam nors ja duot,isterikuoja kaip nezinia kas,pripazista tik mamyte,o tevelio net nemate verysad.gif
Atsakyti
Duodam palaikyt tik artimiesiems, o svetimiems net minties nėra duot schmoll.gif kažkaip man tas ne prie širdies - kas ten žino, kuo serga ir ką čiupinėjo schmoll.gif
Atsakyti
svetimiem- tiem kurių nepražystam-ne, bet tokie ir neprašo smile.gif
Atsakyti