Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

labai svetimiems neduodu, o jie ir neprašo ax.gif O pažystamime, graugams ir giminėms tai prašom, tegu džiaugiasi mano mažiuku. O beto ir jam labai patinka kai yra nešiojams ir kalbinamas thumbup.gif
Atsakyti
visu pirma idomu butu suzinoti, ka zinutes autore turi omenyje -svetimas- smile.gif Draugam, giminem tai tikrai duodu ir net negalvoju..... tik kad mano mazoji, pati pasirenka pas ka ji nori pabuti ant ranku o pas ka ne smile.gif
Atsakyti
mane labai nervina, kai seneliai is vyro puses ta vaika visaip vadina mazybiskai, nesamoningai zodzius iskraipo, nu blyn vaika traumuoja uosviene, su savo nesamonem kazkokiom, neleidziu jai taip vadint o ji vistiek savo daro..gyvenam kartu su uosviais, tai kosmaras nerealus..gal ka patarsit kaip susitaikyt su ta mintim, kad jie seneliai, nors ir nemegstami....
Atsakyti
jei kalbant apie uosvius, nors as su jais ir negyvenu, bet niekad netyliu, jei kas man nepatinka. Ir tu sakyk tiesiai sveisiai ka galvoji. Pamatysi po kiek laiko atkreips demesi. Tiesiog nereikia nusileisti ir tiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! schmoll.gif
Atsakyti
Su uoviais atsargiai. Uz Tave anytai visada bus svarbesnis zmogus - jos sunus... Buk labai ismintinga. Nuosirdus pokalbis turetu pagelbeti. O siaip jau skirtingos kartos, skirtinga patirtis...Nieko keisto, kad jie kazka ne taip daro, o jiems atrodo, kad mes kazka ne taip darome. Norint isvengti tokiu rupesciu - reiketu gyventi atskirai! smile.gif
Atsakyti
Svetimiems neduodu, nors niekas dar neprase is svetimu. O draugams, giminems tai duodu. man malonu, kad nori palaikyt mano vaika. Suaugusiems jei nerupes mano vaikas, tai ir neims. O vat su vaikais tai atsargiai reikia. stengiuosi neduot ir nepalikt su jais. schmoll.gif
Atsakyti
As savo uosviu irgi labai nemegstu... doh.gif vaziuoti i svecius pas juos man reikia save nuteikineti visa savaite doh.gif o ir savo maziukes neduodu niekam iskyrus namiskius,nutariau ir uosviams neduoti i rankas,nes vos tik jie paima taip vaikas ir klykia blink.gif kam sresuoti mazyle,lai gerisi ja is tolo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Godute @ 2008 03 05, 14:15)
As savo uosviu irgi labai nemegstu... doh.gif vaziuoti i svecius pas juos man reikia save nuteikineti visa savaite doh.gif o ir savo maziukes neduodu niekam iskyrus namiskius,nutariau ir uosviams neduoti i rankas,nes vos tik jie paima taip vaikas ir klykia blink.gif kam sresuoti mazyle,lai gerisi ja is tolo mirksiukas.gif



teisingai mirksiukas.gif

o merginoms kurioms nelabai sekas su uosviais gerai sutarti galiu pasakyti,kad visada rekia mandagiai,ramiu tonu pasakyti kas nepatinka,tik nerekiant ir nepsichuojant lotuliukas.gif anksciau ar veliau iki ju dasikas ta informacija ka jiems norite perduoti,o beto jei isliksit rami,duodu 100% kad jus ir vyras palaikys,tada uosviai tures nusileisti.
as pati visokiu problemeliu turiu su anyta(su uosviu retai matomes,nes vyro tevai issiskyre).
PVZ:man labai nepatinka kai zmones lenda buciuotis-o ju gimine butent tokia doh.gif biggrin.gif tai as paemiau ir pasakiau:"Jokiu buciniu!",tai taikoma ir mano vaikui.as buvau kitaip auklejama,man tie sintetiniai pasibuciavimai susitikus nepatinka,man nereikia kazkokiu intymumu(neva taip isreiski savo meile doh.gif )erzina,atrodo,kad kazkas tycia lenda i mano asmenine erdve.va-susikaupiau ir pasakiau.nu ir nieko,anyta sirdies smugio negavo,nebuciuoja jo,vyro sesuo taip pat,(mano gimine ir taip to nedare),o pasirodo pasidziaugti vaiku galima ne tik bucinejantis ir kutinejantis lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, mano dukryte labiausiai nori buti tik su manimi. Pas mane sedi rami, zaidzia, dainuoja ir t.t. As del to labai dziaugiuosi, bet , patikekit, kartais taip norisi ramiai vienai pasedeti ir isgerti kavos ar telika tiesiog paziureti. Manau, kad nereikia specialiai neduoti vaiku palaikyti kitiem vien del to , kad jums nepatinka. Ateis laikas, kai noresit kam nors palikti ir iseiti valandziukai, bet vaikelis bus priprates tik prie jusu ir jums bus labai sunku ji palikti. Man taip gavosi savaime, nes tiesiog gyvenam vieni ir sveciu retai ateina...
Atsakyti
QUOTE(berze @ 2008 03 05, 16:49)
Na, mano dukryte labiausiai nori buti tik su manimi. Pas mane sedi rami, zaidzia, dainuoja ir t.t. As del to labai dziaugiuosi, bet , patikekit, kartais taip norisi ramiai vienai pasedeti ir isgerti kavos ar telika tiesiog paziureti. Manau, kad nereikia specialiai neduoti vaiku palaikyti kitiem vien del to , kad jums nepatinka. Ateis laikas, kai noresit kam nors palikti ir iseiti valandziukai, bet vaikelis bus priprates tik prie jusu ir jums bus labai sunku ji palikti. Man taip gavosi savaime, nes tiesiog gyvenam vieni ir sveciu retai ateina...

Pritariu thumbup.gif
Bet vis tiek nesinori savo vaiko palikti nelabai patinkančiam žmogui, nors tai ir "artima" giminė būtų, juo labiau, kai ne visai pasitiki verysad.gif . Tada ir išeiti neramu būna, ir galvoji nuolat, kaip sekasi blink.gif . Nelabai atsipalaiduosi ir pailsėsi unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(g-r-a @ 2008 03 05, 17:04)
Pritariu  thumbup.gif
Bet vis tiek nesinori savo vaiko palikti nelabai patinkančiam žmogui, nors tai ir "artima" giminė būtų, juo labiau, kai ne visai pasitiki  verysad.gif . Tada ir išeiti neramu būna, ir galvoji nuolat, kaip sekasi  blink.gif . Nelabai atsipalaiduosi ir pailsėsi unsure.gif .

Tokia jau musu - mamu dalia smile.gif
Atsakyti
Šiaip tai duodu leliu palaikyti ir kitiems, tik va lelius daugiausia nori būti pas mane biggrin.gif Pabūna pas kitus ir pradeda zysti...
Atsakyti