Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

Kai buvo mazadukryte,paimti galedavovisi,bet nuo 5men,viskas,vaikas tik pas mane ar pas vyra ramus buba tongue.gif Dabar jau metukai,nieka snegali paimti,nei seneliai,nei dedes,nei tetos.Isvysmano vaikui nepatinka,kai kiti ji liecia.Nez kodel taip g.gif
Atsakyti
Mes duodam savo pupa uoga palaikyti visiems kas tik papraso (draugams, saviems, pazistamiems..., o bele kam is gatves ne). 4u.gif
Atsakyti
4u.gif as pazystamiems visada duodu palaikyti, pasidziaugti mano mazyle... juk ir jai reikia pakeisti akirati, ne vien tik prie mamos ar tevelio buti... o po to uzaugs po mamos sijonu, bus tada blogai, dar zmoniu bijos...
Atsakyti
zinoma ,kad duodu palaikyti,bet tai giminaiciai,draugai,nematau nieko cia blogo,o ir vaikuciui i nauda kitu zmoniu demesys,pvz mano mergyte tai isvis bendraujanti,kai nuvaziuojam kur i svecius ar pas sese tai visad duodu,neduociau tai manau kvaile isvadintu biggrin.gif .O temos autorei,tai manau ateis toks laikas kai pati noresi ,kad kas pakalbintu ar dometusi tavo leliuku(turiu omeny savus zm.)
Atsakyti
Žinoma duodu, tik kai kurie turi ją pirmiau prisipratint, kad eitų ant rankų smile.gif
Atsakyti
visuomet duodu , tik is pradziu stebiu vaiko reakcija i zmogu, nes ne visu jis gali buti palaikomas, jei kas nepatinka tai tuoj tik lupyte patempia ir jau aisku pas ka iskart eina ,o kas tures dar pasipratint, zinoma kalbu tik apie artimus ir draugus , gatveje tikrai neduodu niekam palaikyt.
Atsakyti
dar kol labai nebijo svetimu zmoniu tai duodu saviems zmonems. juk manau turi pratintis bendrauti ir su kitais nors duodu nuo pat mazens biggrin.gif
Atsakyti
Žiūrint kas tie svetimi....
mama, patėvis, teta, anyta, brolis- nemanau, kad tai svetimi... O štai draugams nematau reikalo tampyti- iki kokių 4 mėnesiukų net nematau erikalo vaikelį rodyti... tačiau visko pasitaiko. jei kitos nebijo- tegul. mirksiukas.gif

O šiaip- kai suėjo 5 mėnesiukai nematau reikalo drausti. Ji pati atsirenka pas ką nori ant rankų būti pas ką nenori. mirksiukas.gif
Atsakyti
nematau nieko blogo jei vaika paima gimines ar draugai aisku nepazystamiem ner ko vaika duot.o mano mazylis jau keliu menesiu parodydavo kieno draugija ir rankos jam nepatinka biggrin.gif
Atsakyti
labai visoms aciu uz atsakymus 4u.gif dabar galiu pasakyti,kad mano nerimas praejo,matyt kadangi sunus mano pirmas vaikelis reagavai perjautriai ir tikrai kartais bijodavau duoti suneli palaikyti/pasidziaugti rolleyes.gif
dabar viskas apsiverte aukstyn kojos,sunui jau metukai ir pas ka nori pas ta pats ateina,zaidzia,uzsilipa ant keliu arba atvirksciai-verkia ir nesileidzia lieciamas-jei zmogaus nemegsta g.gif
stai ir issisprende mano bedos biggrin.gif
Atsakyti
Žinoma, pažystamiems ir artimiesiems, prašom jei tik norit imkit mano pupą ir džiaukitės thumbup.gif
Atsakyti
mielai duodu palaikyt, ji ypač mėgsta kabot jauniems nevedusiems vyrams ant rankų ir mirksėt gudriom akutėm smile.gif
juokinga, kai jie taip nezgrabnai laiko, bet labai stengiasi
Atsakyti