Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

duodu visiems...bet maziukas jau pats issirenka pas ka nori ant ranku but o pas ka ne... lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:13)
sveikos SM group.gif
norejau paklausti-ar duodat palaikyti savo mazyli giminems,artimiesiems,draugams ir pan?
mes su vyru tai - grieztai Ne.nematau jokio reikalo duoti savo brangenybe visiems tasyti,tuo labiau,kad nesuprantu,kam to reikia?! g.gif palaikyti leidziam tik seneliams.
galbut as per daug kategoriska?...neseniai labai smarkiai susipykau su vyro sese,kad nedaviau jai palaikyti savo mazylio.tai ji baisiai isizeide-Ka tu cia sau leidi?!Ka as tam vaikui ikasiu ar ka?ir t.t...tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti(tuo labiau,kad niekas manes nepalaike kol laukiausi(man 19m.) tik pora artimuju ir draugu...ir dabar niekas isskyrus mama nepadeda)sakiau:Kai turesi savo vaika galesi duoti visokiems diedams,troleibuse zmonems ir bobutems drebanciomis rankomis!
gal as ir per grieztai,bet man jau atsibodo,kad i mane kaip i motina rimtai neziurima mad.gif
patarkit mamytes unsure.gif


Zinok, skaiciau,ir galvojau - jei man artima gimine neduotu savo kudikio palaikyti,del to kad TAI JOS nuosavybe, tai turbut gyvenime nesnekeciau..
nepyk,bet tai nesamone..
as manau kad kaip tik gerai,vaikas svetimu nebijos..

aisku cia kiekvieno sava nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniuke* @ 2007 08 19, 11:54)
Zinok, skaiciau,ir galvojau - jei man artima gimine neduotu savo kudikio palaikyti,del to kad TAI JOS nuosavybe, tai turbut gyvenime nesnekeciau..
nepyk,bet tai nesamone..
as manau kad kaip tik gerai,vaikas svetimu nebijos..

aisku cia kiekvieno sava nuomone  ax.gif

As visiskai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš tai kai turėsiu antrą leliuką, tai tikrai neduosiu niekam, išskyrus senelius, bent iki pusės metų tai tikrai. unsure.gif
Nes su pirmu tai buvo istorija. Vyro pusseserė, su kuria labai retai matomės, paprašė palaikyti, o aš , daviau nieko blogo nepagalvojus palaikyti. Nes boba tai su dviem vaikais tada ji buvo, ne piemenė, galvojau, tikrai mokės laikyti. O mano vaikas buvo toks stambuolis, tada jam buvo 2 mėnesiukai, o svėrė 7 kg wub.gif Ir ji jį pasiėmė ant rankų , ir taip negrabiai, pusiau sėdomis stačią jį pasiėmė, o mano vaikas , nors jau galvytę nulaikė, bet nugaros raumenukai dar silpni buvo, ir taip jo raumenų tonusas pirmais mėnesiais kiek žemesnis buvo, nei turėtų. Ir ką, vaikas mano visas linktelėjo atgal, nes buvo stačiomis vaiką paėmus, galvytės neprilaikė. Ji vos vaikelio neišmetė, negrabi varna, nu negaliu, siutas ima prisiminus- aš surikau -" Laikyyyyk vaikąąąą," ir atėmiau aišku. Gerai , kad viskas dar laimingai pasibaigė, nes ir užmušti taip galėjo, juk ji tai stovėjo, būtų kritęs vaikas , tai nežinau, kaip būtų, sau neatkeisčiau niekada, a kam daviau. O ji atsiprašinėjo, " oi , nežinojau, kad jam dar tik 2 mėnesiai, maniau, kokie 5 mėn, kad toks didelis, už tai ir neprilaikiau galvos" Durna, dar pusseserė skaitosi.
Tai , mamos, atsargiau tikrai su tais palaikymais. Tai Jūsų turtas. Kiti ir iš šono pasigrožėti gali. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 10:13)
sveikos SM group.gif
norejau paklausti-ar duodat palaikyti savo mazyli giminems,artimiesiems,draugams ir pan?

Nėra kalbos, kad svetimiems neduoti, bet artimiausiems draugams ir giminaičiams (o pastaųjų tikrai nėra l. daug), jei jie to nori ir moka elgtis su vaikais, tikrai negaila. Na, tiesą pasakius, iš pat pradžių kirbėjo kažkoks kirminukas, kad buvo gaila kitiems duoti palaikyti, bet su laiku po truputį blėso. Juk turi vaikas priprasti prie kitų žmonių, kad nebijotų eiti į lauką ar parduotuvę, ar lankyti vaikų darželį... Manau pati mama turi jausti kam gali patikėti savo kūdikį, o kam ne...
Atsakyti
Kodėl gi neduoti palaikyti? g.gif Juk žmonės ne iš gatvės, bet artimieji, giminės... Paskui vaikas žmonių bijos doh.gif
Atsakyti
As nematau nieko blogo, kad kiti paima mano vaika
Atsakyti
QUOTE(Agniuke* @ 2007 08 19, 12:54)
Zinok, skaiciau,ir galvojau - jei man artima gimine neduotu savo kudikio palaikyti,del to kad TAI JOS nuosavybe, tai turbut gyvenime nesnekeciau..
nepyk,bet tai nesamone..
as manau kad kaip tik gerai,vaikas svetimu nebijos..

aisku cia kiekvieno sava nuomone  ax.gif


drinks_cheers.gif

kazkaip pagalvojau, kad tokius priekaistus paskui gali isgirsti pats vaikas:

as tave 9menesius nesiojau, saugojau, uzpakali ploviau, o tu nedekingas biggrin.gif
Atsakyti
as tai duodu palaikyt kartais net palieku trumpam pabuti nes saviems gi ne svetimiems duodi
Atsakyti
tik saviem, o kiekvienam paprasisuiam nematau reikalo dalint savo turto
Atsakyti
aisku palaikyt duodu: ir kiti pasidziaugia ir as pailsiu,
maniske tai pati atsirenka pas ka buti smile.gif pas vienus su mielu noru eina, o pas kitus ant ranku apsiverkia, tad tenka paimt smile.gif
Atsakyti
Sveikutes perskaiciau mamos pasisakyma ir pagalvojau, NU NIEKO SAU, bet paskui susimasciau, juk kiekviena mama labai saugoja savo mazili ar mazyle ir nuo kiek vienos mamos poziurio bei supratimo priklauso kaip augina savo leliu. As nieko blogo nematau, kad mamyte nenori duoti palaikyti savo vaiko kitam zmogui, tiesiog ji nenori. O kam duoti , jei ji pati paskui blogai jausis ir vaikuciui persiduos. Kaip sakoma kaip moki taip soki. Tai ir mes kaip norim kaip mokam kaip atrodo geriausia, taip ir auginam savo vaikucius. O plius, jei tos mamytes per nestuma nikas nepalaike, o kai tik gime vaikutis, tada visiems parupo, tai kokio velnio tada jie aplamai reikalingi. Be pigu, ateiti pasiziureti. o juk vargo mama, kuri paramos is aplinkiniu negavo. Tad as pritariu jai. Aisku as savo maze leidziu palaikyti kas nori, aisku ne svetimi smile.gif. Bet cia dar karteli pasikartosiu, kiekvienos mamos reikals.
Atsakyti