Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate svetimiems palaikyti vaiką?

sveikos SM group.gif
norejau paklausti-ar duodat palaikyti savo mazyli giminems,artimiesiems,draugams ir pan?
mes su vyru tai - grieztai Ne.nematau jokio reikalo duoti savo brangenybe visiems tasyti,tuo labiau,kad nesuprantu,kam to reikia?! g.gif palaikyti leidziam tik seneliams.
galbut as per daug kategoriska?...neseniai labai smarkiai susipykau su vyro sese,kad nedaviau jai palaikyti savo mazylio.tai ji baisiai isizeide-Ka tu cia sau leidi?!Ka as tam vaikui ikasiu ar ka?ir t.t...tada as jai pasakiau,kad as savo vaika saugojau 9men,nevalgiau ko negalima,nerukiau,negeriau,pilva glosciau,pas daktarus tampiausi,nesitusinau,stengiaus nepervargt ir t.t.dabar visa diena ji priziuriu,uzpakali plaunu,verkianti raminu ir.t.t.visaip ji saugojau/saugau ir dabar nezadu visiems jo dalinti(tuo labiau,kad niekas manes nepalaike kol laukiausi(man 19m.) tik pora artimuju ir draugu...ir dabar niekas isskyrus mama nepadeda)sakiau:Kai turesi savo vaika galesi duoti visokiems diedams,troleibuse zmonems ir bobutems drebanciomis rankomis!
gal as ir per grieztai,bet man jau atsibodo,kad i mane kaip i motina rimtai neziurima mad.gif
patarkit mamytes unsure.gif
Atsakyti
Žiūrint, kas tie svetimi. Pirmam pasitaikiusiam kad ir parduotuvėje, aišku, neduodu, bet gerai pažįstamų giminių, bendradarbių, draugų rankose ji mielai būna ir nematau čia aš jokio kriminalo. Man smagu, kad jai patinka, pabendrauja su kitais žmonėmis, nėra beviltiškas mamyčiukas.
O kas dėl dalinimosi ar nesidalinimo vaiku - čia, mano akimis, didžiausia mamos klaida. Vaikas nuo gimimo nebėra tavo nuosavybė, jis jau pasaulio žmogus ir nuo jo izoliuoti tikrai negalima. Paskui ir atsiranda problema - vaikeliui jau 30 metų, o mamytė dar paskui bėgioja, kaip nosį nusišluostyti reguliuoja ir marčias-žentus vaiko, kad nepasisavintų jos brangenybės. Visur turėtų būti saikas.
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2007 05 25, 11:24)
Žiūrint, kas tie svetimi. Pirmam pasitaikiusiam kad ir parduotuvėje, aišku, neduodu, bet gerai pažįstamų giminių, bendradarbių, draugų rankose ji mielai būna ir nematau čia aš jokio kriminalo. Man smagu, kad jai patinka, pabendrauja su kitais žmonėmis, nėra beviltiškas mamyčiukas.
O kas dėl dalinimosi ar nesidalinimo vaiku - čia, mano akimis, didžiausia mamos klaida. Vaikas nuo gimimo nebėra tavo nuosavybė, jis jau pasaulio žmogus ir nuo jo izoliuoti tikrai negalima. Paskui ir atsiranda problema - vaikeliui jau 30 metų, o mamytė dar paskui bėgioja, kaip nosį nusišluostyti reguliuoja ir marčias-žentus vaiko, kad nepasisavintų jos brangenybės. Visur turėtų būti saikas.


na,taip as sutinku,bet kol jis visai pipiras tai man tikrai bnaisu,kad neismestu verysad.gif cia jau aisku matyt mano fantazija... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif
nežinau kaip kitos mamos, bet mes kategogirškai NE nesakome, bet ir laikyti bet kam neduodame. Aišku seneliai palaiko kelias minutės kai atvažiuoja į svečius, mano brolis, vyro sesuo laikė, bet tik kartą, nelabai dar moka su mažyliais elgtis cool.gif O taip jei atvažiuoja kiti giminaičiai ar ateina aplankyti draugai, tai duodam palaikyti trumpam jei prašo, bet tik tiems kurie savo mažus vaikus turi, kurie tikrai moka elgtis su mažais vaikais, be to aš tada tuo metu esu tam pačiam kambayje ir niekur neišeinu. Nežinau ar teisingai darom, bet dukryė taip pratinosi prie kitų žmonių, nebijo jų, jai kaip tik įdomu apžiūri tą kuris laiko ją smile.gif Bet galiu pasakyti kad tai būna nedažnai labai daug svečių neturėjome, o seneliams pasidžiaugti visada norisi, tik kad mes nepratiname būti ilgai ant rankų, pasiimam ir seneliams duodam palaikyti bet neilgai, nes paskui mažylė nebenori gulėti, o reikia būti ištisai ant rankų doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Putlutė @ 2007 05 25, 11:26)
na,taip as sutinku,bet kol jis visai pipiras tai man tikrai bnaisu,kad neismestu verysad.gif cia jau aisku matyt mano fantazija... verysad.gif  verysad.gif

Tu taip nepergyvenk dėl savo mažylio mirksiukas.gif Aš irgi pirmą mėnesį galvojau niekam neduosiu, tegu iš toli žiūri, ir kad nemokės laikyti, bet kažkaip dabar praėjo tą baimė, tiesiog matau kad mažė gerai jaučiaisi kitose rankose, tada ir man ramu, be to jai reikia ne tik mamos, turi pripažinti ir senelius ir tetas ir dėdea, nes paskui tiesiog pačiai sunku bus su vaiku, kai bijos kiekvieno ir laikysis tik už tavo sijoną smile.gif
Atsakyti
Kol buvo visai mažutė tai duodavau ne visiems ir būdavau šalia, kad tik ko nenutiktų ax.gif dabar juokas ima iš tokios baimės lotuliukas.gif Mūsų mažoji mato nemažai žmonių ir labai noriai bendrauja, jai reikia kitų dėmesio ir aš tuo džiaugiuosi, kad nebijo kaip kiti ir išvydusi svetimą žmogų nepuola į ašaras schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(je_lenka @ 2007 05 25, 11:39)
Sveika  4u.gif
nežinau kaip kitos mamos, bet mes kategogirškai NE nesakome, bet ir laikyti bet kam neduodame. Aišku seneliai palaiko kelias minutės kai atvažiuoja į svečius, mano brolis, vyro sesuo laikė, bet tik kartą, nelabai dar moka su mažyliais elgtis  cool.gif  O taip jei atvažiuoja kiti giminaičiai ar ateina aplankyti draugai, tai duodam palaikyti trumpam jei prašo, bet tik tiems kurie savo mažus vaikus turi, kurie tikrai moka elgtis su mažais vaikais, be to aš tada tuo metu esu tam pačiam kambayje ir niekur neišeinu. Nežinau ar teisingai darom, bet dukryė taip pratinosi prie kitų žmonių, nebijo jų, jai kaip tik įdomu apžiūri tą kuris laiko ją  smile.gif  Bet galiu pasakyti kad tai būna nedažnai labai daug svečių neturėjome, o seneliams pasidžiaugti visada norisi, tik kad mes nepratiname būti ilgai ant rankų, pasiimam ir seneliams duodam palaikyti bet neilgai, nes paskui mažylė nebenori gulėti, o reikia būti ištisai ant rankų  doh.gif
Papildyta:

Tu taip nepergyvenk dėl savo mažylio  mirksiukas.gif  Aš irgi pirmą mėnesį galvojau niekam neduosiu, tegu iš toli žiūri, ir kad nemokės laikyti, bet kažkaip dabar praėjo tą baimė, tiesiog matau kad mažė gerai jaučiaisi kitose rankose, tada ir man ramu, be to jai reikia ne tik mamos, turi pripažinti ir senelius ir tetas ir dėdea, nes paskui tiesiog pačiai sunku bus su vaiku, kai bijos kiekvieno ir laikysis tik už tavo sijoną  smile.gif


as ta suprantu,bet vaikas dar mazas...man taip baisu,kad kokia ciocia jo neismestu:(davem vienai tetai palaikyti,tai vos neismete-ojojoi koks sunku....nu..siaubas!kaip issigandau:(
Atsakyti

aš tai leidžiu paimti seneliams, draugams ir kitiems, bet neilgai, kad nepaprastų blink.gif nepažįstamiems tai - ne. Aš tai manau, kad nereikia vaikų prisipratinti prie savęs, o tai bus mamyčiukas schmoll.gif ir bijos kiekvieno žmogaus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo little bear: 25 gegužės 2007 - 10:56
je_lenka del laikymo ant ranku,nepyk bet nesuprantu kam taip bijoti priglausti ant ranku vaika?tipo pripras prie silumos ir mamos sirdies duziu?jega visa tu atimi is vaiko...(na cia mano nuomone)...as saviski nesiojau glaudziau ir mylavau iki 6men poto jis nebenorejo(ismoko pats judeti ir jau 3men kaip nebereik jam musu ranku ir turiu pasakyti liudna,nes taip malonu glausti vaika prie saves,jausti jo rakyciu tvirta isikabinima wub.gif pripratinimas ant ranku didele nesamone,suorantu jei turi zmones uki tai reik viskuo pasirupinti,bet kai gyvenama bute,nieko juk per daug nereik daryti,nereik juk kasdiena viso buto plauti ar panasiai.



o del davimo kitiems ,nemata nieko blogo gerai kai vaikas nebijos zmoniu ir mama gales trumpam dingti.
Atsakyti
Aš tai kad ir norėčiau kam nors duoti palaikyti, bet mano pupa neeina. Iš kart predėda verkti, bijo visų. Gali buti tik pas mane ir pas vyrą ant rankų.Daugiau niekas negali paimti. Net nažinau ką daryti. Mes dažnai gulim ligoninėje, ten paima vaiką daryti procedurų (statyti kateterį pvz). Tai dėl to ir bijo visų, galvoja kad visi ją skriaus ir jai skaudės. Ir senelių bijo...Ką daryti???
Atsakyti
QUOTE(neringuša @ 2007 05 25, 11:52)
Mūsų mažoji mato nemažai žmonių ir labai noriai bendrauja, jai reikia kitų dėmesio ir aš tuo džiaugiuosi, kad nebijo kaip kiti ir išvydusi svetimą žmogų nepuola į ašaras  schmoll.gif

Lygiai tas pats su mūsiške ir man labai smagu - galiu bet kur ramiai išvažiuoti, su kuo noriu bendrauti, nes žinau, kad mano žmogutis nesukels skandalo viešoj vietoj. O ir per krikštynas neseniai ramiausiai prabuvo ant krikštamotės rankų, susidomėjusi stebėjo ceremoniją ir nė nepyptelėjo thumbup.gif , matėsi, kad žmogui nauja, keista, bet labai labai įdomu. O va bendraamžę krikštijo bendradarbė, tai pati ir laikė, nes ant kitų rankų klykė ir viskas

QUOTE(Reika @ 2007 05 25, 12:13)
pripratinimas ant ranku didele nesamone,suorantu jei turi zmones uki tai reik viskuo pasirupinti,bet kai gyvenama bute,nieko juk per daug nereik daryti,nereik juk kasdiena viso buto plauti ar panasiai.


Turiu aš šiokį tokį ūkį (daržų, bulvyčių), bet vis tiek ir panešioju, ir susitvarkau, ir dar remontu šiek tiek užsiimu. Tik noro reikia, o laiko jau atsiras. Bet tikra tiesa - žmogutis ropoja, paeina pasilaikydamas ir tų rankų vis mažiau reikia - dažniausiai tik ašarėlei nubraukti susimušus ar pavargus verysad.gif
Atsakyti
Na jau čia jūs manę ne taip supratot schmoll.gif arba aš nesuprantamai parašiau blush2.gif neturėjau omeny kad vaiko nenešioju nemyluoju schmoll.gif turėjau omeny kad stengiuos, kad vaikas nekabėtų ištisai ant rankų, kaip mums buvo pirmą mėnesį tiesiog verkia kai paguldai ar biški nukreipi dėmėsį į kitą vietą doh.gif dabar daug geriau ir vieną su karusele pažaidžia paguguoja, ir paguldai neverkia, o bendrauja, ankščiau tik ant rankų užmigdavo, o dabar paguldau į lovą atsigulu šalia ir užmiega thumbup.gif nors savo lovytei reikia dar pastangu kad užmigtų g.gif
Tai, kad nešioju aš dukrytė ir kartais net nesiprašo ji ant rankų, o man tiesiog malonu ją panešioti ir priglausti rolleyes.gif wub.gif
O gyvenu aš tarp kitko ne bute ax.gif o name, tai kad darbu iki ausų prie namų, nors ir daržo neturime bet remontuojamems, tvarkomems visą dieną doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo je_lenka: 25 gegužės 2007 - 12:28
Na pardej aisku niekam neduociau,bet draugams ir giminems kodelgi ne ax.gif Pas mus labai anksti draugai pradejo lankyti,tai ji jau pripratus,mielai eina.Tikrai nesutinku su nuomone,kad 9men.nesiojau, saugojau ir dabar ji mano.Vaikai tik atejo per mus bet jie nera musu nuosavybe 4u.gif
Atsakyti