Įkraunama...
Įkraunama...

Padidėjęs prakaitavimas

Nuo per didelio Vit D kiekio taip pat prakaituoja. Taip pat gėrė didelę dozę vit D gal tris savaites, pradėjo delnai drėkti dar labiau, tada sumažinau iki profilaktinės ir nebeprakaitavo. O rachito profilaktikai patikimiausiai veikia saulė, net jei atrodo, kad diena apsiniaukusi, bet jau skruostukai jautrūs šalčiui pasidarė. Čia tokia mūsų patirtis.
Tikrai nesiūlau mažinti Vit D dozės, jei įmanoma, pasidarykite tyrimus.
Atsakyti
o mano mazylio irgi pastoviai padukai dregni budavo, taciau pabandziau jam neauti vilnoniu kojiniu ir viskas tvarkoje. Gal jam tiesiog buvo per karsta ar siaip ta vilna nepatiko, net nezinau. Taciau be vilnoniu kojiniu nedregsta padukai, o ir nesalti rolleyes.gif
Atsakyti
Mums irgi buvo pradėję drėgti padukai- gydytojai padidinus vitamino D dozę viskas susitvarkė mirksiukas.gif Pasikonsultuok su pediatru, nes per didelės vitamino dozės irgi kenkia ax.gif
Atsakyti
gal duok ne vandenini o aliejini vitamina D
Atsakyti
Pas mus irgi tas pats buvo...prakaitavo rankytes ir padukai...kojinyciu nespedavau keisti doh.gif tai gyditoja liepe nusipirkti kapsule vitamino D ir puse sugirdyt leliui o kita puse paciai isgerti...ir to vitamino D uztenka pusei metu...musu prakaitavimai baigesi po keliu savaiciu,ir nereikia vitamino d duoti kiekviene diena biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mano sūnui 2,5 metų. Visiškai sveikas, ne pagal metus aukštas, stiprus ir išsivystęs, bet nuo pat kūdikystės turi problemą - drėgnas pėdutes. Kojos neprakaituoja tik tada, kai basas bėgioja, bet tada kojos šaltos pasidaro. Vasarą dar praktikuoju, bet žiemą per šaltas grindis be kojinių ir naminių tapkučių neleidžiu. Kadangi anksti pastebejau problema, niekada nepirkau avalynes guminiais padais, sintetiniu kojiniu, ar pan., taciau ir su nat odos bateliais kojite pasidaro slapia.
Klausiau pediatres - sake gert zuvu taukus. Geria jis juos nuo pat keliu men, jokiu rachitu net nekvepia.
Gal kuri turite ar turejote panasia problema?
Atsakyti
Labas 4u.gif

mano mazyliui beveik 6 men, taip pat turim problema su prakaituojanciom pedutem, bet mum itaria rachita, ateina masaziste i namus, geriam vit. D, nasiojam nat. vilnos kojinytes, bet pedutes visties prakaituoja, ziuresim kaip toliau bus, tikiuosi susitvarkys, kai daugiau ore bei saulutej busim
Atsakyti
Sveikutes, mamytes

Maniskei jau 4 metai bus, o musu pedutes vis dar prakaituoja. manyciau, kad viena is priezasciu gali buti paveldejimas. Mano tevo labai prakaituodavo kojos, mano, o dabar ir dukreles. Kad isvengti persalimu ziema, kai vedu i darzeli, tai pries ejima i lauka visada nuplaunu pedutes su vandeniu ir muilu, butinai svarios pedkelnes. Darziuke, pries vedant i laukuti aukletojos perauna sausomis. Taip ir gyvename. Prakaitavimas tai prasidejo nuo gimimo.
Atsakyti
nu bliamba....na nzn, mano lyg ir ne... galvojau kad galima ka nors profilaktiskai daryti, o cia problema visam gyvenimui doh.gif
Atsakyti
Mano mazylei 5 men. kojytes pastoviai prakaituotos doh.gif ir nebezinau ka daryt verysad.gif
Atsakyti
mano mazyles irgi prakaituoja kojukes, anksciau ir delniukai budavo visada slapi, bet dabar kai sliauzioja po kilima tai sausi, bet kojytes visada slapios ir dazniausiai saltos bigsmile.gif ka zinau, kolkas kazkokiu dideliu problemu tas mums nesukelia, ziuresim ateity, tiesa sakant gydytojams net neminejau, niekad nemaniau kad cia beda didele g.gif
Atsakyti
Tą pačią bėdelę ir mes turim- guldom trimetį tik su trumpikėmis, miega po plonyte vilnone antklode, bet vis viena užmigusį randu visą šlapią- ir galvytė, pagalvė, ir nugara su antklode. Tenka miegantį kelti ir bent apkeisti patalynės puses, antraip "baloje" miegotų doh.gif

Tas pats mums buvo ir pernai. Ir darželyje sakydavo, kad jis vienintelis po pietų miego atsikelia visas šlapias verysad.gif Bet rudeniop, atvėsus orams lyg ir problemėlė sumažėjo.. Dabar gi vėl viskas tas pats, tik gal netgi stipriau doh.gif
Atsakyti