Įkraunama...
Įkraunama...

Čičinsko kepsniai

QUOTE(Lusasita @ 2009 08 27, 22:47)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
tikrai taip. Jei dedat varske, kefyra, tai ceburekai ir gaunasi  doh.gif

As is tu tinginiu, kurios daro Tinginiu cicinskus su desrelemis( vaikai tokius labiau megsta) , bet tesla tik is virtu bulviu. Is vakaro issiverdi vakarienei daugiau bulviu, o kita diena likucius sunaudoji zemaiciu blynams arba cicinskams. mirksiukas.gif  Ir Virt reikia tik , o ne kept  mirksiukas.gif

pritariu! Tikri cicinskai tik is bulviu!ir verdami aliejuje
Atsakyti
ryt ar poryt planuoju gaminti,seniai dariau ir nebelabai pamenu..
farsa pries tai apkepat ar vyniojat zalia?

gal dar kokiu gudrybiu zinot smile.gif noriu,kad gerai gautusi.daryciau kiek daugiau,puse iskart kepsiu-puse uzsaldysiu mirksiukas.gif

beje, vadovavausi, kiek pamenu, siuo receptu , tik mesa visad prieskoniuoju pagal save smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etamo21: 08 vasario 2010 - 23:34
Na čičinsko užeigoje ben kai aš ten dirbau tai su verške ir rugpieniu darydavo šiuos kepsnius, buvo bandymu ir plikyta tešlą su bulvėmis maišyti, ir bulvinę, bet vistik darydavo varškė, rygpienis ir plikytos tešlos mišini. Aišku galima gaminti kaip kam skaniau.
Atsakyti
QUOTE(Brauna @ 2010 11 26, 14:37)
Na čičinsko užeigoje ben kai aš ten dirbau tai su verške ir rugpieniu darydavo šiuos kepsnius, buvo bandymu ir plikyta tešlą su bulvėmis maišyti, ir bulvinę, bet vistik darydavo varškė, rygpienis ir plikytos tešlos mišini. Aišku galima gaminti kaip kam skaniau.

SVeika brauna, gal būtų galima sužinoti kokiu receptu čičinsko užeigoje gamindavote kepsnius?

ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editiana @ 2011 03 03, 13:49)
SVeika brauna, gal būtų galima sužinoti kokiu receptu čičinsko užeigoje gamindavote kepsnius?

ačiū smile.gif

Oi recepto tai nepasakysiu, nes ne vireja dirbau, o ten dirbusios virejos jau senei kitur ir kontaktu neturiu. Kazkaip tada nebuvo aktualus man tie receptai tai ir neprsiau, o gaila. Ir maisto skonis skirdavosi, nemazai klientu taikydavo ateiti tik i musu pamaina, nors pagal receptura turetu but panasus skonis, bet kiekviena vireja kitaip pagamina.
Atsakyti
Kas cia per cicinskas is rugpienio ir varskes, nu totali nesamone. Normalus cicinskas tik is virtu bulviu teslos ir idaras zalias farsas. Verdami aliejuje, kazkada dejau po surio rieke ir paprikos skiltele, kol visa tai susuki terliones zinoma daug smile.gif Bet verta thumbup.gif
Atsakyti
100 metų nedariau, reiks šeimyną savaitgalį palepint. thumbup.gif
Atsakyti
kažkas klausė kaip svogūnus marinuot, tai pats paprasčiausias receptukas: svogūnus pjaustau pužžiedžiais, sumetu į gilesnę lėkštę ar dubenėlį, užbarstau truputį cukraus (maždaug puse arbat. šaukštelio) ir apšlakstau actu (3-5 valg. šaukštai), išgniaužau viską gerai ir praktiškai galima tiekt ant stalo smile.gif greita, paprasta ir skanu smile.gif
Atsakyti
is manes kulinare nekokia biggrin.gif noreciau pasigaminti cicinsku su desrelem, bet kefyro namie neturiu, ar imanoma kazkaip be jo apsieiti?
Atsakyti
Kazkada kai neturejau visu produktu , tai tesla dariau is namie turetu malsenos picos miltu, ir taip net ne viena karta esu dariusi, bet va tos tikrosios teslos dar neteko isbandyt, bet jauciu, kad reiks meginti. Tik man klausimas iskyla, daznai pas mane buna tokiu bajeriu, kai mesa viduje dar raudona. Tai tada pjaunu per puse ir dar metu I alieju pavirt, galiausiai rezultatas ne visada nudziugina, nors atrodo, kad luyg ir nestora ta mesos voleli padarau, tai nesuprantu kame cia reples
Atsakyti
QUOTE(kuziux @ 2012 02 05, 13:58)
kažkas klausė kaip svogūnus marinuot, tai pats paprasčiausias receptukas: svogūnus pjaustau pužžiedžiais, sumetu į gilesnę lėkštę ar dubenėlį, užbarstau truputį cukraus (maždaug puse arbat. šaukštelio) ir apšlakstau actu (3-5 valg. šaukštai), išgniaužau viską gerai ir praktiškai galima tiekt ant stalo smile.gif greita, paprasta ir skanu smile.gif



Aš ir panašiai darau, tik pas mane variantas, kad rankų teptis nereiktų - t.y. į stiklainį dedu pusžiedžiais pjaustytus svogūnus, truputį cukraus, truputį druskos, acto. Uždengiu dangtuku stiklainį ir ji purtau, purtau, purtau... smile.gif
Atsakyti