Įkraunama...
Įkraunama...

Čičinsko kepsniai

IR KAIP PATIKO
Atsakyti
QUOTE(kriziukas @ 2007 09 11, 15:04)
na aš irgi juos darau, kai netingiu, nes laiko užima daug... doh.gif

išverdu bulves, sugrūdu jas, įberiu druskytės, pora kiaušinių, trupučiuką krakmolo galima įdėti, ir po to miltai, kad tešlą galėtum iškočioti, bet žiūrėt reikia, kad ne per kieta būtų. iškočioju tokį blyną, supjaustau juostelėm, paimu faršo gabaliuką, na tokią kaip dešrelę suformuoju, ir apvynioju juostele bulvine. Kepu įkaitintame aliejuje, nors geriausiai išverda taukvirėj. Tada į pomidorų padažą pripjaustau šviežių svogūnų laiškų ir skanaus essen.gif man patinka, nors kalorijų ir daug, tačiau retkarčiais galima. ax.gif  šį receptą gavai iš vienos virėjos, ji beje, iš Panevėžio, nes tai tų kraštų patiekalas smile.gif


thumbup.gif As irgi visada cicinskus gaminu pagal si recepta ir tik uztikusi sia tema, suzinojau, kad galima daryti ir su varske, reiks pabandyti. Vis delto manau, kad originalus cicinskai daromi is bulviu, o ne varskes ax.gif . Dar mano patarimas butu naudoti jau isvirtas farso "desreles", nes kai as vyniodavau zalia farsa i tesla, man kazkodel nepkankamai iskepdavo (nors virdavau riebaluose ant mazos ugnies ir tesla graziai apskrusdavo). Visada garnyrui naudoju marinuotus svoguniukus ir sviezias darzoves biggrin.gif .
Atsakyti
Pas mus vienoj kavinukėj juos daro. Bet nežinojau kaip jie vadinas. Vyras baisiai išgyrė ir vežė jų ragaut. Tik kad kavinėje virti buvo prastame aliejuj, tai truputį jautėsi jo skonis. O kokie marinuoti svogūnai prie jų tiekiami? Ten su kažkokiom daržovėm patiekė.
Atsakyti
QUOTE(kriziukas @ 2007 09 11, 16:04)
na aš irgi juos darau, kai netingiu, nes laiko užima daug... doh.gif

išverdu bulves, sugrūdu jas, įberiu druskytės, pora kiaušinių, trupučiuką krakmolo galima įdėti, ir po to miltai, kad tešlą galėtum iškočioti, bet žiūrėt reikia, kad ne per kieta būtų. iškočioju tokį blyną, supjaustau juostelėm, paimu faršo gabaliuką, na tokią kaip dešrelę suformuoju, ir apvynioju juostele bulvine. Kepu įkaitintame aliejuje, nors geriausiai išverda taukvirėj. Tada į pomidorų padažą pripjaustau šviežių svogūnų laiškų ir skanaus essen.gif man patinka, nors kalorijų ir daug, tačiau retkarčiais galima. ax.gif  šį receptą gavai iš vienos virėjos, ji beje, iš Panevėžio, nes tai tų kraštų patiekalas smile.gif


as irgi taip pat gaminu mano seimynos skaniausias patiekalas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu ir sužadinot apetitą su tais kepsniais. Jaučiu, kad labai skanu thumbup.gif Būtinai pabandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų plačiau parašyti apie marinuotos svogūnus prie čičinsko kepsnių mirksiukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 02 23, 16:04)
Gal kas galėtų plačiau parašyti apie marinuotos svogūnus prie čičinsko kepsnių  mirksiukas.gif ?

atsidarai bonkute ir valgai su kepsniais jai taip patinka lotuliukas.gif
Atsakyti
va mano čičinskiukai 4u.gif
user posted image
dariau pagal sita receptuka tik varskes neturejau tai ir nedejau 4u.gif kefyro daugiau ipyliau rolleyes.gif
Atsakyti
Kokie grazuciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 02 23, 16:04)
Gal kas galėtų plačiau parašyti apie marinuotos svogūnus prie čičinsko kepsnių  mirksiukas.gif ?

vakar kaip tik dariau šiuos kepsnius ir svogūnus marinavau irgi (į indą pyliau dalelę acto, vandens, cukraus, druskytės ir pipriukų..)
Viskas skanu, tik man čeburėkus priminė ir kažkodėl kietoka tešla gavos... nežinau gal dar per plonai kočiojau... dariau pagal kažkurios SM maytės receptą (500g bulvių, kiaušinis 1v.š. krakmolo ir miltai...

kokio storumo tešla pas jus būna???? g.gif
Atsakyti
o as tesla darau is malsenos misinio picai,mano seimynele labai giria,gaunasi greitai ir skaniai ax.gif
ir siandien juos gaminsiu,seniai bevalgem ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nirce: 18 kovo 2009 - 14:32
QUOTE(lapute33 @ 2009 01 22, 11:07)
va mano čičinskiukai  4u.gif
user posted image
dariau pagal sita receptuka tik varskes neturejau tai ir nedejau  4u.gif  kefyro daugiau ipyliau  rolleyes.gif




aciu geras puslapiukas, nebuvau tokio atradusi smile.gif
Atsakyti