Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 6 dalis

o man tas pilkas golfiukas wub.gif
įdomu koks ten raštelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2007 10 16, 17:05)
Jėtau ggte koooooooooooks grožis thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif niu ir kode jis  JUODAS. verysad.gif Taip sunku viską įžiūrėti.....Kaži kaip tos klostės platėja???? g.gif Pagal tą modeliuką išeitų tik tie tarpeliai tarp pynių. g.gif O tau nesinori didesnio kluostotumo? g.gif Kaži ar aiškiai čia parašiau? g.gif aš tai norėčiau labaiu klostuotuoto, nebemoku parašyt, bet gal supratai g.gif ?Bet ir šitas NEREALUS. thumbup.gif MMMMMMMMMMMMMMMMM sukasi debesys......kaip noriu.


tai as tik juostas desiu panasiai tokias su pynem
o visi intarpai bus blogom akim tai ir gausis tas didesnis klostuotumas...
mano bus bordo spalvos
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangviva @ 2007 10 12, 08:13)



Gal kas gali patarti ar gal kas schemutę turi, kaip tuos užapvalintus kraštus daryti? 4u.gif Būčiau labai dėkinga...
Atsakyti
ggte sakai bordo thumbup.gif Hm, o kokį man čia pasirinkus g.gif Galvoju imsiu juodą g.gif
Bet kai tu ir rašei jaučiu ir aš taip pat darysiu.Noriu romantiško, klostuoto, plevenančio. ax.gif blush2.gif O apie kokius siūliukus tu galvoji?
Atsakyti
user posted image

Sitas simpatulka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2007 10 16, 19:39)
ggte sakai bordo  thumbup.gif  Hm, o kokį man čia pasirinkus g.gif Galvoju imsiu juodą g.gif
Bet kai tu ir rašei jaučiu ir aš taip pat darysiu.Noriu romantiško, klostuoto, plevenančio. ax.gif  blush2.gif O apie kokius siūliukus tu galvoji?


as turiu merinosu vilnos is josmatyt ir megsiu..plevenantis nesigaus, nes siuliukai sunkoki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2007 10 16, 15:03)
aha...  bigsmile.gif čia iš plonos moheros, reiktų panaršyti pas rusaites, gal ir raštą atrasčiau...

Turiu namie tokiam senam mezgimo rastu zurnaliuke labai panasu, kur kaip ir cia skylutes zigzagu issidesto, esu bandziusi ismegzti ant truputi storesniu siulu, tai nesunkiai mezgasi ir graziai atrodo. Jei bus poreikis, sakykit, galesiu bandyti perfotografuoti ir ideti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sirdelle @ 2007 10 16, 19:25)
user posted image

Sitas simpatulka thumbup.gif

Labai grazus thumbup.gif
Kaip tik dabar mezgu megtuka kiaurarasciu is nestoru truputi pukuotu siulu (berods angoros), tai niekaip 100 procentu nesugalvoju, kokio tiksliai priekio noriu smile.gif Tad aciu uz visokias idejas 4u.gif
Atsakyti
gal kas mezget sita ornamenta arba koki panasu? user posted image
user posted image
turiu schemute sito, bet pagal schema per daug sukryziavimu padaryta.. motyvas gaunas visai kitoks doh.gif puse megztuko numezgiau, o dabar su tuo rastu nei pirmyn, nei atgal.

aciu, jei kas pagelbes 4u.gif
Atsakyti
Prunskiene, pagal mane, tai toj schemoj, tu mazu sukryziavimu neturetu but.Nebandei taip pamegzt?
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 10 17, 10:01)
gal kas mezget sita ornamenta arba koki panasu? [img]turiu schemute sito, bet pagal schema per daug sukryziavimu padaryta.. motyvas gaunas visai kitoks doh.gif puse megztuko numezgiau, o dabar su tuo rastu nei pirmyn, nei atgal.

aciu, jei kas pagelbes  4u.gif

Pagal scemute ten per kazkaip per daug prikryziuota g.gif Juk cia ne taip ir sudetinga. Yra vidury mezginio 6 geru akiu stulpeliai: 1, 2, 3, 4, 5, 6:
user posted image
1. tai pirmiausia sukryziuok 3 ir 4 (kad kairysis butu ant virsaus);
2. tada pamezgi kazkiek ir sukryziuoji 2 ir 3 bei 4 ir 5 (kad desinysis butu ant virsaus);
3. tada vel pamezgi ir sukryziuoji 1 ir 2, 3 ir 4, 5 ir 6 (kad kairysis butu ant virsaus).
4. dar pamezgi ir sukryziuoji vel 2 ir 3 bei 4 ir 5 (kad desinys butu ant virsaus)
5. dar pamezgus galiausiai sukryziuoji 3 ir 4 (kad kairysis butu ant virsaus).
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2007 10 16, 15:53)
Gal kas gali patarti ar gal kas schemutę turi, kaip tuos užapvalintus kraštus daryti? 4u.gif  Būčiau labai dėkinga...


Niekas nepagelbės 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2007 10 16, 14:59)
wub.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif  super

mezgimas yra liga kaip ir SM  blush2.gif

ačiū 4u.gif

QUOTE(qqte @ 2007 10 16, 15:00)
Linjus labai grazus tavo megztukas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

ačiū 4u.gif

QUOTE(jurginėlis @ 2007 10 16, 15:01)
megztukas labai gražus, o svarbiausia, mėlynas wub.gif  wub.gif

ačiū 4u.gif

QUOTE(Renna @ 2007 10 16, 15:49)
Linjau, tavo megztukas pasakiškas  4u.gif

ačiū 4u.gif

QUOTE(prunskiene @ 2007 10 17, 11:01)

išbraukiau ko nereiktų megzti - gal aiškiau bus mirksiukas.gif bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti