Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 6 dalis

apie sitoki
QUOTE(1RUGILE @ 2007 10 16, 12:40)
Ačiū ggte už idėją.Dovanoju balionėlį 4u.gif Su tom pynėm tikrai klasiškai atrodytų. thumbup.gif  thumbup.gif Bet ar platinti ir geras ir blogas klostytes, ar tik pvz blogas? g.gif Aš galvoju lygiagrečiai ir blogas ir geras akis. g.gif Kaži ar tesingai galvoju? g.gif O kaip tu megstum?i blush2.gif Irgi pradėtum nuio viršaus? blush2.gif
Labai laukiu kada pradėsi. thumbup.gif Kelioms megzti bus žymiai linksmiau ir įdomiau. thumbup.gif


as masciau platinti bloguju akiu intarpus bet galvot emiau kad gal negerai gausis..o gal rimtai reik ir tas ir tas
as pabaigsiu megzti mamai sali, ir sau megztuka-tik rankoves beliko ir griebsiu sijona smile.gif 4u.gif

apie sitoki mastau
cia ne visia klostuotas bet zadu siek tiek keisti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 16 spalio 2007 - 11:47
Na norėjau pasirodyti... Man tai gyvai gražiau atrodo blush2.gif
Šis megztukas susideda iš maždaug 150 kvadračiukų - nėriau 2 mėn ax.gif maniau kad pabaigusi daugiau gyvenime nebenersiu, bet atvirkščiai bigsmile.gif brunette.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2007 10 16, 12:19)
Na norėjau pasirodyti... Man tai gyvai gražiau atrodo  blush2.gif
Šis megztukas susideda iš maždaug 150 kvadračiukų  - nėriau 2 mėn  ax.gif  maniau kad  pabaigusi daugiau gyvenime nebenersiu, bet atvirkščiai  bigsmile.gif  brunette.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image rolleyes.gif



wub.gif bigsmile.gif thumbup.gif super

mezgimas yra liga kaip ir SM blush2.gif
Atsakyti
Linjus labai grazus tavo megztukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
megztukas labai gražus, o svarbiausia, mėlynas wub.gif wub.gif
Atsakyti
ggte mirksiukas.gif pradėk greičiau bus labai smagu. mirksiukas.gif Šiaip ir aš pati tik apie siūliukus galvoju blush2.gif , reik tokių kad šilta būtų ir ne per stori kad būtų. g.gif Gerai būtų kad svoris jų būtų, nes tada jaučiu geresnis kritimas bus. g.gif
ggte mirksiukas.gif tu jau nepyk, bet man paveiksliuko tai nerodo schmoll.gif schmoll.gif blush2.gif O taaaaaaaaaaaaaaaip noriu pažiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2007 10 16, 16:04)
ggte mirksiukas.gif  pradėk greičiau bus labai smagu. mirksiukas.gif Šiaip ir aš pati tik apie siūliukus galvoju blush2.gif , reik tokių kad šilta būtų ir ne per stori kad būtų. g.gif Gerai būtų kad svoris jų būtų, nes tada jaučiu geresnis kritimas bus. g.gif 
ggte mirksiukas.gif tu jau nepyk, bet man paveiksliuko tai nerodo schmoll.gif  schmoll.gif   blush2.gif O taaaaaaaaaaaaaaaip noriu pažiūrėti.


hm meginsiu kitaip ideti
Papildyta:
va tas juodas sijonukas mane suzavejo user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 16 spalio 2007 - 14:12
Linjau, tavo megztukas pasakiškas 4u.gif

čia iš VS
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2007 10 16, 16:49)


nu va sito grazumelis tai nera zodziu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 10 16, 15:52)
nu va sito grazumelis tai nera zodziu  wub.gif



aha... bigsmile.gif čia iš plonos moheros, reiktų panaršyti pas rusaites, gal ir raštą atrasčiau...
Atsakyti
Jėtau ggte koooooooooooks grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif niu ir kode jis JUODAS. verysad.gif Taip sunku viską įžiūrėti.....Kaži kaip tos klostės platėja???? g.gif Pagal tą modeliuką išeitų tik tie tarpeliai tarp pynių. g.gif O tau nesinori didesnio kluostotumo? g.gif Kaži ar aiškiai čia parašiau? g.gif aš tai norėčiau labaiu klostuotuoto, nebemoku parašyt, bet gal supratai g.gif ?Bet ir šitas NEREALUS. thumbup.gif MMMMMMMMMMMMMMMMM sukasi debesys......kaip noriu.
Atsakyti
Sveikos, iki siol maniau, kad esu visai nebloga mezgeja, kol perziurejau jusu mezginius. Dabar matau, kad reikia kuklintis. Man iki jusu oi kaip toli. Linkejimai visoms auksarankems.
Atsakyti