Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 6 dalis

Mylia
Labai aciu, ir ka as be taves daryciau
Tokie grozei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sirdelle @ 2007 10 15, 13:24)
Mylia
Labai aciu, ir ka as be taves daryciau
Tokie grozei thumbup.gif

Nera uz ka 4u.gif esu senesnese temose radusi ir issisaugojusi, man tie surisami megztukai irgi labai grazus ir stilingi smile.gif
Atsakyti
kaip sitas patiko wub.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2007 10 11, 19:09)
kaip tai atrodo gal kokią schemutę turit?  g.gif  bigsmile.gif  nesu niekad to dariusi  ax.gif

Yra kažkurioj mezgimo knygoj pavyzdelių,kaip tą galima padaryti,tik nepamenu kurioj tiksliai.Jei domina,galiu pasižiūrėt ir parašyt.O principas tai toks,numezgi detalę:apykaklę,atvartus,juostelę,palieki akis nenuleistas,o "palaidas",tada su adata "ketliuoji".Aš praktiškai visas apykakles taip darau ax.gif Gal nemoku paaiškint bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 10 15, 09:12)
Sveikutes  4u.gif
Gal galetumet papasakoti, kaip padaryti va toki kakla (kad primezgant krasta stulpeliais jie taip "uzsilektu")  g.gif 

user posted image

Butu labai aciu smile.gif



Tokia apykle mezgant periodiskai nedamezgama iki paskutiniu akiu.
Na, pvz., yra 100 akiu, tai ismezgama koks 60, tada mezginys apsukamas ir mezgama 28, tada apsukama ir mezgama 30 ir taip primezgant kiekvienam gale po dvi akis, kol ismezgamos visos.

Bet siulau meginti, kol pavyks isskaiciuoti akis. Is pirmo karto, neigudus, gali nepavykt.
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 10 15, 13:25)
bigsmile.gif  įdomu koks šito raštelis  g.gif




Įdedu megztuko aprašymą
user posted image
Papildyta:

Gal dabar geriau matysis

user posted image
Atsakyti
o ar neturit to alyvinio nertinuko schemelės g.gif
man jis labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 10 15, 19:38)
o ar neturit to alyvinio nertinuko schemelės g.gif
man jis labai labai wub.gif

Nea, neturiu. Visas schemutes, kurias turiu, sudejau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės. 4u.gif Noriu paparašyti pagalbos blush2.gif gal kas turit megztų klostuotų sijonukų pavyzdėlių.Labai labai labai tokio noriu. blush2.gif Plyz. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2007 10 16, 09:52)
Sveikos mergaitės. 4u.gif Noriu paparašyti pagalbos blush2.gif gal kas turit megztų klostuotų sijonukų pavyzdėlių.Labai labai labai tokio noriu. blush2.gif Plyz. ax.gif


as taip mastau kad is galvos megzciau...jei paprastom klostem tiesiog nuo virsaus apvaliais virbalais gerom ir blogom akim pradet o paskui atitkamai pridedabnt akiu klostytes platinti
galima dar klostes kur gerom akim kokiom pynem papuosti
as toki su pynem po dabartiniu mezginiu jau esu sumasciuas laukia siulai eiles
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2007 10 15, 18:04)
Yra kažkurioj mezgimo knygoj pavyzdelių,kaip tą galima padaryti,tik nepamenu kurioj tiksliai.Jei domina,galiu pasižiūrėt ir parašyt.O principas tai toks,numezgi detalę:apykaklę,atvartus,juostelę,palieki akis nenuleistas,o "palaidas",tada su adata "ketliuoji".Aš praktiškai visas apykakles taip darau ax.gif Gal nemoku paaiškint bigsmile.gif

pažiūrėk jei nesunku mirksiukas.gif

QUOTE(Rife @ 2007 10 15, 20:30)
Įdedu megztuko aprašymą
user posted image
Papildyta:

Gal dabar geriau matysis

user posted image

labai jau mažas doh.gif
Atsakyti
Ačiū ggte už idėją.Dovanoju balionėlį 4u.gif Su tom pynėm tikrai klasiškai atrodytų. thumbup.gif thumbup.gif Bet ar platinti ir geras ir blogas klostytes, ar tik pvz blogas? g.gif Aš galvoju lygiagrečiai ir blogas ir geras akis. g.gif Kaži ar tesingai galvoju? g.gif O kaip tu megstum?i blush2.gif Irgi pradėtum nuio viršaus? blush2.gif
Labai laukiu kada pradėsi. thumbup.gif Kelioms megzti bus žymiai linksmiau ir įdomiau. thumbup.gif
Atsakyti