Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 6 dalis

QUOTE(Rife @ 2007 10 14, 17:14)
Schemos neturiu, čia sava kuryba.Jei kas norėtų megzti galiu tik aprašyti.

Nuostabi liemene 4u.gif Rife - net sunku parinkti tinkamus zodzius, bet mezginiai tokie kruopstus ir grazus, kad net paprasti darbai atrodo taip ispudingai, labai noreciau ir as taip sugebeti, dabar esu savamoksle praktikante biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 10 14, 17:14)
Schemos neturiu, čia sava kuryba.Jei kas norėtų megzti galiu tik aprašyti.



Arteja ziema,labai noreciau nusimegzti megztuka,tik noreciau ilgesnio modelio.Ka galetumete pasiulyti.Is anksto aciu.

Papildyta:
Rife perziurejau tavo darbelius ir labai patiko tas megztinukas toks kaip suknele prailgintas gan simpatiskai atrodo,o dabar tokios kaip suknutes labai madingos ant kelniu,gal galetum ka nors is tokio modeliuko. smile.gif smile.gif
Atsakyti
Rife,
labai tvarkingas mezginys, šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visoms.
Rytoj visoms atsakysiu ir įdėsiu pavyzdžių.
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 10 14, 14:23)
Noriu parodyti savo paskutinį darbą- liemenę iš pusvilnės siūlų.

Laaaaabai daili thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Rife
Labai simpatiska thumbup.gif
Atsakyti
Rife kaip visad wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Rife thumbup.gif daili ir grazi thumbup.gif
Atsakyti
Rife, tavo darbeliai nerealūs. 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif Gal gali atskleist paslaptį mirksiukas.gif mirksiukas.gif ?Kaip taip įmanoma dailiai visas akeles numegzti g.gif ?.Ar čia siūlai labai kokybiški, ar tai virbalai labai gerai pritaikyti g.gif ?Niekaip nesuprantu schmoll.gif schmoll.gif .Atrodo mezgu senai, nesu asė šiam dalykėlyje, niu bet man tos akelės ne taip dailai sugula schmoll.gif .Gal čia yra kokia tai paslaptis, Rife g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2007 10 15, 09:32)
Rife, tavo darbeliai nerealūs. 4u.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Gal gali atskleist paslaptį mirksiukas.gif  mirksiukas.gif ?Kaip taip įmanoma dailiai visas akeles numegzti g.gif ?.Ar čia siūlai labai kokybiški, ar tai virbalai labai gerai pritaikyti g.gif ?Niekaip nesuprantu schmoll.gif  schmoll.gif .Atrodo mezgu senai, nesu asė šiam dalykėlyje, niu bet man tos akelės ne taip dailai sugula schmoll.gif .Gal čia yra kokia tai paslaptis, Rife g.gif ?


va del lygumo ir man sitas pats klausimas kilo...
kaip ne rankom megzta butu smile.gif
Atsakyti
Rife, tu kaip visada tobula 4u.gif wub.gif Ir skonio, ir preciziškumo prasme wub.gif Esu tavo fanė mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Gal galetumet papasakoti, kaip padaryti va toki kakla (kad primezgant krasta stulpeliais jie taip "uzsilektu") g.gif

user posted image

Butu labai aciu smile.gif
Atsakyti