Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 6 dalis

Plyz mirksiukas.gif Help mirksiukas.gif Padėkit man tai, kuriai nelabai aiškiai shemutė matosi. blush2.gif Ar ten tas kostiumėlis nerais su 3 užmetimais pirmoje eilėje, antroje su vienu????? g.gif Padėkit, nelabai matosi. schmoll.gif O patinka juodai. thumbup.gif thumbup.gif Tiesa, čia jau viena mamytė klausė, bet noriu ir aš paklaust iš kokių siūlų nėrėt?
Atsakyti
Prisidedu prie pagyrų - super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2007 09 26, 12:07)
Labai puikus darbas. O iš kokių siūlų nėrei?


siūliukus naudojau tuos, kurie schemoje parašyti mirksiukas.gif

QUOTE(besyte @ 2007 09 26, 13:03)
Anakondaaz, grazus sedevras bigsmile.gif man labai labai spalva grazi bigsmile.gif  mirksiukas.gif

p.s. ar patogu po apacia daryt suknyte (posuknyte)? ar nesikele i virsu sijonas?tikiusi aiskiai paklausiau?


ten nuotraukoje tik pasijonis, o po švarkeliu paprasta bliuzelė. dėl pasijonio patogumo nežinau ax.gif , aš jo nesiuvau ir ne aš dėvėjau, bet skundų negirdėjau mirksiukas.gif

QUOTE(1RUGILE @ 2007 09 26, 13:16)
Plyz mirksiukas.gif Help mirksiukas.gif Padėkit man tai, kuriai nelabai aiškiai shemutė matosi. blush2.gif Ar ten tas kostiumėlis nerais su 3 užmetimais pirmoje eilėje, antroje su vienu????? g.gif Padėkit, nelabai matosi. schmoll.gif O patinka juodai. thumbup.gif  thumbup.gif Tiesa, čia jau viena mamytė klausė, bet noriu ir aš paklaust iš kokių siūlų nėrėt?


ten pirmoje eilutėje stulpeliai su vienu, o antroje - su dviem užmetimais. Gal būtų aiškiau, jei foto atsiūsčiau e-paštu jums? g.gif
O siūlus jau minėjau, naudojau aprašyme rekomenduotus, tik spalva pagal skonį mirksiukas.gif . Labai malonu nerti buvo tais siūliukais ax.gif


4u.gif dar kartelį ačiū visoms giriančioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2007 09 26, 13:28)
ten pirmoje eilutėje stulpeliai su vienu, o antroje - su dviem užmetimais. Gal būtų aiškiau, jei foto atsiūsčiau e-paštu jums?  g.gif


Darbelis išties įspūdingas thumbup.gif wub.gif
Bet norėjau ir aš dar pasitikslinti - ar tikrai pirmoje eilėje su vienu, o antroje - su dviem užmetimais??? Nes pagal nuotrauką tai atrodo atvirkščiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(bugytė @ 2007 09 26, 14:35)
Darbelis išties įspūdingas  thumbup.gif  wub.gif
Bet norėjau ir aš dar pasitikslinti - ar tikrai pirmoje eilėje su vienu, o antroje - su dviem užmetimais??? Nes pagal nuotrauką tai atrodo atvirkščiai  g.gif


aga blush2.gif , pirmoje su dviem, antroje su vienu blush2.gif , iš atminties rašiau, tai pirma eilute laikiau tą, kur su vienu užmetimu blush2.gif , soriux 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2007 09 26, 11:20)
o čia mano truputį anksčiau baigtas darbelis:



Jau pagyrų tėmelėj gyriau, bet ir čia nesusilaikau. Labai labai labai, dailu, dailu, dailu, miela, miela, miela, nepakartojama, nepakartojama, nepakartojama...................................... wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2007 09 26, 14:48)
aga  blush2.gif , pirmoje su dviem, antroje su vienu  blush2.gif , iš atminties rašiau, tai pirma eilute laikiau tą, kur su vienu užmetimu blush2.gif , soriux  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man va šitas labai įdomus pasirodė
user posted image
Atsakyti
Nepatingėjau nuskanuoti šios savaitės "Ji" žurnaliuko 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2007 09 30, 12:08)
Nepatingėjau nuskanuoti šios savaitės "Ji" žurnaliuko  4u.gif

user posted image

user posted image


ojoj
kazi dar pardavime yra ju?
kur jie buvo kai as kaip isprotejus ieskojau modeliuko savo angoros siulam melyniem...
lekiu ieskot zurnalo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 09 30, 14:02)
ojoj
kazi dar pardavime yra ju?
kur jie buvo kai as kaip isprotejus ieskojau modeliuko savo angoros siulam melyniem...
lekiu ieskot zurnalo  4u.gif

turėtu būti jis savaitinis bet faktiškai dar savaitė nesibaigė biggrin.gif
Atsakyti

Universalus sijonas-skraistė rudeniui iš mocheros siūlų


user posted image


user posted image
Atsakyti