Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 6 dalis

Gal galite padeti. Niekur neradau siu grozybių schemų, gal kas turite?
user posted imageuser posted image user posted image
Atsakyti
Daug modeliukųhttp://bestyaforever...u/vyazanie.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuviška mergaitė: 20 rugsėjo 2007 - 15:49
Atšalus orams bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2007 09 17, 10:46)
Ogi Savanorių prospekte ten yra labai čiotka siūlų parduotuvė, kažkur netoli padėvėtų drabužių didelės parduotuvės. Tai ten ir radau. Turkiški tokie. Spalvų daug visokių, ir plonesnių, ir storesnių buvo.



O kazin kur nors centre (ne tik kad Savanoriuose) - negalima tokiu siuliuku rasti uz tokia kaina?
Ir dar - ar tokiu siuliuku buna musu prekybos centruose?

Zhuvycia, nepaprastai grazus megstukas - su modeliu ish zurnalo - tai net nera ka lygint - super atrodo thumbup.gif
Gal gali pasakyti kokio storio tie siuliukai buvo ir kokio storio virbalais mezgei?
Atsakyti
o čia mano truputį anksčiau baigtas darbelis:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Vau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aš be žodžių, nes žodžių nėr thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai gražus kostiumėlis.Super.Rašau 100 balų.Labai dailiai nertas.O gal būtų galima raštelį ir truputį informacijos.Labai sudomino.Jaučiu langvai nerias, o kaip išplatinti sijoną, ar galėsit paaškint. mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
labai gražus kostiumėlis
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2007 09 26, 11:20)
o čia mano truputį anksčiau baigtas darbelis:

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kaip gražiai atrodo ir kaip tinka thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2007 09 26, 12:20)
o čia mano truputį anksčiau baigtas darbelis:


Superinis darbelis bigsmile.gif thumbup.gif . O kaip kruopsciai padarytas bigsmile.gif . Kazin kada as taip sugebesiu blush2.gif . Merginos,is kur pas jus tiek kantrybes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2007 09 26, 11:29)
O gal būtų galima raštelį ir truputį informacijos.Labai sudomino.Jaučiu langvai nerias, o kaip išplatinti sijoną, ar galėsit paaškint. mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


ogo kiek liaupsių blush2.gif
ačiū visoms giriančioms. Nėriau ne sau, ant manęs taip gražiai neatrodytų blush2.gif , pagal šią schemutę:

user posted image

tik sijoną ten aprašyme rašo platint
vienoje vietoje, o išplatintas jis dvejose,
tai ir aš platinau dvejose vietose, taip gražiau krenta jis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakondaaz: 26 rugsėjo 2007 - 11:02
Labai puikus darbas. O iš kokių siūlų nėrei?
Atsakyti
Anakondaaz, grazus sedevras bigsmile.gif man labai labai spalva grazi bigsmile.gif mirksiukas.gif

p.s. ar patogu po apacia daryt suknyte (posuknyte)? ar nesikele i virsu sijonas?tikiusi aiskiai paklausiau?
Atsakyti