Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 6 dalis

gražūs šedevrai
Atsakyti
Merginos man reikia jūsų pagalbos, Turiu nusimezgusi labai gražų megztinuką, tiksliau beveik nusimezgusi, jis turėjop būti su atlenkiama apykakle, pats megztinis tikrai gražiai gavosi, bet apykaklė " nestovi" ir kažkur mačiau megztinį megztą virbalais, o apykaklę vašeliu retu raštu atrodė įspūdingai, gal turit kuri savo lobyne kažką tokio, su paaiškinimu kaip nerti, nes megztinį mezgiau pagal Otto kataloge pamatytą foto. Būsiu dėkinga.
Atsakyti
gali neatsilenkti del to kad per trumpai numegsta. arba gali pradzia megzti, kur prie megztuko tankiau o antra puse reciau. Gali keisti virbalu stori arba rasta.
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2007 09 09, 21:13)
Kodėl be schemų mastau.gif jos gi yra, tik reikia parsisiųsti wub.gif


Sveikos mezgėjos

ir aš norėčiau prie jūsų prisijungti 4u.gif
Man tai labai graži suknytė ten yra, pilka tokia. Bet yra tik schemutė, o raštelio nėra, nu bent aš nematau. Gal kas suprantat, koks ten raštelis? g.gif Būčiau dėkinga... tongue.gif
Čia aš apie šitą nurodą kalbu : http://www.knittingi...er-patterns.php
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skrebutis: 14 rugsėjo 2007 - 19:24
QUOTE(skrebutis @ 2007 09 14, 21:23)
Sveikos mezgėjos

ir aš norėčiau prie jūsų prisijungti  4u.gif
Man tai labai graži suknytė ten yra, pilka tokia. Bet yra tik schemutė, o raštelio nėra, nu bent aš nematau. Gal kas suprantat, koks ten raštelis? g.gif  Būčiau dėkinga... tongue.gif
Čia aš apie šitą nurodą kalbu : http://www.knittingi...er-patterns.php

ten yra tokia nuoroda
download PDF
ja paspaudus gali parsisiusti aprasyma
Atsakyti
Jau seniai čia bebuvau, bet laiko veltui neleidau, štai originalas, iš kurio mezgiau (tas dešinysis)

user posted image

O čia mano darbelis (tik nežiūrėkite į apatinius naminius drabužius blush2.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2007 09 15, 16:56)
Jau seniai čia bebuvau, bet laiko veltui neleidau, štai originalas, iš kurio mezgiau (tas dešinysis)

user posted image

O čia mano darbelis (tik nežiūrėkite į apatinius naminius drabužius  blush2.gif  )

user posted image

Labai gražus megztukas, ir darbas kruopštus ir modeliukas geras, spalva - taip pat. O siūliukai - medvilnė?

Atsakyti
QUOTE(tetulė @ 2007 09 15, 17:06)
Labai gražus megztukas, ir darbas kruopštus ir modeliukas geras,  spalva - taip pat. O siūliukai - medvilnė?


Ačiū už pagyrimą, taip medvilnė, labai puikiai laiko formą ir raštas gerai matosi, o ir pigūs - 5 Lt 100 g., užteko 400 g.
Atsakyti
Šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif kur kas gražiau nei žurnale thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2007 09 15, 15:56)
Jau seniai čia bebuvau, bet laiko veltui neleidau, štai originalas, iš kurio mezgiau (tas dešinysis)



O gal schemutes su aprašymais gali atsiųsti abiejų megztinukų. Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
zhuvycia, labai dailus ir grazus darbelis! puikiai atrodo wink.gif splavyte irgi labai silta 4u.gif
Atsakyti
o kur tokių pigių medvilninių siūliukų radai?
Atsakyti