Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 6 dalis

Nors manau,kad nieko orginalaus nepasakysiu, bet tylet irgi neišeina, kai matai Rifes darbus. Tikrai ,kaip kažkuri minėjo išbaigti,suderinti,skoningi,kažkokie su pradžia su pabaiga,su forma ir su turiniu:)) Aš džiaugiuosi tavo kūrybiškumu,stiliaus ir skonio pajautimu ir tuom ,kad nenuilsti ir kuri.Bravo:))) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2007 08 29, 17:14)
Nors manau,kad nieko orginalaus nepasakysiu, bet tylet irgi neišeina, kai matai Rifes darbus. Tikrai ,kaip kažkuri minėjo išbaigti,suderinti,skoningi,kažkokie su pradžia su pabaiga,su forma ir su turiniu:)) Aš džiaugiuosi tavo kūrybiškumu,stiliaus ir skonio pajautimu ir tuom ,kad nenuilsti ir kuri.Bravo:))) thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Labai labai ačiū už tokius pagyrimus.
Atsakyti
Dar vienas mano šiandien baigtas darbas rugsėjo 1 šventei



user posted image
Atsakyti
Rife labai grazus sijoniukas ir spalbyte labai skani wub.gif reiks ir man pagalvot apie toki mirksiukas.gif
Atsakyti
WAUUUUU wub.gif
Atsakyti
Rife - labai grazus sijonukas, ir is vis - tavo visi darbai fantastiski, na ir sugebejimai thumbup.gif
Atsakyti
Rife- pasikartosiu, TAVO DARBAI PASAKIŠKI.
Atsakyti
kad aš taip mokėčiau blush2.gif blush2.gif labai labai gražu....o spalva tiesiog nuostabi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Rife, aplodismetai thumbup.gif Sijonas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 08 29, 18:34)
Dar vienas mano šiandien baigtas darbas rugsėjo 1 šventei

pasakiškas sijonukas mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Rife, nuostabu thumbup.gif
man graziausia tai gelyciu ismezgimo technika. nors atrodo ir labai paprastai, bet deje man tai nesigavo 4u.gif
super darbelis, ispudinga bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyrimus, stengsiuos ir toliau nenuvilti.
Atsakyti