Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 6 dalis

Labai gaila, bet čia tik idėja verysad.gif . Pati norėčiau iškarpą kur nors rasti.
Atsakyti
Sveikos
Šiandien visur giriuosi savo darbeliais ax.gif Tai nusprendžiau parodyti prieš kelis metus baigtu megztinuku. Tik šiek tiek platokas išėjo.

user posted image

O antrasis tai labai ilgai gulėjo spintoj jau paruoštas susiuvimui, bet vis rankos nekilo. Labai nemėgstu susiuvinėt, o dar kai rankovės nertos iš gabaliukų... doh.gif

user posted image

O šitas švarkas, tai mamos megztas. Priprašiau, kad numegztu. Deja shemos nebus, nes megzdama kūrė biggrin.gif Bet man labai patinkantis megztinis - švarkas

user posted image



Atsakyti
QUOTE(raganiukshte @ 2007 08 08, 13:07)
Sveikos
Šiandien visur giriuosi savo darbeliais  ax.gif  Tai nusprendžiau parodyti prieš kelis metus baigtu megztinuku. Tik šiek tiek platokas išėjo.

user posted image

O antrasis tai labai ilgai gulėjo spintoj jau paruoštas susiuvimui, bet vis rankos nekilo. Labai nemėgstu susiuvinėt, o dar kai rankovės nertos iš gabaliukų...  doh.gif

user posted image

O šitas švarkas, tai mamos megztas. Priprašiau, kad numegztu. Deja shemos nebus, nes megzdama kūrė  biggrin.gif Bet man labai patinkantis megztinis - švarkas

user posted image


Visi trys labai gražūs, bet labiausiai patiko pirmasis, baltas.
Atsakyti
Galite modeliukų ir idėjų rasti čia:

http://www.grignasco.../benissimo.html
Papildyta:
Taip pat čia:

http://shop.nordstro...n=KeywordSearch
Atsakyti
nemažai mot. modeliukų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuviška mergaitė: 14 rugpjūčio 2007 - 15:52
Gal galite kuri nors paaiškinti man žaliai, ant ko braižytis iškarpą mezginiui - kaip tiksliai nubraižyti, jei popierius ne milimetrinis. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zhemuoge @ 2007 08 16, 10:25)
Gal galite kuri nors paaiškinti man žaliai, ant ko braižytis iškarpą mezginiui - kaip tiksliai nubraižyti, jei popierius ne milimetrinis. Ačiū  4u.gif


Aš iškarpos niekada nedarau. schmoll.gif Megztiniui pasimatuoju pagrindinius matavimus - klubų apimtį, liemens apimtį, nugaros ilgį, rankovės ilgį, peties plotį, kaklo plotį. Pasidarau grynai schematinį brėžinuką su pažymėtais matmenimis ir viskas rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai irgi nedarau iškarpų, bet neriant airišku būdu be iškarpos neišsiversi.

Nusiperkat Burdos žurnalą. susirandat panašaus fasono bliuzelę ir išsikerpat iškarpą.Vėliau pagal tą iškarpą iš nereikalingos kokios medžiagos pasisiuvat ir žiūrit ar tinka, ką reikia pataisot. Turėsit iškarpą.
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 08 16, 12:35)
Aš tai irgi nedarau iškarpų, bet neriant airišku būdu be iškarpos neišsiversi.

Nusiperkat Burdos žurnalą. susirandat panašaus fasono bliuzelę ir išsikerpat iškarpą.Vėliau pagal tą iškarpą iš nereikalingos kokios medžiagos pasisiuvat ir žiūrit ar tinka, ką reikia pataisot. Turėsit iškarpą.


jooo. su airiškais be iškarpos tai niekaip... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2007 02 28, 17:57)


Noriu nusimegzti tokį megztuką. Tik niekaip neišsiaiškinu schemos, gal kas galite pagelbėti? Juosmenį suprantu kaip daryti, o toliau labai sudėtingai paaiškinta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 08 16, 13:35)
Aš tai irgi nedarau iškarpų, bet neriant airišku būdu be iškarpos neišsiversi.

Nusiperkat Burdos žurnalą. susirandat panašaus fasono bliuzelę ir išsikerpat iškarpą.Vėliau pagal tą iškarpą iš nereikalingos kokios medžiagos pasisiuvat ir žiūrit ar tinka, ką reikia pataisot. Turėsit iškarpą.


va uztat as ir nedristu dar aisrisku neriniu pradet
nes su siuvimu man nekas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 08 16, 19:30)
va uztat as ir nedristu dar aisrisku neriniu pradet
nes su siuvimu man nekas  blush2.gif


siūti čia nereikia su rankom sudaigstai ir pasimatuoji, kai reikia ištrauki siūlą pasididini arba pasiaurini.
Atsakyti