Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 6 dalis

QUOTE(dontstop @ 2007 07 11, 11:41)
Mamos, gal turit minčių, kaip mezgamas šitas megztinis?
foto


na nugara tai normaliai pagal raštą mezgama, o priekinės dalys su apvalėjimu (uždedama nedaug akių, o paskui vis pridedama kiekvienoj eilėj po kelias. kai jau suapvalėja, mezgama tiesiai). o paskui manau, kad surinktos akys ir primegzta stulpeliais tas "atlapas" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2007 07 11, 13:23)
na nugara tai normaliai pagal raštą mezgama, o priekinės dalys su apvalėjimu (uždedama nedaug akių, o paskui vis pridedama kiekvienoj eilėj po kelias. kai jau suapvalėja, mezgama tiesiai). o paskui manau, kad surinktos akys ir primegzta stulpeliais tas "atlapas"  mirksiukas.gif


Ačiū, Mexxica 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 07 11, 13:32)
Ačiū, Mexxica  4u.gif


nėr už ką bigsmile.gif cool.gif
Atsakyti
Labutis visoms! Noriu jums parodyti paskutini savo darbeli user posted image
Vargau, neriau, bet labai abejoju ar kada teks ji apsivilkti lotuliukas.gif
Ir tar viena bliuzele user posted image
Ta tai jau nesioju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusiukas: 12 liepos 2007 - 12:06
Labai grazu wub.gif
Atsakyti
Dusiuk, labai gražios bliuzelės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2007 07 12, 13:00)
Labutis visoms!  Noriu jums parodyti paskutini savo darbeli user posted image
Vargau, neriau, bet labai abejoju ar kada teks ji apsivilkti  lotuliukas.gif

aš ir tokią pačią tik ką baigiau biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Gražios palaidinukės 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Dusiukas šaunuolė
Atsakyti
Noriu parodyti ir aš savo pirmą didelį vašeliu nertą darbelį.Servetėlių esu daug nunėrusi, bet tai smulkmė.Rifės darbais džiaugdamasi, ir aš pavasarį pradėjau nerti bliuskutę, bet ji man sunkiai nėrėsi doh.gif ,tad ruošiaus ją 2 metus nert(gal pamenat gyriausi, kad baigsiu po dviejų metų).Bet nieko, įsivažiavau,per pusantro mėnesio nunėriau.Labai jau ji man patiko, tai jau gerokai panešiojau ax.gif Nupaveiksluot tik dabar teišėjo blush2.gif
http://public.fotki....as/foto504.html
Atsakyti
QUOTE(juros banga @ 2007 07 14, 18:16)
Noriu parodyti ir aš savo pirmą didelį vašeliu nertą darbelį.Servetėlių esu daug nunėrusi, bet tai smulkmė.Rifės darbais džiaugdamasi, ir aš pavasarį pradėjau nerti bliuskutę, bet ji man sunkiai nėrėsi doh.gif ,tad ruošiaus ją 2 metus nert(gal pamenat gyriausi, kad baigsiu po dviejų metų).Bet nieko, įsivažiavau,per pusantro mėnesio nunėriau.Labai jau ji man patiko, tai jau gerokai panešiojau ax.gif Nupaveiksluot tik dabar teišėjo blush2.gif
http://public.fotki....as/foto504.html

Tiesiog puiku! thumbup.gif Ir spalvyte wub.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinote, kaip padaryti tokį pončą?
user posted image

Ar geriau megzti du stačiakampius, ir juos susiūti, ar pradėti megzti nuo kaklo vis pridedant akių?
Atsakyti