Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 6 dalis

QUOTE(Monique @ 2007 06 20, 15:17)
O tą baltą palaidinukę nėriau daugiau kaip prieš 10 metų, pačiai buvo keista ją apsirengti  mirksiukas.gif

blink.gif nieko sau blink.gif
man ji labiausiai ir įstrigo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 06 20, 14:17)
Labai ačiū visoms už pagyrimus  aciuks.gif , nesijaučiu to verta, bet vistiek smagu  blush2.gif . Ten pat yra ir rašto schema, jei kam įdomu. Vaizdą iš nugaros pasistengsiu truputį vėliau įdėti, nors nieko ten ypatingo...
O tą baltą palaidinukę nėriau daugiau kaip prieš 10 metų, pačiai buvo keista ją apsirengti  mirksiukas.gif


Nu labai jau thumbup.gif
O ir po 10 metu tokia gera figura...... blink.gif
Atsakyti
sveikutes merginos 4u.gif
turiu jusu viena prasymeli,pradejau megzti megztuka su vaseliu ir sugalvojau kad noreci nusimegzti toki kur susikeicia ir sone susirisa priekone dalis,nu nezinau ar suprantamai paaiskinau blush2.gif tai va nezinau kaip cia reikia padaryti,gal kas turi tokia schemute blush2.gif labai prasau padekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bugytė @ 2007 06 20, 09:46)
O jeigu pabandytum nuotraukas sumažinti?  g.gif


Nesiseka man su tom nuotraukom. Įdedu geriau nuorodas
http://public.fotki....s/p6191309.html
http://public.fotki....s/p6191312.html
Atsakyti
Gal turit bolero schemu niekur nerandu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrutia @ 2007 06 21, 16:00)


Grazu!!! smile.gif Dailiai atlikta.. 4u.gif Padirbet teko is peties tikriausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrutia @ 2007 06 21, 16:00)
Nesiseka man su tom nuotraukom. Įdedu geriau nuorodas



man tas geltonas kostiumelis - tai super gražus thumbup.gif
gal galėtum schemutę ax.gif
Atsakyti
Seniai aš jį nėriau, schema ir raštas buvo šitam forume. Paieškosiu.
Atsakyti
QUOTE(tyma @ 2007 06 21, 20:02)
Gal turit bolero schemu niekur nerandu. verysad.gif

Paieskok temoje Trumpi megztukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrutia @ 2007 06 21, 15:00)

Na... ir sijonas ir kostiumėlis - labai gražiai kruopščiai numegzti. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, gal zinote kokiu modeliuku ar puslapu kur drabuzeliai megsti nestukems butu? labai ieskau, noriu kazka nusimegsti ziemai, tik nerandu...
Atsakyti
QUOTE(Henrietaa @ 2007 06 22, 13:46)
Mergaites, gal zinote kokiu modeliuku ar puslapu kur drabuzeliai megsti nestukems butu? labai ieskau, noriu kazka nusimegsti ziemai, tik nerandu...

hmmm... kažkodėl esu įsitikinusi, kad kažkada mačiau netgi atskirą temą mastau.gif o gal klystu... g.gif pabandysiu paieškoti mirksiukas.gif
Papildyta:
Siūlau užsukti į temą "Suknelės", ten tikrai rasi suknučių ar sarafanų, kurie tinka nėštukėms mirksiukas.gif
Atsakyti