Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

Man rodos kad daugelyje darželių yra tas pats. O čia spalvas tai sutirštino, kad sausainius skaičiuoja, nu netikiu, pati mačiau kad atneša visą bliūdą tų sausainių ir valgo vaikai, kiek mano mažių pavaišindavo, kai ateidavom sesės pasiimti. Dukros net paklausiau žiūrėdama ar obuolius per pusę pjaudavo sako ne (mes dabar kitą darželį lankom). Aš tai vis paskaitydavau meniu, paklausdavau (ir dabar klausiu) ką valgėt, jei ko nepamena, kalusiu ar buvo tas ar tas. Manau, kad perdėta viskas buvo g.gif
Papildyta:
QUOTE(vilminė @ 2007 03 21, 20:12)
Beto vaikų sąskaita pavalgo ir auklėtojos,ir auklytės ir auklėtojų asistentės....Va taip brangieji,.kiek mes jauni tėvai turim liaudies išmaitint.... karsta.gif  fool.gif

Na tik nereikia perdėti. Kaip tai auklėtojai pavalgyt, jei ji turi su vaikais būt, visiškai logiška, kad jas maitina darželyje, tiek auklėtojas, tiek auklytes
Atsakyti
Gerai jei jos išsineša tarkim perteklių - padaro vaikams kiek priklauso, bet dar lieka, tai tada tegul nešasi, čia jau jų sąžinės reikalas. bet jei mažina vaikų porcijas tai jau viršūnė doh.gif aišku jos nesigilina.
Atsakyti
QUOTE(vitta @ 2007 03 21, 21:13)
Man rodos kad daugelyje darželių yra tas pats. O čia spalvas tai sutirštino, kad sausainius skaičiuoja, nu netikiu, pati mačiau kad atneša visą bliūdą tų sausainių ir valgo vaikai, kiek mano mažių pavaišindavo, kai ateidavom sesės pasiimti. Dukros net paklausiau žiūrėdama ar obuolius per pusę pjaudavo sako ne (mes dabar kitą darželį lankom). Aš tai vis paskaitydavau meniu, paklausdavau (ir dabar klausiu) ką valgėt, jei ko nepamena, kalusiu ar buvo tas ar tas. Manau, kad perdėta viskas buvo  g.gif

bet vistiek kažkas buvo....... smile.gif Labai jau ta direktorės reakcija įdomi.Jei viskas būtų tvarkoj atrodo eikit jūs ir filmuokit mums dzin...O kaip tos virėjos atsi dūrė pas stalių,jei neseniai buvo virtuvėj... g.gif faktas kaip blynas.........tik kažkas direktorei padeda išsilaižyt g.gif
Atsakyti
As savo vaika leidau gera pusmeti i si darzeli (jau anksciau esu rasiusi), jis ten budavo tik iki pietu, labai daznai nueidavau kai vaikams buna dalinamas maistas. Aisku, nieko taip is akies ir napasakysi per mazai ten ar ne. Nors jeigu tokios porcijos ir penkiameciams, tai manau per mazos butu.
Su vedeja irgi daznai pabendraudavau, niekada nera jokio alkoholio kvapo buve.

Dabar ir vienokios mintys, ir kitokios verysad.gif
Vel norejau pradeti leisti vaika i si darzeli. Nors kita vertus, kai viesai yra parodoma, tai bent kuriam laikui apsiramina tokie dalykai.
Atsakyti
QUOTE(vitta @ 2007 03 21, 21:16)
Man rodos kad daugelyje darželių yra tas pats. O čia spalvas tai sutirštino, kad sausainius skaičiuoja, nu netikiu, pati mačiau kad atneša visą bliūdą tų sausainių ir valgo vaikai, kiek mano mažių pavaišindavo, kai ateidavom sesės pasiimti. Dukros net paklausiau žiūrėdama ar obuolius per pusę pjaudavo sako ne (mes dabar kitą darželį lankom). Aš tai vis paskaitydavau meniu, paklausdavau (ir dabar klausiu) ką valgėt, jei ko nepamena, kalusiu ar buvo tas ar tas. Manau, kad perdėta viskas buvo  g.gif
Papildyta:

Na tik nereikia perdėti. Kaip tai auklėtojai pavalgyt, jei ji turi su vaikais būt, visiškai logiška, kad jas maitina darželyje, tiek auklėtojas, tiek auklytes
o tave darbe ir dykai maitina?maistas tai apskaičiuojamas pagal vakarykščios dienos darželyje buvusių vaikų skaičių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilminė: 21 kovo 2007 - 20:24
direktorė tikrai įtartinai atrodė, kaip į kelnes pridėjus.
Atsakyti
QUOTE(vilminė @ 2007 03 21, 21:21)
o tave darbe ir dykai maitina?


as siaip irgi neisivaizduoju kaip galetu buti kitaip, jeigu aukletojos nepavalgytu pacios, juk jos neturi teises vaiku palikti be prieziuros, manau tai butu dar blogiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilminė @ 2007 03 21, 20:19)
*bet vistiek kažkas buvo.......
*tik kažkas direktorei padeda išsilaižyt g.gif


* faktas kaip blynas drinks_cheers.gif
QUOTE(vilminė @ 2007 03 21, 20:21)
o tave darbe ir dykai maitina?maistas tai apskaičiuojamas pagal vakarykščios dienos darželyje buvusių vaikų skaičių...

man darbe priklauso pietų pertrauka, visą valandą turiu, o jos ne. Šitam daržely viena auklėtoja dirba visą dieną nesikeisdamos. Keičiasi jei gerai pamenu kas dvi dienas (bet tiksliai nepasakysiu). Tai jai visą dieną sėdėti nevalgiusiai, arba atsineš tarkim iš namų, kiti vaikai va sakytų aš noriu to ką valgo auklėtoja ir ką, jai reiktų dar ir vaikams nešti g.gif
Atsakyti
ryt nuejusi butinai direktore ir apie tai pakalbinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2007 03 21, 21:26)
as siaip irgi neisivaizduoju kaip galetu buti kitaip, jeigu aukletojos nepavalgytu pacios, juk jos neturi teises vaiku palikti be prieziuros, manau tai butu dar blogiau smile.gif

norit pasakyt jos nenubėga iki parduotuvės :?bigsmile: auklėtoja išeina pabūna auklytė.kai vaikai miega išeina auklytė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilminė: 21 kovo 2007 - 20:32
Joooo... reportažėlį gerą šiandien LNK parodė doh.gif blink.gif Geri dalykai vyksta mūsų darželiuose, nėr ką ir pridurt... rolleyes.gif
Po laidos, specialiai čia atėjau, pasiskaityti, kuom gyvena Želmenėlio mamos cool.gif
Papildyta:
QUOTE(kubilina @ 2007 03 21, 20:31)
ryt nuejusi butinai direktore ir apie tai pakalbinsiu smile.gif

Žiūrėk, kad tas pakalbinimas "neatsilieptų" tavo leliui mirksiukas.gif Manau ir taip ji po šios laidos labai ilgai ir nuobodžiai įvairius "delikačius" klausimėlius girdės hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vilminė @ 2007 03 21, 21:32)
norit pasakyt jos nenubėga iki parduotuvės :?bigsmile: auklėtoja išeina pabūna auklytė.kai vaikai miega išeina auklytė



neneigiu sito, kadangi mano darbas visai salia to darzelio, tai pacia direktore yra teke susitikti netoliese esanciame turgelyje biggrin.gif
Atsakyti